Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

ginekolog wrocław

• bzium
    bzium · 18-01-11 16:23 · do góry^

Czy jakaś wrocławianka może mi polecić dobrego ginekologa?
    Chodziłam do dr Skrockiego. Jedyne co mogę o nim powiedzieć to miałam ochotę go kilka razy zamordować i w końcu zdecydowałam, że już nigdy do niego nie pójdę.
    Sam stwierdził, że nie zna się na badaniach hormonalnych i nie umiał ich odczytać (owulacja w 14 dniu nawet przy 60 dniowym cyklu...). Pół roku brania Diane, a ja wciąż byłam rozbita, lekko przytyłam, miałam opuchnięte nogi. Chciałam zmiany tabletek to ten się uparł, że poprawiła mi się twarz i bez sensu odstawiać tabletki (to że ryczę 6 miesięcy jest nieważne! mam mniej pryszczy...). W końcu mi je odstawił, a ja chciałam zmienić... no i chciałam, żeby dał mi skierowanie na badania hormonalne (wcześniej mnie wysłał do endokrynologa do szpitala, zrobili te badania, ale uznali że Skrocki nie chciał kosztami obciążać swojej przychodni i stąd to skierowanie). Nie dał skierowania na badania, napisał na karteczce jakie badania sobie zrobić i do jakiego konkretnego laboratorium iść. Taaa a potem on by te badania interpretował...

Wolałabym lekarza na NFZ. Ale może być prywatnie, tylko żeby znał się na tym co robi.

Odpowiedz»
  • rudywroobel
    rudywroobel · 04-02-11 23:52 · do góry^

Wrocławianką jestem z doskoku:) ale jestem zadowolona z 2 ginekologów z którymi miałam do czynienia w :Lekarska Przychodnia Specjalistyczna Towarzystwa Rozwoju Rodziny
    ul. Podwale 74 ofic.23
    50-449 Wrocław
    71 342 14 13

Był to najpierw doktor Kurczowy(chyba :P )a potem Wieszczek. Nigdy nie pamiętam tych nazwisk. Minusem jet fakt, że czasem się spóźniają ale myślę, że są nieźli. Acha i ośrodek ma umowę z NFZ.

Odpowiedz»
  • emeska
    emeska · 05-02-11 00:18 · do góry^

radzę poczytać sobie o tych dwóch lekarzach na www.znanylekarz.pl - opinie raczej nie zachęcają do wizyty.
    wcześniej w tej przychodni pracował też pan dr kireki omanwa i on był naprawdę fantastyczny - prowadził moją ciążę :) ale nie wiem, czy jeszcze pracuje gdzieś we wrocławiu.
    a z jednym z tych dwóch podanych przez rudegowroobla, zdaje się z wieszczkiem, miałam też wątpliwą przyjemność mieć styczność i nie polecam - gbur straszny :/

kontakt: em.eska (na tlenie pl)

Odpowiedz»
  • rudywroobel
    rudywroobel · 05-02-11 20:24 · do góry^

Gbur?! No coś Ty:D a ze mną zawsze sobie pogada i miły jest, uśmiechnięty. Raz mnie jedynie trochę ochrzanił za niezbyt szybkie przyjście po wyniki cytologi, ale to raczej dobrze o nim świadczy. W ciąży nigdy nie byłam, ale jeśli chodzi o inne problemy z jakimi przychodziłam to sobie radził.

Odpowiedz»
  • rudywroobel
    rudywroobel · 05-02-11 20:28 · do góry^

opinie poczytałam i są bardzo rozbieżne. Nie wiem, może ja zawsze trafiałam na jego dobre dni...

Odpowiedz»
  • mistle
    mistle · 10-02-11 14:11 · do góry^

Te opinie są dziwne. Jakieś 2 lata temu poszłam do takiego faceta, nie pamiętam nazwiska, na Dobrzyńskiej. Lekarz ten ma całkiem niezłe opinie na tej stronie, a dla mnie ta wizyta była najgorszą, jakiej doświadczyłam. Na przykład, jego gabinet był połączony z takim pokojem, gdzie szwędali się jacyś inni lekarze, drzwi otwarte i nikt nie raczył wpaść na to, że powinny być zamknięte, cały czas ktoś wchodził, wychodził. Przemiłe.
    I chodzę teraz już od roku do dr Gizeli Jakubowicz. Można do niej iść za darmo na NFZ, a można też prywatnie. Babka jest fajna, kompetentna, pilnuje, by wszystkie badania regularnie robić, te takie obowiązkowe są za darmo.

