Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Sprzedam 65G, 65F, 65E, 70D, 32D, 30E, 30F

• WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 23-09-17 07:22 · do góry^

b.amazing nieaktualny

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 08-10-17 20:28 · do góry^

Aktualna lista:

Gorteks Patty B4 (usztywniany) 65G, stan bardzo dobry, niewiele noszony, 30 zł
    Gorteks Camila B3 (półusztywniany) 65G, stan bardzo dobry, niewiele noszony, 30 zł

Wacoal Embrace Lace, kolor White/Coral, 34D skrócony przez zakładki do ok. 32DD, operacja odwracalna, mogę usunąć zakładki albo zostawić, zależnie od życzenia, stan idealny, nie założyłam go chyba ani razu, 10 zł

Cleo - Piper, kolor Cobalt, 30E, stan idealny, założony dwa razy, 90 zł -> gdyby któraś z dziewczyn miała w podobnym stanie rozmiar 28FF lub 30F, chętnie się jakoś wymienię

Poza tym aktualna cała poprzednia lista:

Gorteks Anita półgorset push up - wyjmowane wkładki (założony raz) 70D, 30 zł

Gaia Adele 65F jak nowy, rozmiar raczej standardowy, ciasny obwód!, 30 zł

b.tempt'd Ciao Bella kolor Liberty/Gold 32D, 40 zł

Change Florence usztywniany kolor Sugar Pink 65E (założony 2-3 razy). 45 zł

Change Sofia usztywniany kolor Marine Blue 65E, 40 zł

Gorsenia Nathalie 65E - miękki, nosiłam go przez kilka godzin, sprawdzając, czy pasuje - nie pasuje, wyprany ręcznie raz, stan idealny, 50 zł

Kinga Paradiso II 65E - nowy, bez metek, tylko przymierzony, wyjmowane wkładki push-up, 45 z

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 01-11-17 14:54 · do góry^

Wszystko aktualne, zachęcam do korzystania.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 10-11-17 00:21 · do góry^

Uaktualniona lista:

Gorteks Patty B4 (usztywniany) 65G, stan bardzo dobry, niewiele noszony, 30 zł
    Gorteks Camila B3 (półusztywniany) 65G, stan bardzo dobry, niewiele noszony, 30 zł

Wacoal Embrace Lace, kolor White/Coral, 34D skrócony przez zakładki do ok. 32DD, operacja odwracalna, mogę usunąć zakładki albo zostawić, zależnie od życzenia, stan idealny, nie założyłam go chyba ani razu, 10 zł

Cleo - Piper, kolor Cobalt, 30E, stan idealny, założony dwa razy, 90 zł -> gdyby któraś z dziewczyn miała w podobnym stanie rozmiar 28FF lub 30F, chętnie się jakoś wymienię

Gorteks Anita półgorset push up - wyjmowane wkładki (założony raz) 70D, 30 zł

b.tempt'd Ciao Bella kolor Liberty/Gold 32D, 40 zł

Change Florence usztywniany kolor Sugar Pink 65E (założony 2-3 razy). 45 zł

Change Sofia usztywniany kolor Marine Blue 65E, 40 zł

Gorsenia Nathalie 65E - miękki, nosiłam go przez kilka godzin, sprawdzając, czy pasuje - nie pasuje, wyprany ręcznie raz, stan idealny, 50 zł

Kinga Paradiso II 65E - nowy, bez metek, tylko przymierzony, wyjmowane wkładki push-up, 45 zł

Odpowiedz»