Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Ciekawe książki:)

• Lapinee
    Lapinee · 02-06-10 19:18 · do góry^

W zasadzie to lubię oba zapachy - nowych i starych książek ;)

j.wredna @ gmail.com

Odpowiedz»
  • Belladonna
    Belladonna · 02-06-10 19:30 · do góry^

:)))

uwielbiam zapach nowych ksiazek... Troche sie boje, ze kiedys moj chlop mnie przylapie, jak wciagam zapach papieru *haha*

Have I hit a raw nerve?

Have I got a soft touch?

Odpowiedz»
  • Kruszynka88
    Kruszynka88 · 14-06-10 01:07 · do góry^

Witam,

Ja polecam Wam ksiazki Cobena:) na prawdę są wciągające. Ja ostatnio moją zakupiłam na tani-antykwariat.pl jest antykwariat internetowy godny polecenia:)

Odpowiedz»
  • ZamiraDrakasha
    ZamiraDrakasha · 14-06-10 01:28 · do góry^

uhhh Coben mi się mocno znudził - takie książki do przeczytania na raz. Będę mieć remont to pewnie będę się pozbywać niektórych, co prawdopodobnie już do nich nie wrócę.

Odpowiedz»
  • theredgirl
    theredgirl · 14-06-10 07:58 · do góry^

Ja ubóstwiam Williama Whartona, mój ukochany pisarz "Werniks"-powstał zanim się urodziłam:P, "Tam, gdzie spotykają się nasze dusze" - mój nr1, teraz aż się zdziwiłam jest pod tytułem Tam, gdzie spotykają się wszystkie światy, ja czytałam dusze:D "Ptasiek" też jest niezły, ale o czym innym:) uwielbiam jego styl, a teraz czytam Kathryn Fox "Bez zezwolenia", lubię thrillery, zwłaszcza medyczne, horrory-nie oglądam ale czytać owszem i obyczajowo- psychologiczne książki, zdarza mi się biograficzne czytać, "Mistrza i Małgorzatę" kocham:D

theredgirl (malpa) wp.pl

Odpowiedz»
  • maja891
    maja891 · 03-10-18 12:08 · do góry^

Z nowości zachęcam do "A ja żem jej powiedziała..." - świetna książka z dużą dawką autoironii. Mogę też polecić "Witaminowe urodziny" - to taki poradnik zdrowego odżywiania dla dzieci, oswaja dziecko z witaminami, uczy dobrych manier.

Odpowiedz»
  • manoyola
    manoyola · 03-10-18 17:57 · do góry^

Ese libro es muy bueno un saludo

hola soy de moda alicante

Odpowiedz»
  • Carolajn
    Carolajn · 23-10-18 12:19 · do góry^

Ja głównie fantastyke i ksiązki historyczne/ biograficzne. Teraz jestem w połowie The Disaster Artist :)

Odpowiedz»
  • Carolajn
    Carolajn · 15-11-18 12:03 · do góry^

Ja tez uwielbiam zapach swiezo wydrukowanych ksiazek, za to strasznie drażni mnie stęchlizna takich typowo starych.

Odpowiedz»