Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

32G, 32FF, 34E, 34F, 34FF, 36E, 36F i pokrewne - Freya, Panache, Cleo, komplety, ...

• aitem
    aitem · 04-10-18 21:57 · do góry^

Zrobiłam bardzo duże czyszczenie szuflady i wystawiłam staniki na allegro:
    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34449242
    Wszystkie staniki są w bdb stanie, często są nieużywane lub mało uzywane doły do kompletu.

Na aukcjach są zdjęcia i dokładne wymiary. Istnieje możliwość negocjacji cen o kilka złotych przy zakupie poza allegro. Chętnie też obniżę cenę przy zakupie więcej niż 1 sztuki :)

Kontakt:
    Kontakt: metia <@> gazeta <.> pl

Odpowiedz»
  • aitem
    aitem · 20-10-18 16:25 · do góry^

Dorzucam listę tego, co mam jeszcze niewystawione na allegro. Bardzo niskie ceny :)
    Zdjęcia/wymiary na maila.

1. Freya Leona 34FF + szorty M. Stanik jest ogólnie w stanie bardzo dobrym, ale ma spraną metkę i siateczka obwodu straciła na elastyczności. Obwód trzyma się na gumkach. Dół za to nowy bez metki. 40 zł + KW.
    2. Freya Estelle 34FF. Problem z obwodem jak wyżej - siateczka obwodu straciła na elastyczności, obwód trzyma się na gumkach. Poza tym stan bdb. 30 zł + KW.
    3. Freya Luisa 32FF lub 34F + szorty M. Stanik w stanie dobrym (sprana metka, lekko zszarzały, lekko sprany wzorek) - niestety ten model niezbyt dobrze znosił pranie. Szorty nowe bez metki. 30 zł + KW.
    4. George 34F w bardzo fajnej kolorystyce - czarno-biała panterka z fioletowym haftem, ramiączkami i wykończeniami. Stan bdb. 25 zł + KW.
    5. Freya Rio 34F, czarna. Stand bdb. 45zł + KW.
    6. Fantasie Nicola (wersja czarno-zielona) 32FF. Stan bdb- (dość mocno sprana metka - ale rozmiar widoczny). 30zł + KW.
    7. Bravissimo Alana 32G, brązowa. Jest lekko odbarwiona pod pachami (taką ją kupiłam - chciałam przetestować rozmiar). 25 zł + KW.
    8. Nessa Selene czarna 80H, stan bdb (poza metką, która fatalnie znosiła pranie). 50zł + KW
    9. Ava Plunge 1410 80G, stan idealny (metka wewnętrzna częściowo wycięta). To miał być mój stanik ślubny, ale ostatecznie zdecydowałam się na inny. Kupiłam go w outlecie we wrocławskim Factory - od nowości nie miał ozdoby na mostku. 50zł + KW.
    10. Fantasie Jana 36F, czarna. Stan idealny - nowa bez metki. 45zł + KW.
    (8, 9, 10 wypadają bardzo podobnie rozmiarowo - polecam zakup w komplecie za 120zł, wysyłkę biorę wtedy na siebie).
    11. Marks&Spencer 34G. Czarna balkonetka z delikatna srebrną nitką. Krój podobny do Panache Envie. Stan bdb- (lekko sprana metka, małe zmechacenia). 25zł + KW.

Odpowiedz»
  • katrinaa
    katrinaa · 21-10-18 15:47 · do góry^

mogę prosić o wymiary i zdjęcia Freya Rio 34F na @ markowskai@wp.pl ?

Odpowiedz»