Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Legginsy

• entazis
    entazis · 06-03-14 20:05 · do góry^

Nie wiedziałam w jaki dział wrzucić, więc daję tutaj, i tak później pójdzie do kasacji ;)

Orientuje się może któraś z Was gdzie, albo jaka firma (to byłoby nawet lepsze, bo opcji sklepowych mam niewiele i raczej zamawiałabym przez internet) produkuje w miarę dobre jakościowo legginsy? Chodzi mi o zwykłe czarne, bez żadnych wstawek z eko skóry. Super by było, gdyby miały taki szerszy pas (wydaje mi się, że takie mniej się wbijają), a nie tylko wąską majtkową gumkę.

Ktoś gdzieś widział, wie?

Odpowiedz»
  • entazis
    entazis · 06-03-14 20:27 · do góry^

O, chodzi mi o coś w ten deseń: http://allegro.pl/spodnie-bryczesy-leginsy-rurki-wyszczuplajace-kant-i3980128658.html byle by nie były w 'rozmiarze uniwersalnym', i bez tego mam problem z rozmiarówką ;P

Odpowiedz»
  • mistle
    mistle · 07-03-14 15:30 · do góry^

Entazis, ja kupiłam właściwie identyczne, ale idiotycznymi kieszeniami na zamki na samej górze (lecz, jako że noszę je do tunik, itp. i tak ich nie widać) w H&Mie na dziecięcym. Kosztowały 50zł, wzięłam rozmiar na 164. Tylko nie wiem, jak z jakością - kupiłam je za 2 msc temu, dość rzadko noszę i nie widzę żadnych problemów, no, ale mogą się dopiero zacząć :D
    A tak to w lumpeksach bym szukała, oczywiście. Co, jak co, ale po rzeczach używanych najlepiej widać, jaka jest ich jakość ;)

Odpowiedz»
  • marcelakon
    marcelakon · 08-03-14 10:01 · do góry^

Etazis, świetne te legginsy ;) poszukam sobie czegoś w tym stylu

Odpowiedz»
  • entazis
    entazis · 10-03-14 18:33 · do góry^

No, są fajne, ale w w większości przypadków sprzedający mają sporo negatywów, a jak już najdzie się ktoś, od kogo można by bezpiecznie kupić, to niestety nie ma na mnie ;/

Mistle, nie wyobrażam sobie ubierać się w dziale dziecięcym. W sensie, no, w nic bym się nie zmieściła :D Zresztą i tak nie mam h&m w mojej mieścicie więc problem tak czy siak rozwiązany.

Odpowiedz»
  • Yaga7
    Yaga7 · 10-03-14 18:52 · do góry^

Ja mam fajne legginsy z Tchibo i Lidla ;)

Odpowiedz»
  • tula
    tula · 10-03-14 19:57 · do góry^

Ja dwa lata temu (!!!) kupiłam legginsy Zary w lumpie. Mają krój a la bryczesy, ale wstawki są z takiego samego materiału co reszta (gruba wiskozowa dzianina). Były oczywiście używane, ja noszę je bardzo często i wcale nie szanuję, a wciąż wyglądają bardzo dobrze. Dopiero ostatnio zauważyłam, że kilku założeniach "wyciągają" się nieco w okolicach kolan, ale po praniu wracają do właściwego kształtu. Można poszukać np. na allegro, bo regularne ceny są jednak wygórowane.

Odpowiedz»
  • selah
    selah · 27-03-14 18:53 · do góry^

też mam z lumpka legginzy z zary i sobie chwalę
    Ze sklepowych to jeszcze gatta wypuściła fajne, ale nie wiem jak z cenami, jedyne co mogę dodać, to to, że kot mi w nich nie porobił dziur jeszcze :)

kontakt:
    truskafkowa [@] gmail.com

Odpowiedz»
  • kocica
    kocica · 27-03-14 19:11 · do góry^

ja na pewno nie polecam z terranovy, kupilam ostatnio w outlecie za zawrotną sumę 5,90zł i po 2 założeniach jest dziurka w kroku :D ale to taki dosć cienki materiał, choć nieprześwitujący. dobrze, że kosztowały tak mało.

