Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Prezent dla siostry

• entazis
    entazis · 03-09-13 15:54 · do góry^

Mnie osobiście się nie podoba i jak dla mnie wygląda nieco kiczowato, ale ja generalnie nie przepadam za tego typu rzeczami i na pewno nie przeznaczyłabym na niego takiej sumy. Osobiście wolę świeczniki nieco bardziej tradycyjne lub zupełnie proste.

A czy się nadaje... Niby czemu nie? Na jakikolwiek prezent nadaje się wszystko co może mieć dla danej osoby jakąś wartość, a skoro kolekcjonuje świeczniki, to prawdopodobnie ten dla niej takową będzie miał.

Jako dodatek może jakaś książka?

Odpowiedz»
  • jagodalg2
    jagodalg2 · 03-09-13 16:13 · do góry^

Może nie jest głupi, ale za taką cenę to wolałabym kupić coś innego. 90 zł za taką małą pierdułke to przesada

Odpowiedz»
  • Mabli
    Mabli · 03-09-13 16:14 · do góry^

Mnie się ten świecznik nie podoba. Niczym specjalnym się nie wyróżnia, w dodatku bardziej pasowałby już na prezent od chłopaka na przykład (ze względu na to co jest na nim wygrawerowane). W dodatku kosztuje dużo, biorąc pod uwagę to, że nie można nawet wybrać napisu.
    Jeżeli chcesz kupić jej świecznik (a biorąc pod uwagę zainteresowania siostry, będzie to prezent trafiony) to może lepiej kupić albo jakiś o ciekawym kształcie? Albo faktycznie jakiś prosty, ale żeby ten grawer był bardziej okazjonalny? A najlepiej żebyś sama mogła zdecydować co będzie na nim napisane (coś związanego z okazją i z Tobą?).

Jeżeli chodzi o dodatek to zależy ile chcesz na niego przeznaczyć. Jeżeli powiedzmy do 200 zł, to ja bym kupiła świecznik a pod świeczką schowałabym 100 zł :P Kto by się nie ucieszył z dodatkowej kasy? Siostra mogłaby wydać ją zgodnie z upodobaniami, a myślę, że sam świecznik, ale z odpowiednim grawerem byłby prezentem wystarczająco osobistym (myślę, że coś do stówy udałoby się kupić).

kontakt: mabli1990 małpa o2.pl

Odpowiedz»
  • bzium
    bzium · 03-09-13 16:57 · do góry^

a dlaczego mi to pachnie marketingiem szeptanym hmmmmm...

Odpowiedz»
  • mokta
    mokta · 03-09-13 17:00 · do góry^

Mam podobne odczucia co bzium.

Odpowiedz»
  • kaka
    kaka · 03-09-13 17:03 · do góry^

ja też to czuję...

Odpowiedz»
  • jagodalg2
    jagodalg2 · 03-09-13 17:29 · do góry^

A my się dałyśmy podejść jak dzieci...

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 04-09-13 00:17 · do góry^

Boże, jaki piękny...

A tak serio to na czymś można zrobić grawerunek, a grawer to osoba, która takie grawerunki wykonuje.

Odpowiedz»
  • Mabli
    Mabli · 04-09-13 01:00 · do góry^

Faktycznie Pierz, wydaje mi się, że masz rację... Tylko, że na niektórych stronach internetowych można się spotkać z wyrażeniami typu "grawer na obrączkach", "grawer wykonywany ręcznie", itp. Człowiek zapamiętuje takie wyrażenia, a potem tak pisze...

kontakt: mabli1990 małpa o2.pl

Odpowiedz»
  • joasiab
    joasiab · 05-09-13 12:17 · do góry^

Witajcie. Świecznik chciałam zamówić, gdyż tak jak pisałam siostra takiego nie ma jeszcze, a jej kolekcja jest naprawdę duża (około 200 szt.) i wszystko co do tej pory oglądałam ma taki sam kształt, albo zbliżony do tego co już posiada.

Grawerowany napis mi się podoba, gdyż z jej strony też raz dostałam prezent z napisem "Kocham Cię" i tak w sumie to chciałam się odwdzięczyć. Miło przecież wiedzieć, że ktoś Cię kocha nawet taką siostrzaną miłością. :)

Jeśli chodzi o propozycję dokupienia książki to na pewno skorzystam i tak sobie pomyślałam, że może w środku napiszę dedykację, oraz że "z okazji 18 urodzin"? Jak sądzicie?

Odpowiedz»
  • tula
    tula · 18-01-14 09:14 · do góry^

lilka91, jeśli chcesz uprawiać szeptany marketing, to rób to przynajmniej profesjonalnie... A tak serio: naprawdę myślisz, że ktoś się na to nabiera?

Odpowiedz»
  • marzycielka
    marzycielka · 26-09-17 15:34 · do góry^

Ksiązka to rzeczywiście lepszy pomysł - choć w tym wypadku oczywiście trzeba się dobrze wstrzelić w gust siostry.

Odpowiedz»
  • lucynka_20
    lucynka_20 · 08-12-17 05:33 · do góry^

Może świece zapachowe? Prezent naprawdę bardzo uniwersalny, często dostaję świeczki i zawsze jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz»