Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

dobry laryngolog Wrocław

• katarzynka85
    katarzynka85 · 07-01-12 20:25 · do góry^

Już od bardzo dawna przymierzam się do tego tematu, odkąd mam stałą pracę powinnam być wybitnie zmotywowana - bo po każdym Apsik w mym pokoiku od zespołu- tłumaczenie "nie jestem chora" i następnie "nie, nie mam alergii" staje się równie męczące jak sam katar i kichanie;)
    Otóż jakieś 4-5 lat temu zdiagnozowano mojemu kinolowi NARES - całoroczny niealergiczny nieżyt nosa na podłożu eozynofili;) od razu mówię nie jestem lekarzem, biologia nie jest moja wybitna stroną i też nie zagłebiałąm się nigdy w temat.Stwierdzili to mam;)-> tak sobie myślałam.
    Miałam z 2 razy robione testy na alergie różne - pyłki , zwierzątka, i nic nie wyszło. W końcu zmierzyli mi te eozynofile i wyszło że za dużo ich... no przez 2 lata się bawiłąm z Flixonase nasule czy jakimś podobnym specyfikiem...potem ponieważ katar i kichanie zmniejszał średnio...plus moja niekonsekwencja i zdaje sie lenistwo - zaprzestałam i tak od ponad 2 lat kicham i uzależniłam mój nos od tzw.kropelek do nosa - nie zażywam ich codziennie, ale jak mam dość kataru lub ni stad i z owąd "pojawi sie atak kichania i katarek"lub mam też pragnienie poodychania nosem a nie buzią ciągle. Więc wymyśliłąm sobie , że koniec tego i poszukam dobrego laryngologa, który zaaplikuje mi conajmniej dobre leczenie objawowe, albo zdiagnozuje jakieś nowe ustrojstwo...
    I stąd po całym wstępie;) pytanie czy któraś z was słyszała albo chadza do jakiegoś dobrego laryngologa we Wro?

kochać i wielbić staniki!!

Odpowiedz»
  • borelioza
    borelioza · 08-01-12 22:28 · do góry^

Ja chodziłam do dr Wilczyńskiego, bodajże na Krynickiej. Moim zdaniem kompetentny, ale drogi bo gdzieś tam jest ordynatorem. Niestety, obawiam się, że przy takich objawach jak twoje jedyne co ci zaproponuje objawowo to donosowy steryd, a to już przerabiałaś :( Dla mnie akurat odkrycie, że donosowe sterydy to nie samo ZUO to było wybawienie, ale moje problemy są zdecydowanie alergiczne.

Odpowiedz»
  • gosha
    gosha · 08-01-12 23:13 · do góry^

byłaś może w Medicusie http://www.medicusdcl.pl/ ?
    Tam są dobrzy laryngolodzy.

Odpowiedz»
  • katarzynka85
    katarzynka85 · 11-01-12 22:14 · do góry^

długo tutaj nie zaglądałam, dzięki za podpowiedzi;) jak trafię na jaikiegos fajnego z pewnością zdam relację;) pozdrawiam

Odpowiedz»
  • katarzynka85
    katarzynka85 · 11-01-12 22:20 · do góry^

a i do tej pory leczyłam się u dr Sułkowskiej -(Pilczyce) a o otym ,że mamy we Wro Centrum Laryngologi nie słyszałam..widać wcześniej poszłąm trochę na łatwiznę;)

Odpowiedz»
  • maskino
    maskino · 21-08-14 20:59 · do góry^

jeśli nadal potrzebny laryngolog we Wrocławiu to polecam http://otomed.net.pl/laryngolog/

Odpowiedz»
  • Monika34
    Monika34 · 06-03-18 16:04 · do góry^

W ostatnim czasie trafiłam do laryngologa w Proclinic przy ulicy widok do dr Tomasza Kolki, świetny lekarz i człowiek. Bardzo jestem zadowolona z leczenia jakie wdrożył. Widać, że zna się na rzeczy. Tutaj macie kontakt http://proclinic.pl/laryngologia/

Odpowiedz»