Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

wygodne buty...czy takie istnieją?

• karola_k
    karola_k · 04-07-15 14:15 · do góry^

Wygodne szpilki to jak oksymoron :)

Odpowiedz»
  • Neith
    Neith · 04-07-15 15:45 · do góry^

Brawurko, na razie mnie nie stać na drugą parę (może w przyszłym miesiącu), ale dziękuję za propozycję :)

Kocico, na Zalando chyba przy pierwszym zakupie (po zapisaniu do newslettera) za minimum 200zł masz 40zł zniżki :)

Odpowiedz»
  • brawurka
    brawurka · 04-07-15 16:42 · do góry^

Jeśli ktoś inny byłby zainteresowany, niech pisze :) Ja już skorzystałam a kolejnych zakupów na razie nie planuję.

Odpowiedz»
  • kocica
    kocica · 04-07-15 17:14 · do góry^

Brawurka, a na przecenione rzeczy też działa ten kod? Bo jak tak, to by mi się przydał :)

Odpowiedz»
  • brawurka
    brawurka · 04-07-15 18:05 · do góry^

Ja kupiłam przecenioną kurtkę i również odliczyło dodatkowy rabat, więc raczej tak ;) Z tym, że oni zaznaczają, że niektóre marki są wyłączone z promocji. Najlepiej samemu sprawdzić, napisz mi maila.

Odpowiedz»
  • Stylish
    Stylish · 26-07-15 09:38 · do góry^

Kupiłam ostatnio świetne szpilki!!! Mają obcas 11 cm ponieważ mam duży rozmiar ( 41) i tylko na takim obcasie moja noga wygląda dobrze ;) Ale są naprawdę mega wygodne, oczywiście skóra bo tylko takie moim zdaniem mogą być wygodne (jeśli chodzi o szpilki) no i dobrze jest kupować Polskie marki bo naprawdę mamy dobre buty w przystępnej cenie.

Odpowiedz»
  • aniulakotula
    aniulakotula · 25-09-15 16:19 · do góry^

dobrze, że ja nie lubię szpilek;p;)

Odpowiedz»
  • targo
    targo · 28-09-15 10:43 · do góry^

No ani balerinki ani japonki nie sa odpowiednie.

Odpowiedz»
  • mimko
    mimko · 03-11-15 11:57 · do góry^

Dla mnie wygodne są kalosze:)

Odpowiedz»
  • liliannaa
    liliannaa · 10-12-15 14:04 · do góry^

Może zrezygnuj z obcasów bo po co masz sie męczyć całą noc? Ewentualnie jak juz musisz to moze kup sobie jakies zapiętki. Powinnas je znalezc w kazdym sklepie obuwniczym. Ewenualnie moze sprobuj kupic sobie jakies buty na koturnie bo sa wygodniejsze od zwyklych obsasow:)

Odpowiedz»
  • Stylish
    Stylish · 28-01-16 15:59 · do góry^

No czasem nawet buty za 5000 tys mogą być niewygodne a cena jest taka tylko dlatego bo mają sławne logo. Nie ma się co zawsze ceną sugerować niestety...

Odpowiedz»
  • Stylish
    Stylish · 28-01-16 16:00 · do góry^

miało być 5000 zł ;)

Odpowiedz»
  • fonda
    fonda · 15-03-16 11:19 · do góry^

Wygodne buty to podstawa, niestety ja mam ten problem, że prawie wszystkie buty są dla mnie niewygodne, albo za duże. Mam bardzo małą, drobną i szczupłą stopę, przez co większość rodzajów butów odpada, nie mogę nosić balerinek, ani szpilek, co jest straszne :(

Odpowiedz»
  • robertab
    robertab · 16-03-16 11:48 · do góry^

Muszę wypróbować i polecić mamie - obie również mamy stopy księżniczki od ziarnka grochu :).

Odpowiedz»
  • honorata
    honorata · 03-08-16 11:51 · do góry^

No pewnie, tylko trzeba się w obuwiu przejść po sklepie, sprawdzić czy stopa dobrze w nich leży itp.

Odpowiedz»
  • lambi
    lambi · 29-10-17 13:15 · do góry^

Dla mnie bardzo wygodne są superstary Adidasa.

Odpowiedz»
  • basia_zalazinska
    basia_zalazinska · 07-12-17 11:07 · do góry^

Jeśli chodzi o czółenka to polecam markę Hugo Boss, ma świetnie wywarzone obcasy a sam but bez względu na rozmiar wygląda nieziemsko zgrabnie.
    Z niższego przedziału cenowego to Wojas. Również bardzo wygodne byty

Odpowiedz»