Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Jak się ma rozmiarówka angielskiego CURVY KATE do polskiej AVA

• toska
    toska · 15-04-17 16:30 · do góry^

100kg temu nosiłam staniki Curvy Kate i chyba chciała bym do tego wrócić , tylko że niestety zamawiać staniki musze przez neta a chciała bym choć w przybliżeniu wiedzieć jaki rozmiar zamawiać . Z Ava noszę 80E i są w sam raz , mam 5 modeli w tym rozmiarze i są na mnie jak ulał , tylko jak to się odnosi z rozmiarami do Curvy KATE ?

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 15-04-17 18:02 · do góry^

Myślę, że łatwiej by było doradzić, gdybyś podała modele, którymi jesteś zainteresowana. Niestety, i Curvy Kate, i Ava wypadają różnie w różnych.

Odpowiedz»
  • toska
    toska · 15-04-17 18:34 · do góry^

Z Ava posiadam 1568 Full Cup , 1331 semi soft , 1333 soft , 1428 soft , 1394 soft . Wszystkie są na mnie dobre , może Full Cup lekko odstaje , ale to wina mojego przelewowego biustu . Chciała bym sobie kupić Curwy Kate Paradise blue . Niestety nie jestem w stanie zmierzyć obwodu biustu bez stanika bo mi obwód spada do pasa i jest długi a plaski :(

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 15-04-17 19:27 · do góry^

Ja jestem zielona w kwestii kostiumów kąpielowych, a model nie jest zbyt popularny w internetach, więc mogę tylko tak ogólnie. Ogólnie europejskie 80E powinno odpowiadać brytyjskiemu 36DD, ale miski w Avie wypadają w miękkich i półusztywnianych modelach większe, na mnie jeden wypróbowany pasował o jeden rozmiar mniejszy, ale czytałam opinie osób, u których to była różnica dwóch miseczek. Najlepiej byłoby spróbować czegoś w okolicach 36DD, 36E i 36F.

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 15-04-17 19:36 · do góry^

Ale uprzedzam, że jeśli chodzi o CK możesz mieć problem z zakupem, bo nie ma już dystrybutora i w Polsce jest tylko to, co zostało z zeszłych kolekcji, a brastop nie wysyła do Polski wszystkich modeli. (O ile mieszkasz w Polsce)

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 15-04-17 21:53 · do góry^

Wydaje mi się, że większym problemem jest to, że model jest dość stary i, o ile jest parę ofert na ebayu, niekoniecznie dostępny będzie poszukiwany rozmiar :) W każdym razie Brastop nie jest jedynym źródłem, chyba Figleaves i Belle Lingerie na razie wysyłają do Polskie Curvy Kate?

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 15-04-17 23:15 · do góry^

Listki tak, reszta nie wiem... Ale i tak trochę słabo, że coraz ciężej ją dostać...

Odpowiedz»
  • toska
    toska · 16-04-17 17:02 · do góry^

Model Curvy Kate znalazłam własnie w wymaganym rozmiarze na allegro w cenie 39zł z wysyłem . Tylko teraz mam dylemat czy jednak nie bedzie lepszy komplet Panach Kalejdoscope . WEŹ TU BĄDŹ MĄDRY :(

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 17-04-17 12:06 · do góry^

toska - widziałam, że oferta z Allegro, o której mówisz to rozmiar 36E w bardzo niskiej cenie, dlaczego więc nie zamówisz go po prostu? :P Myślę, że za 40 zł szkoda nie spróbować, a jeśli nie pasuje, odeślesz i będziesz szukać dalej. Ja bym się w ogóle nie zastanawiała.

Odpowiedz»
  • aitem
    aitem · 17-04-17 13:48 · do góry^

Panache Kaleidoscope - jeżeli mowa o stroju kąpielowym - to bardzo stary model, sprzed 10 sezonów bodajże? Albo i nawet starszy. Nawet jeżeli kupisz nowy z metkami, to jest duża szansa, że materiał będzie w kiepskiej kondycji. Do tego niespecjalnie udana konstrukcja (zwłaszcza tankini), lepiej odpuścić.

Kontakt: metia <@> gazeta <.> pl
    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34449242 36E, 32D, torebki

Odpowiedz»
  • toska
    toska · 19-04-17 10:59 · do góry^

WelshCorgiPembroke , jak radziłaś zamówiłam :D Zresztą zawsze mogę zwrócić jeśli okaże się za mały :D

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 19-04-17 11:42 · do góry^

Czekamy więc na sprawozdanie z zakupu ;)

Odpowiedz»