Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Bra Swap

To forum służy tylko do publikowania ofert odsprzedaży lub wymiany własnych, nieudanych zakupów: bielizny i kostiumów kąpielowych. Jeśli chcesz odsprzedać inne rzeczy, umieść ofertę w dziale Non-bra swap.

Balkonetka.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za wiarygodność publikowanych tutaj ofert. To jest forum - a nie serwis aukcyjny. Balkonetka.pl NIE MA ŻADNEGO PROGRAMU OCHRONY KUPUJĄCYCH.
Balkonetka.pl nie bierze też odpowiedzialności za publikowane adresy e-mail i numery telefonów. Robicie to tylko i wyłącznie z własnej woli i na własną odpowiedzialność!

Swap działa na zasadach wymiany i odsprzedaży bez zysku. Sprzedaż z narzutem lub kupowanie by odprzedać z zyskiem jest uznawane za naruszenie zasad.

Jeśli chcesz odsprzedać swoje rzeczy, dodaj nowy wątek. W tytule podaj markę, model i rozmiar stanika. W treści: swój kontakt, link do zdjęcia (może być w balkonetkowym katalogu, o ile jest to zdjęcie na prawdziwym biuście), cenę (lub co chcesz w zamian), krótką recenzję, info, dlaczego chcesz go odsprzedać. Możesz też podać link do swojej aukcji na Allegro.

Jeśli masz kilka staników lub strojów do sprzedania, wpisz je do jednego wątku. Jeśli twój wątek przestał być aktualny, napisz w poście "wątek nieaktualny, do zamknięcia". Nie podbijaj wątku kilka razy dziennie.