Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Jaki stanik po baaaardzo dużym schudnięciu , piersi są zwisłe do pasa .

• toska
    toska · 25-03-17 07:50 · do góry^

Dokładnie jak w temacie , ale może zacznę od poczatku .
    Ważyłam 164kg i nosiłam stanik 100K , teraz warzę 64kg i stanik nosze 75E-F albo 80D-E.
    Niestety moje piersi to smętne zwisy , takie płaskie zwisające do pasa . Obwód piersi mogę zmierzyć tylko w biustonoszu i wynosi 102-104cm . Na razie udało mi się dobrać biustonosze Triumpha i w nich wyglądam jako tako , niestety muszą być miękkie i ścisłe , najlepiej lekko elastyczne by moje przelewające galarety były na miejscu .
    By wsadzić pierś w miseczkę praktycznie skladam ją w pół , czyli brodawka patrzy w sufit , nie ma innej możliwości :(
    Moje pytanie to jakie staniki spowodują że mój biust będzie w nich wyglądał , łał ?

Odpowiedz»
  • toska
    toska · 03-04-17 10:47 · do góry^

Widać sama ze sobą pogadam , ale może to komuś w przyszłosci pomoże :D
    Staniki firmy AVA są moim nowym odkryciem i jestem z nich bardzo zadowolona , wygladają seksownie i dobrze zbierają zwisy trzymając je na miejscu . Zastanawiam się jakie jeszcze staniki są tak fajne jak AVA .

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 03-04-17 16:27 · do góry^

Ja nie mam żadnego doświadczenia z tego typu biustem, ale z teorii radzi się miękkie balkonetki żeby biust mógł się zregenerować :-)

Odpowiedz»
  • toska
    toska · 03-04-17 20:30 · do góry^

Niestety u mnie już się nic więcej nie zregeneruje :( Schudłam 100kg 3 lata temu i to co mogło się zregenerowało .

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 03-04-17 20:50 · do góry^

Na Facebooku jest taka grupa... Nazywa się: Stanikomaniaczki. Jak dobrać biustonosz? Polecam wstąpić, tam jest dużo doświadczonych dziewczyn, ma pewno coś doradzą :-)

Odpowiedz»
  • RAmerySTA
    RAmerySTA · 03-04-17 22:13 · do góry^

próbuj z Ewą Michalak, ma bardzo dobre konstrukcje.

mery jak tostery :D
    mary_jane03(małpka)o2.pl

Odpowiedz»
  • toska
    toska · 04-04-17 07:18 · do góry^

Szukam biustonosza mocno zabudowanego pod paszką , gdyż kiedyś biust zaczynał mi się pod paszkami więc i tam jest duży nadmiar skóry :(

Odpowiedz»
  • martka00
    martka00 · 04-04-17 22:59 · do góry^

Fantasie staniki z bocznymi 'usztywanianiami' oraz Ewa Michalak BM i SF modele :)

Odpowiedz»