Odpowiedz»
  • estetka
    estetka · 27-03-14 20:29 · do góry^

Ja z ręką na sercu polecam Bershkowe (zwięłam dwa kolory - czarne są bardziej zbite niż ciemno-szare), są super świetne. Grube jak spodnie i ładnie modelują. Koszt ok 90zł, czyli tak jak Zarowe.

Odpowiedz»
  • abcdef
    abcdef · 27-03-14 21:18 · do góry^

Tez polecam te legginsy z Zary, o których wspomniała Tula. Moje mają juz.. ze 4 lata, kupione w sh i kolor jak nowy. w paru miejscach nitki puscily ale łatwo dało sie zszyc. Kolor, materiał bez zarzutu, zero zmechacen, sprania.
    Pozostałe mam tez z sh. Z newlooka i h&m(warto popatrzec czy nie wejdziesz w te na dziale dzieciecym;P) są całkiem ok ;)
    Nie polecam zdecydowanie Atmosphere. Rozlazły sie w szwach po kilku praniach i zmechaciły.

Odpowiedz»
  • happy_endings
    happy_endings · 28-03-14 11:00 · do góry^

Legginsy zary z oczywistych powodów posłuszą dłużej niż pierwsze lepsze z bazarku. Tylko mi osobiście nie uśmiecha płacić za nie tyle pieniędzy..

Odpowiedz»
  • Eshi
    Eshi · 28-03-14 13:17 · do góry^

Z jakich to oczywistych powodów? Dlatego, że kosztują dużo?
    Nie zgodzę się z tym. Miałam kilka rzeczy z Zary i jakość, hmm nie warta swojej ceny. Spodnie za 200zł, w których po kilku miesiącach nieczęstego używania zaczęły pękać nitki, nie, dziękuję. Z kolei chińskie spodnie za 50zł trzymają się już kupę czasu.

Ale do rzeczy. Ja kiedyś słyszałam, że w Lidlu są dobrej jakości. Ale nie wiem, czy są sezonowo, czy jakaś stała kolekcja.
    Gatta, podobno bardzo dobrej jakości, ale koszt ok.100zł.
    O Bershce też słyszałam dobre opinie.

Piszę podobno, bo ja nie noszę legginsów, natomiast moja dobra koleżanka nosi i też kiedyś miała podobny dylemat:)

monika.sk8 (małpa) wp.pl

Odpowiedz»
  • Baby
    Baby · 28-03-14 13:26 · do góry^

Podpinam się, też szukam takich legginsów. Kupiłam jakiś czas temu na Allegro, czarne, ze szwem (chciałam z obu stron, był tylko z przodu:P), nieprześwitujące z w tą szeroką "gumą" w pasie, prawie identyczne jak wrzuciła entaziz. Wytrzymały całe jedno założenie, po drugim poszedł szew w kroku na długości około 15 centymetrów i to jak byłam w pracy xD Z drugiej strony nie chciałabym za nie dawać 100zł, bo to w końcu tylko legginsy :P

Odpowiedz»
  • estetka
    estetka · 29-03-14 00:36 · do góry^

Legginsy, legginsom nie równe. Nie zgodzę się też z tym, że Zarowe są dobre, bo drogie... Nie lubię Zary, nie kupuję tam "normalnych" ubrań - nie pasuje mi jej styl, ceny i jakość ale LEGGINSY mają genialne. Nie mechacą się, nie zjeżdżają z tyłka, nie rozciągają, nie wyciskają brzucha, nie wypychają się kolana. Przerabiałam wiele ale najlepsze są z Zary i Bershki (tylko te mięsiste/grube). Bez dwóch zdań.

