Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

problem z malym obwodem

• maselko
    maselko · 03-01-18 21:53 · do góry^

Hej dziewczyny! Mam spory problem- mianowicie moje wymiary to 58/59 cm pod biustem i 73cm w biuście. Gdzie znalezc biustonosz o tak malym obwodzie i dosc malej miseczce? W kalkulatorze ewy michalak wychodzi mi cos pomiedzy 55C a 60B :(

Odpowiedz»
  • abcdef
    abcdef · 29-01-18 09:59 · do góry^

Biustonosze Ewy michalak są dość scisłe.
    Ja na przykład na 69 pod biustem muszę mieć Freye 60tki a z EM wystarczy mi 65, noszę niektore dlugo i sie nie rozciagneły.
    Spróbowałabym zamówić do mierzenia parę Effuniaków w obwodzie 60. Na pewno sa w stanie uszyc biustonosz z obwodem 55 jesli rzeczywiscie takiego bedziesz potrzebowac, jednak są one bezzwrotne, wiec najpierw pomierzylabym 60tki. :)
    Moze napisz im maila, na pewno cos doradzą.
    Kupowalam tez siostrze strapless 60B, ładnie wyprofilowany, nude z delikatna koronką, model "nie-dzieciecy" (nastolatka, 12 lat, pewnie pod biustem miala tyle co Ty) w Marks& Spancer.

Odpowiedz»
  • maselko
    maselko · 31-01-18 20:27 · do góry^

niestety marks and spencer nie ma juz w pl :( Ewy michalak spróbuję, właściwie wolałabym cos tańszego ale jeśli to juz ostatnia nadzieja :p Kolejny problem zaczyna sie teraz kiedy szukam stroju kapielowego, ale bikini, nie jednoczesciowego

Odpowiedz»
  • Margarita01
    Margarita01 · 31-01-18 22:35 · do góry^

Staniki Ewy Michalak są naprawdę ścisłe, więc możesz spróbować 60, może będzie pasować :-)
    Fajne są też staniki firmy Comexim, ale ona mają trochę węższe fiszbiny. I u nich też możesz zamówić obwód 55 :-)

Odpowiedz»