Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

czy brafitterka miala racje

• rosa5
    rosa5 · 17-08-17 17:02 · do góry^

Pani brafitterka dobrala mi rozmiar 36G,
    Taki stanik tez sobie kupilam. Piersi sa zebrane, nie tworza sie bulki pod pachami nic sie nie przesowa. Jednak, o ile biust bez ubrania prezentuje sie bardzo dobrze, to juz pod bluzka wyglada zle. Jest spaszczony i moja sylwetka traci jakiekolwiek proporcje ( mam figure gruszke, wiec takie optyczne zmniejszenie piersi wyglada bardzo niedobrze). W dodatku w pracy nie moglam w nim wytrzymac. Po ok godzinie zaczelo robic mi sie niewygodnie . Nie moglam swobodnie oddychac, chwilami az robilo mi sie troche slabo. Mialam wrazenie jakby kto usiadl mi na klatke piersiowa, piersi bolaly. Czy to aby na pewno dobry rozmiar. moje wymiary to:
    93cm scislo pod biustem , w biuscie bez stanika,wyprostowana, luzno 114cm.
    Do tej pory nosilam 90E

Odpowiedz»
  • nathd
    nathd · 18-08-17 03:23 · do góry^

Nie jestem w stanie wypowiedziec sie na temat dobrania rozmiaru - jest to bardzo indywidualna sprawa.

Natomiast jesli chodzi o wyglad pod ubraniem - pytanie brzmi czy podczas przymiarek w sklepie sprawdzlas jak wygladasz w bluzce? Skoro piszesz, ze bez bluzki bylo ok to brafitterce ciezko bedzie przewidziec jak to bedzie wygladac pod ubraniem (wszystko tez zalezy od tego jakie to ubranie - inaczej sie prezentuje sylwetka w luzniejszej bluzce, a inaczej w dopasowanej).

Jesli zas obwod po czasie zaczal cisnac - najlepszym rozwiazaniem bedzie w tej chwilii przedluzka - abys mogla swobodnie w nim funkcjonowac.

71/100/107 (70G/70GG )

Odpowiedz»