Odpowiedz»
  • emeska
    emeska · 10-02-11 14:38 · do góry^

no ja jestem na 90%, że to był wieszczek. pamiętam, że był "na oko" po 50ce, średniotęgi i zdaje się w okularach (to było prawie 3 lata temu ;)).. w każdym razie była to moja pierwsza wizyta u lekarza, jak mi na testach wyszło, że jestem w ciąży, więc na pytanie "z czym pani przychodzi", odpowiedziałam "wszystko wskazuje na to, że jestem w ciąży", a ten na mnie krzyknął z oburzeniem: "ile TY masz lat??!!" (dodam, że nastolatką już dawno nie byłam). a potem, jak o coś zapytałam, to powiedział mi: "mamy XXI wiek, niech sobie pani poczyta w internecie". tak powinien odpowiadać lekarz? no kurwcze, bez jaj :|

Odpowiedz»
  • emeska
    emeska · 10-02-11 14:38 · do góry^

*na 90% PEWNA oczywiście ;)

Odpowiedz»
  • mistle
    mistle · 10-02-11 15:53 · do góry^

Emeska, Ty mówisz o moim, ze to był ten sam, tak? Dobrze zrozumiałam?:)
    Bo jeśli tak, to jest bardzo niekonsekwentny. Ja miałam nadmiar prolaktyny i to taki niezły, i on mnie zbadał, po czym zaczął coś pisać bez słowa na kartce. ja do niego, że boję się, bo czytałam w necie o hiperprolaktynemii i czy to może być to. a on z taką ironią, że "to po co pani do mnie przyszła, proszę sobie dalej czytać internet" czy jakoś tak, po czym nadal nic mi nie wyjaśnił.

a, i nie spytał się mnie, czy jestem dziewicą, czy to moja pierwsza wizyta u ginekologa, tylko od razu rozpoczął badanie, wcale nie delikatne. (a wyglądałam wtedy na 15 lat, więc mógłby się zainteresować takimi podstawowymi informacjami...)

zeszłam trochę z tematu, ale nie idźcie tam, naprawdę:D

Odpowiedz»
  • emeska
    emeska · 10-02-11 17:10 · do góry^

to była odpowiedź do rudegowroobla ;) na dobrzyńskiej nie wiem, kto przyjmuje ;)

Odpowiedz»
  • rudywroobel
    rudywroobel · 15-02-11 09:30 · do góry^

emeska, wiek by się zgadzał, jednak na pewno nie jest tęgi- ja pomyślałam, że raczej taki normalny w kierunku szczupły a i okulary to chyba ma do czytania bo jak ze mną rozmawiał to już bez.
    Ja tam go lubię:) ale szkoda, że zachował się wobec Ciebie nieprofesjonalnie, mi nigdy nic dziwnego nie powiedział i na badania posyłał.

Odpowiedz»
  • katarzynka85
    katarzynka85 · 15-02-11 20:11 · do góry^

Odpowiadam tutaj, zeby nie mieszać w narzekalni, niestety nie pamietam nazwiska a nie mogę wykopać w internecie, przyjmował na Kamieńskiego, ale ich tam jest 2 chyba (znalazłam Bodniaka ale to nie on). Wiem, że ciężko uwierzyć, dla mnie zawsze wizyty na fotelu są ciężkie i stresujące i dopuszczam myśl o przewrażliwieniu;)Co do wieku to ćwierćwiecze mam za sobą;) Aha a co do dr, która mi odradziła cytologię do 30-tki to dr Miś-Michałek z Eskulapa, szkoda, bo nawet miła była;/

kochać i wielbić staniki!!

Odpowiedz»
  • juli
    juli · 04-02-14 16:31 · do góry^

Mogę polecić z całego serca dr. Piotra Halamę, przyjmuje w prywatnej przychodni Mediconcept na Krzykach (to jest minus, że nie na NFZ), ale prowadził moją ciążę i od tego czasu nie wyobrażam sobie by pójść do kogoś innego. Profesjonalny, sumienny, serdeczny; w przychodni jest też kilka położnych/ pielęgniarek, które opiekują się dodatkowo pacjentkami i są naprawdę kochane.

julia_75 małpa interia kropka pl

Kupię Masquerade Maia Chocolate 30E/28F

Odpowiedz»
  • bzium
    bzium · 04-02-14 20:28 · do góry^

Byłam u niego na NFZ i był kolejnym lekarzem, któremu nie chciało się leczyć problemów hormonalnych. Leczenie tabletkami antykoncepcyjnymi <3 po których miałam zawroty głowy, po miesiącu je odstawił i koniec.

W końcu po trudach i bojach wylądowałam prywatnie u endokrynologa - dr Małgorzata Wilczyńska. Odesłała mnie do szpitala, przebadali mnie na wszystkie strony, dostałam zestaw tabletek po których pierwszy raz w życiu miesiączkuje raz w miesiącu. Prawdopodobnie (na razie nie staram się o dziecko, więc nie chcę się przekonywać :P) mam przywróconą płodność czego tabsy anty by nie zrobiły.

Odpowiedz»
  • magdzialena
    magdzialena · 21-07-14 12:10 · do góry^

Chciałabym się odnieść do tego co pisałą karolinka. Faktycznie rezerwacje przez Internet są wygodne. Szkoda, że tak nieliczni lekarze zdecydowali na tę formę zapisów. Co do lekarza również jestem zadowolona.

Odpowiedz»
  • nathd
    nathd · 07-02-17 11:02 · do góry^

Ja chodze do dr. Hirowskiej-Tracz, teraz ma wlasny gabinet. Jestem zadowolona, ale tez jestem dosc malo problematycznym pacjentem. Zawsze mam robione USG, co roku robie tez cytologie. Zwykle nie ma problemu z czekaniem na wizyte.

71/100/107 (70G/70GG )

Odpowiedz»