Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Asymetryczne piersi, jaki rozmiar stanika dobrać?

• PoProstuAga
    PoProstuAga · 26-07-14 19:08 · do góry^

Witajcie!
    Tak jak w temacie, praktycznie od zawsze mam problem z doborem odpowiedniego stanika.
    Ciasno pod biustem mam: 87 cm
    A luźno w biuście: 100 cm

No i wszystko byłoby okej, gdyby nie fakt, że wiadomo - moja pierś piersi nie równa ;)
    Większość staników mam 85C / D. Większa pierś leży okej, mniejsza "lata".

Chciałam znaleźć stanik, który będzie miał w środku miseczek dziurkę przez którą można wsunąć wkładkę, wyrównującą asymetrie. Od razu zaznacze że takie typowe staniki, z wyjmowanymi wkładkami push-up nic nie dają, bo są one zazwyczaj zbyt małe, a moje piersi różnią się napewno o 1 - 2 rozmiary.

Sama nie wiem jak mogłabym wyrównać tę nierówność, dotychczas po prostu wkładam w stanik sylikonową wkładkę, jednak chciałabym to rozwiązać w jakiś bardziej ukryty sposób.

Znacie może jakieś firmy, czy konkretne modele staników, które mogłyby mi pomóc?

Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi.

Odpowiedz»
  • aitem
    aitem · 26-07-14 19:27 · do góry^

Ewa Michalak ma sporo staników z wkładkami do korekty asymetrii. Zamawiasz rozmiar miski pasujący na większą pierś, do mniejszej wkładasz wkładkę (albo dwie, bo w komplecie są dwie). Kieszonka jest wszyta od środka, więc od zewnątrz nic nie widać. Wkładki są dopasowane rozmiarem do wielkości miseczki, więc nie ma niebezpieczeństwa, że będą żle dopasowane. Silikonową wkładkę też chyba możesz do nich włożyć (zależy od kształtu oczywiście). Tyle na szybko przychodzi mi do głowy.

Kontakt: metia <@> gazeta <.> pl
    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34449242 36E, 32D, torebki

Odpowiedz»
  • niebieskikamyk
    niebieskikamyk · 26-07-14 20:46 · do góry^

Też mam tak dużą asymetrię i choć rozmiar mam dużo mniejszy to staniki Ewy Michalak przy mojej asymetrii się nie sprawdzają. Jeszcze bardziej ją podkreślają, co z tego, że są kieszonki na wkładki skoro te wkładki bardzo się odznaczają nawet pod ubraniem. Ja nie polecam akurat tej firmy. W stanikach każdej innej firmy moja asymetria nie jest aż tak widoczna jak u effuniaka.

Odpowiedz»
  • Anydalla
    Anydalla · 26-07-14 21:28 · do góry^

Hm, mnie zastanawia to 85C/D. Może warto by spróbować czegoś w okolicach 80DD, polskie 80E? Bo 2 cm mniej niż pod biustem to malutkie zaniżenie, obawiam się, że obwód może nie trzymać zbyt dobrze i to Ci dokłada dodatkowy problem, bo biust ucieka z misek.
    Wkładki mają też Dalie i Gossardy (Superboost Lace), choć bez zdjęć w szufladzie ciężko doradzić Ci jakąkolwiek markę i model. Najlepiej by było, gdybyś zrobiła jakąś wrzutkę do szuflady, wtedy dałoby się powiedzieć konkretnie.

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/agT/
    anydalla małpa gmail kropka com

Odpowiedz»
  • Anydalla
    Anydalla · 26-07-14 21:29 · do góry^

Z jakich marek masz te swoje 85C/D?

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/agT/
    anydalla małpa gmail kropka com

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 27-07-14 12:03 · do góry^

W sumie mam podobny problem, wkładki dostępne na rynku są po prostu za małe. Nie chodzi mi o grubość, tylko długość.

Odpowiedz»
  • balkonick
    balkonick · 27-07-14 15:23 · do góry^

U mnie sprawdził się Cleo Juna. Na większej piersi działa jak half-cup czyli koronka kończy się tuż za otoczką brodawki, a na mniejszej robi za full-cup:P:P. Chociaż szczerze powiedziawszy nie zwracam większej uwagi czy mi miska powiewa na mniejszej piersi, ale może mam mniejszą asymetrię od Ciebie.

Odpowiedz»
  • justynajustyna
    justynajustyna · 02-10-14 14:24 · do góry^

Czy któraś z Was używała takich wkładek silikonowych z Julimexu ?
    http://allegro.pl/wkladki-silikonowe-extra-push-up-julimex-ws-04-c-d-i4619647382.html

Moja asymetria, która pogłębiła się w trakcie karmienia jest duża - 2 rozmiary jak nie więcej i nie mam szans żeby dopasować biustonosz bez wypełnienia miseczki. Próbowałam z filetami effuniaka, któe są odpowiednio długie, ale zbyt cienkie żeby choć trochę zniwelować odstawanie miski:(

Odpowiedz»
  • karmel56
    karmel56 · 29-07-18 23:25 · do góry^

hmm, czasem asymetria jest tak duza, ze trzeba zdecydowac sie na operacje- tak wlasnie bylo w moim przypadku :/ konsultowalam sie u dr Kuźlan w Poznaniu i ostatecznie to u niej sie operowalam. efekt swietny, do zabiegu przekonal mnie fakt, ze pani doktor pracuje na implantach mentor- bezpiecznych, naturalnie wygladajacych.

Odpowiedz»
  • marzena90
    marzena90 · 12-08-18 16:04 · do góry^

To fakt, w takiej sytuacji warto powiększyć sobie piersi. Ja co prawda miałam znowu zaa małe i powiększyłam sobie metodą pure graft w klinice mediart clinic w Poznaniu i efekty są piorunujące, ale na pewno z Twoim przypadkiem również znajdzie się wyjście :)

Odpowiedz»