Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

praca dorywcza

 • marzycielka
  marzycielka · 26-09-17 15:46 · do góry^

  Cóż, wiele studentek jest w takiej sytuacji.

  Odpowiedz»
 • lucynka_20
  lucynka_20 · 16-12-17 20:14 · do góry^

  Hostessa?

  Odpowiedz»
 • novik
  novik · 09-11-18 08:56 · do góry^

  Jak dla mnie najlepsza opcja to założyć działalność i rozejrzeć się za dofinansowaniami, np. unijnymi które możesz sprawdzić tutaj: https://elpartners.pl - z tego będziesz w stanie pokryć większość kosztów no i jak biznes się rozkręci to w przyszłości nie będzie podobnych problemów :)

  Odpowiedz»
 • Soniaa
  Soniaa · 13-11-18 18:45 · do góry^

  Ja tak właśnie zrobiłam. Swoje oszczędności ulokowałam w stoisko handlowe. Mam wyjątkowo atrakcyjne stoisko, zaprojektowane i wykonane przez pracowników firmy Berkano Expo ( https://www.berkano.pl/) nie sposób przejść koło niego obojętnie. Zainteresowanie jest, mój mały biznes póki co prosperuje i liczę na to, że tak będzie długo. Jestem niezależna i bez szefa nad głową.

  Odpowiedz»
 • paniola
  paniola · 14-11-18 16:44 · do góry^

  Praca dorywcza jest dobra na krótki czas, jeżeli potrzebujemy stałej gotówki warto pomysleć o stałej pracy, która przyniesie nam dobre pieniadze. F.A.S. Packing http://www.faspacking.pl/pl/ jest agencją pośrednictwa pracy za granicą kierującą pracowników do pracy na terenie Holandii. Osoby poszukujące pracy za granicą, często jako kraj docelowy wybierają Holandię. Pracy w Holandii można oczywiście szukać na własną rękę jednakże zdecydowana większość osób poszukuje pomocy w agencji pośrednictwa pracy. Znajoma sie wybiera do takiej pracy, jestem pewna ze bedzie zadowolona z zarobków.

  Odpowiedz»
 • Carolajn
  Carolajn · 15-11-18 11:48 · do góry^

  Zależy gdzie mieszkasz. W dużych miastach (zwłaszcza studenckich) dorywcza praca jest praktycznie wszędzie - od sklepow, przez galeria az po call center.

  Odpowiedz»