Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Stanik do sukienki z odkrytymi plecami.

• akwamaryna_
    akwamaryna_ · 13-07-12 14:20 · do góry^

Cześć,
    Jaki model poleciłybyście na piersi w rozmiarze 65dd/e do sukienki z odkrytymi plecami? Czy staniki samonośne z silikonowymi miseczkami to dobry pomysł, czy lepiej coś z samym silikonowym tyłem?

Pozdr.,
    Justyna

Odpowiedz»
  • Katia
    Katia · 13-07-12 14:57 · do góry^

Wybacz, ale silikonowy tył, podobnie jak i silikonowe ramiączka, to tandeta. To wcale nie jst tak, ze nikt tego nie widzi.

Jedna z dziewczyn z Balko, nie pamiętam teraz która, korzystała z tego "biustonosza" silikonowego i twierdziła, ze dawał radę. Ale na zdrowy rozum, można domyślać się, że tylko do pewnego rozmiaru. A Ty nie podałać wymiarów

Można też skorzystać z obniżacza zapięcia w zwykłym biustonoszu ale nie mam pojęcia, jak stanik się z takim wynalazkiem układa.

Tu masz artykuł na ten temat:
    http://noszebiustonosze.blox.pl/2011/07/akcesoria-do-bielizny-czyli-kiedy-chcesz-pokazac.html

"Nie" z przymiotnikami pisze się razem.

Odpowiedz»
  • happiness
    happiness · 13-07-12 15:26 · do góry^

Ja polecam silikonowe przyklejane miseczki;) biustonosz taki zbliża piersi, ale ich nie podnosi. Ja brałam rozmiar D (bo większego nie ma) na 65F i było nie najgorzej. Przetańczyłam dwa wesela w nim i poza tym, że piersi się pocą, nie zauważyłam większych wad.

na imię mi Lucyna :)
    kontakt: effemeria @ gmail . com

Odpowiedz»
  • missalchemist
    missalchemist · 13-07-12 15:37 · do góry^

W jakim zakresie sa odkryte plecy w tej sukience? Jesli wyciecie na plecach nie jest zbyt glebokie, mozna zastosowac obnizacz zapiecia.
    http://www.noszebiustonosze.pl/producers/32/p/322
    Dodatkowo, jesli dekolt na plecach jest szeroki i ramiaczka bylyby widoczne, najlepiej miec stanik z odpinanymi ramiaczkami, ktory mozna zapiac na szyi. Nie bedzie to wowczas ideal podtrzymania i zebrania, ale prawdopodobnie lepiej, niz bez stanika.

Jesli dekolt na plecach jest bardzo gleboki, to wtedy sukienka po prostu nie przewiduje stanika. Wtedy mozna zastosowac te silikonowe naklejki, ktore zaproponowala hapiness. Przy 65DD powinny dac rade.

Odpowiedz»
  • Anydalla
    Anydalla · 13-07-12 17:02 · do góry^

Akwamaryna, ok. miesiąc temu był dokładnie taki sam wątek nt. syanika do sukni ślubnej bez pleców - polecam skorzystać z wyszukiwarki albo przejrzeć świeższe wątki, nie ma ich tak wiele, bo wszystkie opcje już były opisane.

Odpowiedz»
  • akwamaryna_
    akwamaryna_ · 21-07-12 13:30 · do góry^

hej, dzięki za wszystkie odpowiedzi, niestety patenty obniżające zapięcie nie wchodzą w grę, a silikonowe ramiączka to rzeczywiście tandeta. Na wymiary 92/68 kupiłam silikonowe miseczki z materiałem na wierzchu w rozmiarze c i są super. Trzymają się doskonale, są lżejsze niż te całe zrobione z silikonu więc nie ciągną piersi w dół. Polecam :)

Odpowiedz»
  • happiness
    happiness · 21-07-12 20:48 · do góry^

Dziwię się, że się w C zmieściłaś, wg mnie małe wypadają.

na imię mi Lucyna :)
    kontakt: effemeria @ gmail . com

Odpowiedz»
  • akwamaryna_
    akwamaryna_ · 23-07-12 00:51 · do góry^

Bo ja wiem? Dla mnie ważne że pełnią swoją rolę, faktycznie zbierają biust dobrze się trzymając. Chyba nie o to chodzi żeby zasłoniły całe piersi, bo wtedy faktycznie c byłoby za małe ^^

Odpowiedz»
  • aga2211
    aga2211 · 23-07-12 19:38 · do góry^

Ja posiadam taki http://www.rosme.pl/biustonosze/do_zadan_specjalnych/Biustonosz_Axami_V_1551_Classy/. Sprawdza się świetnie do sukienek z odkrytymi plecami.

Odpowiedz»