Odpowiedz»
  • majape
    majape · 11-12-15 18:37 · do góry^

W Tchibo mają dobre jakościowo, ale i cena jest odpowiednia. Ja ostatnio lubię zakupy w Bershka i Stradivariusie. Jakość jest średnia ale i tak mocno wyprzedza całą grupę LPP. Obie marki mają slep online. sprawdz czy to Twój styl. :)

Odpowiedz»
  • Stylish
    Stylish · 14-12-15 18:55 · do góry^

chyba już nie będzie tym zainteresowana bo dość dawno padło jej pytanie o te legginsy ;)

Odpowiedz»
  • liliannaa
    liliannaa · 30-12-15 16:59 · do góry^

Poszukaj może na różnych stronach internetowych, czasem mozna tez cos fajnego na allegro znalezc. Ja tez mialam duzo problemow ze znalezieniem odpowiednich bo w sklepach stacjonarnych sa same z jakimis wlasnie dodatkami ktore wcale nie wygladaja dobrze :<

Odpowiedz»
  • kredka_indygo
    kredka_indygo · 30-12-15 20:04 · do góry^

z asosa są ok. Mam takie zwykłe, z nadrukiem, są super, nie przecierają się, nie mechacą się i nie przebijają.

Odpowiedz»
  • algoo
    algoo · 01-02-16 09:38 · do góry^

Nie każdemu dobrze i nie każdy powinien nosić!

Odpowiedz»
  • fonda
    fonda · 15-03-16 11:25 · do góry^

Ja raczej nie noszę legginsów, choć może powinnam zacząć, bo są wygodne, ale racja, nie każdy powinien je nosić :D Ja mam przede wszystkim problem z dobraniem odpowiednich legginsów, ich rozmiaru.

Odpowiedz»
  • magda86
    magda86 · 23-06-16 19:40 · do góry^

ostatnio kupiłam sobie lgginsy w Gattie a zazwyczaj kupowałam w Reserved lub butiku

Odpowiedz»
  • honorata
    honorata · 13-07-16 11:06 · do góry^

Akurat legginsy to można znaleźć chyba w każdym sklepie. ;) Tylko niestety nie każda kobieta powinna je nosić.

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 26-10-16 21:39 · do góry^

Praktyczny temat, ostatnio mam ochotę na leginsy, ale w sumie albo są drogie, w cenie spodni, albo badziewne, albo jedno i drugie.

Odpowiedz»
  • lejla
    lejla · 20-12-16 15:03 · do góry^

Polecam bardzo legginsy z Zary - fakt, za niektóre modele trzeba trochę zapłacić, ale ma to związek z jakością. Nie przedzierają się tak szybko, dobrze przylegają i są zrobione z tak grubych materiałów, że nie prześwitują. Ja często je noszę zamiast normalnych spodni i są rewelacyjne. Musi minąć dużo czasu, żeby się przetarły albo zrobiła się dziura.

Odpowiedz»
  • fit_Helena
    fit_Helena · 19-03-18 14:16 · do góry^

Uwielbiam śmigać w legginsach po domu. Wygodnie, do tego bez problemu można zarzucić trochę dłuższą koszulkę i strój domowy, gotowy.

Odpowiedz»
  • Ellonora
    Ellonora · 28-05-18 11:24 · do góry^

Legginsy są super wygodne. Ja zaczęłam je kupować w cuna zone głównie na potrzeby treningów.

Odpowiedz»
  • debora
    debora · 19-07-18 22:50 · do góry^

Chodziła któraś z Was w legginsach Gatty? W mojej miejscowości nie ma sklepu stacjonarnego ale na szczęście Gatta ma sklep internetowy i tam widziałam fit legginsy: https://www.gatta.pl/pl/legginsy-fit.html, które modelują sylwetkę, podnoszą pośladki i poprawiają jędrność skóry, przy tym nie ograniczając ruchów. Tak wynika z opisu na stronie. Na zdjęciu wyglądają fajnie ale jestem ciekawa jak to wygląda w rzeczywistości.
    Do legginsów, żeby wyglądać w nich dobrze trzeba mieć odpowiednią sylwetkę. Najlepiej w leginsach wyglądają wysokie, szczupłe dziewczyny. Ja jestem z tych co mają trochę nadmiaru w okolicach brzucha więc dla mnie były by idealne legginsy z wysokim stanem. Jeszcze czegoś takiego nie spotkałam w sklepie i najczęściej jest tak, że do leginsów noszę luźniejszą górę.

Odpowiedz»
  • Terlinka
    Terlinka · 27-07-18 10:53 · do góry^

Myślę, że nie będzie to jakiś spektakularny efekt, ale może faktycznie pośladki są nieco podniesione... Hm...

Odpowiedz»