Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

pomoc o dobór stanika - 106 pod biustem 126-127 w biuście

• przyrodniczka
    przyrodniczka · 12-11-17 16:36 · do góry^

Forumowiczki - bardzo proszę o poradę jaki rozmiar powinnam nosić: 106 pod biustem, 126,127 w biuście- w jaką rozmiarówkę celować i w które firmy?

Może ktoś kompetentny mi doradzi??

" gdy dobre karty odkrywa los, nie przegap tego"

Odpowiedz»
  • przyrodniczka
    przyrodniczka · 13-11-17 20:13 · do góry^

nikt mi nie pomoże z Was??

Odpowiedz»
  • aitem
    aitem · 13-11-17 21:06 · do góry^

Tutaj stosunkowo niewiele się dzieje, a na dodatek zalewa nas spam. Może spróbuj na naszej grupie na fb?
    https://www.facebook.com/groups/652228541557451/

Kontakt: metia <@> gazeta <.> pl
    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34449242 36E, 32D, torebki

Odpowiedz»
  • Margarita01
    Margarita01 · 13-11-17 23:44 · do góry^

Zgadzam się z aitem. Spam leje sie strumieniami i wątki bardzo szybko się w tym gubią. Tutaj naprawdę niewiele się dzieje, aktywna jest garstka osób i z tego co kojarzę, to raczej większość nie jest w Twoich okolicach rozmiarowych, więc ciężko coś doradzić na podstawie liczb. Zawsze warto napisać jeszcze kilka słów o biuście - jaki ma kształ, czy jest wysoko/nisko osadzony, czy piersi są osadzone blisko siebie, czy nie, czy biust jest pełny czy nie. Jeśli mówimy o liczbach, to przy większym biuście pomocna też jest informacja ile biust ma w zwisie i czy 106 cm pod biustem to wynik luźnego czy ścisłego pomiaru.
    Na temat rozmiarów się nie wypowiem, bo ja jestem raczej z drugiego końca tabeli, ale z polskich marek staniki o dobrej jakości (ale drogie) na pewno ma Ewa Michalak, Comexim (małomiskowy i wąskofiszbinowy), ze średniej półki cenowej np. Ava. Na pewno warto zainteresować się brytyjskimi markami.

Odpowiedz»
  • przyrodniczka
    przyrodniczka · 26-11-17 12:08 · do góry^

hej,

dzięki dziewczyny za podpowiedzi, próbuje się dodać do tej grupy na facebooku. Może tam mi ktoś pomoże... nie wiem czemu uparłam się tak na tą Kriss Line.. coraz więcej osób mówi mi, że są lepsze marki...

Odpowiedz»
  • Margarita01
    Margarita01 · 26-11-17 14:15 · do góry^

Z tego co się orientuję, to modele miękkie i półusztywniane w dużych rozmiarach Kris Line ma całkiem niezłe. Znam osoby z rozmiarem w okolicach 75H - 80I, które są zadowolone. Ja jestem z drugiego końca tabeli, lubię stabilne i ścisłe obwody, ale 65 w Krisie jest bardziej jak 70, dlatego jak dla mnie odpada. Teraz jest na stronie KrisLine do 27.11 promocja, może uda Ci się coś znaleźć w Twoim rozmiarze dużo taniej, albo w innych sklepach w internecie. A jeśli chodzi o inne lepsze marki, to wszystko zależy od tego, ile jesteś gotowa wydać na stanik. Comeximy są fajne, ale małomiskowe i raczej wąskofiszbinowe, ceny są w okolicach 150 zł, Ewa Michalak jest droższa, ale są to naprawdę dobrze wykonane staniki. Ava jest firmą raczej średniopółkową, modele z nowej kolekcji są w okolicach 90-100zł, ale często można kupić coś fajnego z wyprzedaży za 60-70 zł (np. na kontri.pl). Warto też zaglądać na stronę sklepu marki Lupoline, ale z opinii w internecie można wywnioskować, że mają naprawdę ścisłe obwody i miska jest trochę większa niż standard, czyli jeśli dziewczyny kupują z innych firm 75H, to z Lupoline wybierają obwód o jedno oczko większy i mniejszą miskę - 80G. Zawsze możesz też przed złożeniem zamówienia zadzwonić do sklepu i zapytać o rozmiar.

A tak z ciekawości chciałam zapytać, jakie staniki do tej pory kupowałaś? Chodzi mi o marki z którymi miałaś do czynienia.

Odpowiedz»