Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Jedna pierś większa od drugiej

• Mamaraika
    Mamaraika · 05-11-18 13:27 · do góry^

Dziewczyny mam tak od zawsze, że piersi mi się różnią rozmiarem i mam problem z doborem stanika-z jednek miseczki pierś mi wypływa a w drugiej jescze luz:/ Mam już dość bo koronkowej bielizny nigdy nie założę:( Macie podobnie? Jak uzupełnić estetycznie drugą pierś?

Odpowiedz»
  • agnes87
    agnes87 · 05-11-18 13:40 · do góry^

Może być, że taka Twoja natura, ale jeśli różnica w rozmiarze jest znaczna to może być też niedorozwój jednej piersi (tzw zespół Polanda).

Odpowiedz»
  • Mamaraika
    Mamaraika · 05-11-18 13:43 · do góry^

O matko! Brzmi strsznie:/ Gdzieś sie spotkałam w necie z tym określeniem, ale jakoś to wyparłam, że może mnie dotyczyć...czy to się leczy? Jaki lekarz to stwierdzi?

Odpowiedz»
  • agnes87
    agnes87 · 05-11-18 14:03 · do góry^

Może, nie musi- najlepiej żeby zobaczył Cię lekarz i on oceni. Niestety nie leczy się. Po prostu gruczoł mieśniowy się nie rozwinął. Dla osób takich jak my sa specjalne biustonosze w kieszonką na wkładkę silikonową, która uzupełni pierś. Wygląda bardzo naturalnie i w ciagu dnia nie czujesz różnicy w piersiach.

Odpowiedz»
  • Mamaraika
    Mamaraika · 05-11-18 14:12 · do góry^

Poczytałam już sobie....może faktycznie mam ten zespół Polanda:/ Co to za staniki z wkładkami??

Odpowiedz»
  • agnes87
    agnes87 · 05-11-18 14:18 · do góry^

Nie Ty jedna - jest nas więcej (pogoogluj sobie w necie to będzie Ci raźniej:) Staniki i wkładki akurat mam od Amoeny (są chyba inne firmy, ale w sumie raz je kupiłam i nie szukałam dalej). Są bardzo dobrej jakości, przyjemne dla skóry i ładne fasony. Co do wkładek to są różnej wielkości i mają różne kształty. Dobiera je się tak, aby jak najlepiej wypełniły "braki" w biuście. Możesz je nosić w kieszonce stanika lub przykleić bezpośrednio do piersi

Odpowiedz»
  • Mamaraika
    Mamaraika · 05-11-18 15:04 · do góry^

Na pewno doczytam:) A powiedz mi gdzie te produkty mogę dostać. Zamówić przez internet?

Odpowiedz»
  • agnes87
    agnes87 · 05-11-18 15:06 · do góry^

No online zmówisz raczej tylko staniki, ale "cały komplet warto kupić stacjonarnie - zwłaszcza wkładkę należy dobrze dopasować do twojej piersi. Najlepiej zobacz na stronie internetowej, w którym sklepie medycznym sprzedają produkty Amoena i tam Ci pomogą

Odpowiedz»
  • Mamaraika
    Mamaraika · 05-11-18 15:11 · do góry^

A to od razu w sklepie je kupię? pomoże mi w doborze jakaś braffiterka?

Odpowiedz»
  • agnes87
    agnes87 · 05-11-18 15:17 · do góry^

W sklepie medycznym już pomogą Ci wybrać wkłądkę a stanik popatrz sobie wcześniej na necie co Ci się po prostu podobna, bo sporo tego jest. No niestety "od ręki" wkładek raczej nie dostaniesz, bo są na indywidualne zamówienia, ale myślę, że 2 max 3 tyg i będziesz miała nowy biust;)

Odpowiedz»
  • Mamaraika
    Mamaraika · 05-11-18 15:20 · do góry^

Tyle czasu z gąbkami chodziłam to i te 2 tyg poczekam;) A może podpowiesz jakie wkładki najlepiej wybrać? Może któreś sie lepiej sprawdzają?

Odpowiedz»
  • agnes87
    agnes87 · 05-11-18 15:29 · do góry^

Wiesz co ja miałam standard a teraz mam takie, które można sobie bezpośrednio do piersi przyklejać (nawet w bluzce bez stanika jak byłam to nie bylo widać różnicy!) - one sie Contact nazywają. Sa droższe, ale to na 2 lata kupujesz więc warto-takie przynajmniej są dla mnie praktyczniejsze:)

Odpowiedz»
  • Mamaraika
    Mamaraika · 05-11-18 15:41 · do góry^

na 2 lata? To pięknie, że są takie wytrzymałe:) Zaraz to ogarnę. Dzięki za oświecenie;)

Odpowiedz»
  • agnes87
    agnes87 · 05-11-18 15:43 · do góry^

No problem-cieszę się, że mogłam pomóc

Odpowiedz»