Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

pomoc w wyborze rozmiaru gossard superboost,panache,freya deco

• malamissa
    malamissa · 15-06-17 18:22 · do góry^

dziewczyny chciałabym zacząć troszkę bardziej świadomie dopierać biustonosze.Zdecydowałam sie na 3 modele
    jednak nie mogę zdecydować sie co do rozmiarów .Chodzi mi o Gossarda superboost,Panache Cleo Marcie oraz Freya Deco
    Moje wymiary to
    70 cm pod biustem oraz w biuście 88cm
    W jakie rozmiary celować jesli chodzi o te modele .Bardzo dziękuje Wam za pomoc :)

Odpowiedz»
  • hochigan_
    hochigan_ · 15-06-17 20:07 · do góry^

W przypadku Gossard Superboost w obwód większy niż wychodzi z kalkulatorów. Tobie wychodzi 65DD, alternatywnie 70C w brytyjczykach, a więc raczej ten drugi. Ja przy wymiarach 70/85 zamówiłam 75C (bo nie chciałam się ściskać) i był na mnie dużo za duży, no ale też trzeba wziąć pod uwagę, że ja jestem podtabelkowa. Dostałam wtedy poradę od brafiterki pod moją wrzutką, że generalnie ten model lepiej sobie darować przy rozmiarach 70-75 A, B i i często C, bo ma wąskie i krótkie fiszbiny i bardzo rzadko daje w tych rozmiarach efekt, który dawać powinien.

Odpowiedz»
  • malamissa
    malamissa · 15-06-17 20:25 · do góry^

chciaabym sie jednak przekonac jak wyglada superboost u mnie-mysle o 70d i 65e

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 15-06-17 21:24 · do góry^

70C daje rade na wielu biustach (widziałam na żywo) Nie wiem, czy nie będzie za mały, ale można próbować :-)
    Co do deco to jest luźne i dużomiskowe, myślałabym o 65DD, alternatywnie D.

Odpowiedz»
  • abcb13
    abcb13 · 16-06-17 17:58 · do góry^

Ja na podobne wymiary, ok. 72/73-86/87, mam Superboosta w 70C (fuksjowy o ile się nie mylę) i mierzyłam kiedyś w sklepie chyba 65DD (taki jakiś jasnoniebieski, chyba któraś z nowszych wersji) i o dziwo też bardzo fajnie leżał (byłam przekonana, że będzie za duży, ale dawał radę, przynajmniej przy przymiarce ;)). Deco Spotlight (beżowe w czarne kropeczki jakieś takie) mierzyłam i wyglądało OK w 60D (!), ale kupiłam zwykłe (malinowe) i niestety w noszeniu wyszło, że 60D (być może akurat to) ma jednak na mnie wąskie fiszbiny, chociaż w Spotlight wydawały mi się o dziwo dobre, nic nie uciekało - ale może za krótko je na sobie miałam (a może ma lekko szersze, kto ich tam wie ;P ).

Odpowiedz»