Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Klopot z ramiaczkami w Freya Flowerbomb - podciagniete na maksa

• rgesuges
    rgesuges · 17-07-17 06:43 · do góry^

Hej, mam klopot (a moze nie?) z Freya flowerbomb 65e, plunge. Ogolnie stanik lezy idealnie i nadaje piekny ksztalt, mostek przylega, no cud malina. Jest tylko jedno ale- ramiaczka mam podciagniete na maksa, bo inaczej sa po prostu za dlugie i zsuwaja sie. Nigdy tak nie mialam z zadnym stanikiem. Ktos spotkal sie z takim problemem? Z czego to moze wynikac? Stanik lezy ogolnie super, wiec czy te ramiaczka to cos czym powinnam sie przejmowac?

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 17-07-17 07:48 · do góry^

Mam sporo staników Freyi i wszystkie mają za długie ramiączka. Moim zdaniem to jest typowe dla marki. W nowszych modelach mam wrażenie, że jeszcze bardziej, ale może tak mi się akurat trafiło. Ja jestem niska, więc mocno mi to przeszkadza :(

Odpowiedz»
  • rgesuges
    rgesuges · 17-07-17 08:16 · do góry^

Ja wlasnie przerobilam duzo stanikow Freyi i raczej sie z tym nie spotkalam, ale kto wie. A Flowerbomb to nowszy model? We wzroscie tez raczej nie problem, mam nieco ponad 170cm.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 17-07-17 08:41 · do góry^

Wiesz, ja mam ten problem głównie z krojem half-cup, gdzie regulator zawsze wypada mi przed ramieniem, w miękkich jakby trochę mniej. A z tymi nowszymi to piszę, bo Fancies miękki właśnie wyskoczył mi już znacznie wyżej, Pulse mimo zmniejszenia rozmiaru tak samo, a nowe halfy (Mode i Sassy) musiałam skrócić tak mocno, że regulator mam właściwie z przodu. No ale Flowerbomb nie jest raczej nowy i nie miałam go, więc w sumie tak sobie gadam i nie odpowiadam na pytanie, bo pojęcia nie mam :D Swoją drogą to zabawne, jeśli masz faktycznie z nim taki problem i to nie jest wada tego egzemplarza, to chciałabym siebie w nim zobaczyć, ramiączka na supełki. Chyba sobie zamówię xd

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 17-07-17 11:53 · do góry^

Ja bym się ogólnie nie przejmowała regulatorami ;-) O ile ramiączka nie wbijają się w ramiona i jest wygodnie to wszystko ok. Konieczność regulacji może zależeć od modelu, ale też wzrostu i zawieszenia biustu. Ja na przykład jestem średniego wzrostu, ale mam wysoko zawieszone piersi i zdarzają się modele w których najlepiej by było te ramiączka wręcz skrócić...

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 19-07-17 23:00 · do góry^

No niestety tak wygląda. Producenci starają się, żeby jak najwięcej osób się załapało na długość ramiączek, jedni potrzebują krótszych, a ja np. w wielu modelach noszę mocno poluzowane.

Za długie zawsze od biedy można skrócić odcinając kawałek gumki, a jak by były za krótkie to już się nic nie wyczaruje raczej.

Odpowiedz»