Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Czy jest jakis efektowny push up ktory rzeczywiscie optycznie "powieksza"?

• kuropatwaa
    kuropatwaa · 06-09-17 13:58 · do góry^

Mały biust to mój kompleks od zawsze. Marzę o biustonoszu który stworzył by choćby dolinke, te które noszę dodatkowo splaszczaja go. Pod biustem mam 74 cm, w biuście 87 cm, czyli niewiele, ale czy jest jakiś biustonosz który potrafił by wyczarować efekt dolinki lub podobny?

Odpowiedz»
  • mimi81
    mimi81 · 12-09-17 14:27 · do góry^

Mam podobny problem i żeby efekt był fajny to kupuję tylko biustonosze z cienkim połączeniem miseczek, no i tzw. super push-up. Spróbuj w Esotiq, często w kolekcjach mają coś takiego

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 12-09-17 19:08 · do góry^

Trzeba zacząć od tego jaki rozmiar nosisz i jaki masz kształt biustu :-) Co do efektu wow jeste w stanie polecić Ci push up, który to wyczaruje, ale zaczęłabym od dobrego plunga (wiem co mówię - u mnie często plunge dają lepszy efekt niż gąbki :-P ). Więc zaczynając... Jakie staniki nosisz? Jaki rozmiar? Jak leżą? Czujesz się w nich stabilnie? Jak pochylisz się, odsuniesz fiszbine i zgarniesz piersi do miseczek pojawiają się wybrzuszenia? Obwód stabilnie leży poziomo na plecach?

Odpowiedz»
  • soraya58
    soraya58 · 24-10-17 23:19 · do góry^

Z biustonoszy które dają fajny efekt przy małym biuście polecam firmę Agio ! ewentualnie parę modeli z Konrada w kopie daje podobny efekt

Odpowiedz»
  • pajeczyna1903
    pajeczyna1903 · 24-10-17 23:31 · do góry^

Jeśli chcesz osiągnąć mega efekt spróbuj z modelem Dolly marki Corin. Uwaga na bardzo ciasny obwód, dziewczyny z obowdem 70 nie dopinały się w swój obwód, zawsze wybierały 75tki. Ma sporo gąbki ale dolinkę wyczaruje.
    Polecam też modele z marki Agio, pewnie będą wygodniejsze :)

Odpowiedz»