Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Witam, potrzebuję pomocy z doborem stanika :)

• Gabiii
    Gabiii · 04-05-17 13:41 · do góry^

od zawsze mam spory biust. Zawsze ciężko mi było dobrać odpowiedni biustonosz. Profesjonalne dobieranie w salonie odpada ze względu na koszty. Odkąd pamiętam nosiłam zawsze staniki miękkie, bo sztywnych w swoim rozmiarze nie potrafiłam znaleźć. W miękkich nie mam ładnego dekoltu, nie wspomnę już o doborze rozmiaru ubrań, własnie przez rozmiar stanika, Zawsze muszę kupować ubrania większe o rozmiar lub dwa, żeby pasowały na biust. Biustonosze zawsze wpijają mi się w boki, piersi wypływają górą, bokami lub dołem. Jest to już męczące i irytujące, bo muszę za każdym razem się poprawiać, nie rzadko w towarzystwie, więc jest to dość krępujące. A chciałabym normalnie potańczyć bez obaw, że piersi mi nie wyskoczą ze stanika,

Obwód pod biustem : 93 cm
    biust: 114 cm

Do tej pory nosiłam przeważnie 105F.

Bardzo proszę o pomoc, wierzę w Was :)

Chciałabym móc się ładnie ubrać dla męża,i bez skrępowania wyjść do ludzi..

Odpowiedz»
  • aitem
    aitem · 04-05-17 13:59 · do góry^

Dobrze byłoby, gdybyś jeszcze dodała skąd jesteś (żebyś my mogły doradzić Ci polecany sklep) i jaki masz budżet na wymianę staników. Wtedy zobaczymy, czy wchodzą grę staniki brytyjskie, które mają nieco inną rozmiarówkę.

Kontakt: metia <@> gazeta <.> pl
    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34449242 36E, 32D, torebki

Odpowiedz»
  • Gabiii
    Gabiii · 04-05-17 21:07 · do góry^

Jestem z Legnicy, dolnoslaskie. Chcialabym wyddac na raz max 200-250 zl, na 2-3 staniki.Jak mi podpasuja, to z kazdym miesiacem jeden biustonosz chcialabym sobie zafundowac.Bardzo duzo czasu spedzam poza domem, wiec duzo sie poce, a co za tym idzie staniki szybko mi sie zuzywaja. Dziekuje.

Odpowiedz»
  • aitem
    aitem · 04-05-17 21:58 · do góry^

Internet podpowiada, że w Legnicy masz stacjonarnie sklep Józefki na pl. Katedralnym 2. Pytanie, czy to jeszcze aktualny adres, ale zawsze możesz zadzwonić pod podany na stronie numer: 883 102 459.

Jeżeli masz możliwość odwiedzić Wrocław, to polecam odwiedzić najlepsze ekspertki, jakie znam, czyli ekipę z OnlyHer.

Przy podanym przez Ciebie budżecie bardziej realistyczne wydają mi się dwa staniki polskich producentów, np. Ava czy Gaia. Z tabelki wynika, że powinnaś zacząć od okolic 90F, może 85G (w polskiej rozmiarówce), ale zastanawia mnie to, czy w to nie będzie za mało, skoro do tej pory nosiłaś 105F (co miskowo odpowiada okolicom 90H). To była jakaś konkretna firma czy po prostu 105F z Triumpha czy bazarku?

Kontakt: metia <@> gazeta <.> pl
    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34449242 36E, 32D, torebki

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 04-05-17 22:27 · do góry^

Józefki z tego co mi wiadomo zmieniły nazwę na miooi, ale sklep jest i ma się dobrze:-)
    https://m.facebook.com/profile.php?id=295252510566455

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 05-05-17 00:24 · do góry^

Za 250 zł na promocji spokojnie zamówisz trzy staniki polskich marek.

Odpowiedz»
  • Gabiii
    Gabiii · 05-05-17 14:14 · do góry^

Niestety zwykle, miekkie, przewaznie z bazarku. Panie doradzaly i na chwile bylo ok, ale po kilku dniach, tygodniach juz klapa.. W galeriach nie posiadaja moich gabarytow...

Sprawdzilam, wydaja mi sie za male. ... chyba pojade na wroclaw. Ale najpierw zadzwonie do jozefek.Juz wczesniej sie do tego przymierzalam.

Chcialabym ladny, wygodny, usztywniany stanik, ktory podtrzyma biust I odciazy kregoslup..

Odpowiedz»
  • Gabiii
    Gabiii · 05-05-17 14:17 · do góry^

Chcialabym wlasnie kilka miec, na zmiane, w roznych kolorach. Zawsze mialam 2,3 ale po krotkim czasie nie nadawaly sie juz do uzycia. Jakby mi podpasowaly to kupowalabym je regularnie co jakis czas. Jakies konkretne marki?

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 05-05-17 14:22 · do góry^

Dobre staniki powinny Ci spokojnie dać radę przez conajmniek rok :-) I nie tylko usztywniany biustonosz podtrzyma większy biust- miękki też, o ile konstrukcja jest dobra. W takim zakresie cenowym popatrzyłabym na nesse i ave

Odpowiedz»
  • nathd
    nathd · 22-05-17 03:59 · do góry^

Polecam wybrac sie do sklepu stacjonarnego na profesonalny brafitting. Wbrew pozorom zaoszczedzisz pieniadz niz mialabys nakupic roznych modeli w sklepie internetowym i potem odsylac, a dalej mialabys problem czy stanik na pewno dobrze lezy. Ocena ze zdjecia jest niedoskonala i czesto wielu rzeczy sie nie widzi. Wielu rzeczy nie widzi sie rowniez samemu, zwlaszcza na poczatku 'stanikowej drogi'. Za 250-300zl powinnas kupic 2 staniki, chyba ze podpasuje ci Sculptresse to moze byc ciezko ;p (tez polecam Nesse z tanszych marek)

71/100/107 (70G/70GG )

Odpowiedz»