Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Jaki rozmiar z comexim

• mmartam
    mmartam · 18-08-17 18:48 · do góry^

Hej. Proszę doradźcie mi jaki rozmiar powinnam wziąć w comeximie. Planuję kupić 2 modele, INGRID i TROPIKAL GARDEN. Kiedyś miałam jakiegoś comexima, ale to było 10 kg temu i nie mam pojęcia jak teraz rozmiarowo wypadam.

Moje obecne wymiary :
    Biust - 101 (w miękkim staniku w pozycji wyprostowanej)
    Pod biustem - 77 (ciasno na wydechu)

Obwód chyba powinnam wziąć 75 a miska G ? H?

Czytałam gdzieś, że można zamówić staniki z obniżoną miską, tropical garden chyba standardowo taką ma, ale ingrid nie. Orientujecie się czy stanik z taką zmianą podlega zwrotowi, czy coś się za to dopłaca ?

Chcę wziąć do kompletu gatki, macie jakieś doświadczenia z nimi, jak wypadają rozmiarowo? W biodrach mam 104 cm, więc chyba Lki będą ok ?

Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi :)

Odpowiedz»
  • mmartam
    mmartam · 18-08-17 19:04 · do góry^

Dodam jeszcze, że z obecnych staników mam 3 effuniaki SM 75 F, wszystkie lekko bułują na większej piersi. Mam jeszcze 2 Dalie. Usztywnianą 70 G -miska ok, ale ledwo się dopinam, za ciasny obwód. I drugą miękką 70 H rozmiarowo jest dobra tylko mostek mnie gniecie, ale mam tak we wszystkich miękusach poza Effuniakami.

Odpowiedz»
  • hochigan_
    hochigan_ · 18-08-17 22:58 · do góry^

Z perspektywy dawnego 70D u Effuniaka mogę nieśmialo doradzić ten sa rozmiar w Comeximie. Nieśmiało bo nie wiem, czy ma to jakiekolwiek przełożenie na większe rozmiary.
    Tylko half-cupy Comeximu z dwoma cięciami brałabym rozmiar większe, bo wypadają małomiskowo.

Odpowiedz»
  • ismene71
    ismene71 · 19-08-17 09:22 · do góry^

comexim wypada mniejszy niż effu, weź miskę więcej

Odpowiedz»