Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Jak dobrać "właściwy model"

• Klarson32
    Klarson32 · 13-12-17 00:41 · do góry^

Czesc, jestem tu nowa i proszę o poradę.
    Czy istnieje coś takiego jak "właściwy model" stanika? jak je dobierać? Na co zwracać uwage? Ostatnio kupiłam stanik który mial anty-poślizgowe "paseczki" z tyłu na plecach. Wszystko pięknie ładnie do pierwszego prania. Uprałam tak jak należało. Stanik stracił trochę na swojej formie, mam wrażenie że się trochę rozszedł w praniu. Mało tego zapłaciłam za niego 160zł a wygląda jak by był prosto z taśmy od "chińczyka". Dodatkowo ostatnio po imrezie paski anty-poślizowe poparzyły mi wręcz plecy. Plis pomocy. Macie jakieś sprawdzone dobre staniki?

Odpowiedz»
  • Rosaly87
    Rosaly87 · 23-12-17 16:41 · do góry^

Posiadam kilka staników z takimi paskami silikonowymi i muszę powiedzieć, ze nie spotkałam się jeszcze z żadnym problemem o których piszesz. Noszą się one idealnie, nie spadają nawet jeśli noszę je bez ramiączek i są idealne do sukienek bez ramion albo przezroczystych. Mam ich kilka i piorę je normalnie w pralce i póki co z żadnym nic złego się nie działo. Do poparzeń też jeszcze nigdy nie doszło. Nie kupuję ich w sklepach markowych, tylko w pierwszej lepszej sieciówce za około 40 - 60 zł.

Odpowiedz»