Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

mozecie polecic jakis serial?

• baba11
    baba11 · 13-08-14 20:19 · do góry^

jogurtwaniliowy widzę że oglądamy te same seriale :D jeszcze penny dreadful i american horror story i masters of sex

Odpowiedz»
  • baba11
    baba11 · 13-08-14 20:22 · do góry^

shameless us , big love , rectify , most nad sundem

Odpowiedz»
  • dmalarek
    dmalarek · 13-08-14 20:50 · do góry^

Ja mogę polecić mini serial 'Zapiski młodego lekarza' (A Young Doctor's Notebook) z Danielem Radcliffem, serial opowiada o początkach pracy młodego lekarza w rosyjskiej wiosce z początków XX wieku. Strasznie się wciągnęłam i żałuję, że był taki krótki :'C

dmalarek gmail com

Odpowiedz»
  • Klara21
    Klara21 · 14-08-14 16:10 · do góry^

Ja od siebie mogę polecić serial Chirurdzy, naprawdę dobry dramacik komediowy :)

------------------------------------------------
    Najlepsze [url=http://www.sagatia.pl]peruki[/url]

Odpowiedz»
  • sellenka
    sellenka · 14-08-14 18:01 · do góry^

@dmalarek - bedzie sezon 3!

Odpowiedz»
  • squirrell
    squirrell · 18-08-14 15:14 · do góry^

Znalazłam super serial! Niestety nie dla założycielki tematu, ani dla jej koleżanki, bo jest kostiumowy i z elementami nadprzyrodzonymi :D Nosi tytuł "Outlander" i część akcji ma miejsce w XVIII wiecznej Szkocji. Polecam!

Odpowiedz»
  • morela888
    morela888 · 26-08-14 08:42 · do góry^

@abcdef: do nauki niemieckiego może "Türkisch für Anfänger"? Tylko to taka trochę komedio-telenowela młodzieżowa, ale łatwe zwroty, ładna artykulacja (wg mnie). Do nauki myślę, że się nada.

Odpowiedz»
  • Izabelax
    Izabelax · 13-10-14 14:40 · do góry^

Suits, True Detective i White Collar - polecam, aktualnie oglądam i jest super! :)

Odpowiedz»
  • Tassarinian
    Tassarinian · 13-10-14 16:16 · do góry^

Squirrell, o taaaak, Outlandera polecam i ja :D

Jakby ktoś szukał fajnych seriali w klimatach wszelakich (bo ja się nie zamykam na jeden gatunek) to polecam: Call the Midwife, Vikings, Gra o Tron, Outlander właśnie, Rzym, Dynastia Tudorów, Sleepy Hollow (ale tylko na odmóżdżenie, serial sympatyczny, ale mega naiwny, trzeba go traktować jak komedię to ogląda się super), Downton Abbey, Orange Is The New Black, The Borgias, The Walking Dead, Pitbull (nasz polski serial), Battlestar Galactica, Spartacus (jak kogoś nie brzydzą flaki, wulgaryzmy i wciskanie nagości w każdą scenę), Poirot, Lost, Robin of Sherwood (stary, ale jary), ewentualnie jeszcze The Originals (spin-off The Vampire Diaries, dużo lepszy niż TVD, ale trzeba lubić te klimaty) - wszystkie oglądałam lub oglądam i polecam :D

Odpowiedz»
  • asiis
    asiis · 13-10-14 19:40 · do góry^

a ja ostatnio byłam bardzo pozytywnie zaskoczona The Divide :) początek nie jest szałowy, ale się rozkręca, a końcówka wgniata w fotel :D czekam na 2 sezon, o ile będzie..

Odpowiedz»
  • laliho
    laliho · 13-10-14 21:13 · do góry^

Mnie wciągnęło Masters of Sex :) super

Odpowiedz»
  • Sunachan
    Sunachan · 13-10-14 22:08 · do góry^

Fargo :D

pisze się "dekolT" - NIE "dekolD" !!!!!

Odpowiedz»
  • madzikmedzik
    madzikmedzik · 13-10-14 23:20 · do góry^

Carnivale, Twin Peaks (będzie kolejny sezon!!!!!!111oneoneon)

gggggg

Odpowiedz»
  • Neith
    Neith · 14-10-14 06:32 · do góry^

Laliho, a mnie "Masters of sex" irytuje (ale oglądam, mimo tego :D). Bill to chyba jedna z najbardziej irytujących postaci we wszystkich serialach, jakie w życiu oglądałam i przez niego to wszystko traci dla mnie na uroku :(

Odpowiedz»
  • morela888
    morela888 · 14-10-14 08:52 · do góry^

@Neith: a który sezon oglądasz? Bo on w pierwszym jest o wiele bardziej irytujący niż w drugim. Ja też z nim w pierwszym ledwo wytrzymywałam, ale chwilami mnie też tak wkurzał Dan Draper z "MadMana", więc możliwe, że po prostu kiedyś mężczyźni byli tacy nie do zniesienia ;) Virginia i tak sobie z nim dobrze radzi ;)

Odpowiedz»
  • Neith
    Neith · 14-10-14 10:54 · do góry^

Obejrzałam już wszystkie odcinki i z odcinka na odcinek wnerwiał mnie coraz bardziej ;)
    Ale może dlatego, że po prostu nie lubię takiego typu mężczyzn. Zadufany hipokryta, który w nosie ma potrzeby innych. Ciekawi mnie, czy jego reakcja po tym, jak się dowie o zdradzie żony, będzie taka, jak sobie wyobrażam...

Odpowiedz»
  • cukier
    cukier · 14-10-14 15:01 · do góry^

Mnie strasznie wciągneło "Gray's anatomy". Strasznie lubię seriale o tematyce lekarskiej. Co dziennie na poprawę humoru ogladam 2-3 odcinki "Przyjaciół". Stary serial, ale rozbawia mnie do łez chociaż oglądam już chyba 5 raz.

--------------------------------------
    Co poprawia [url=http://logopedica.com.pl/integracja-sensoryczna/jak-wyglada-diagnoza-integracji-sensorycznej/]terapia si warszawa[/url]

Odpowiedz»
  • Kasija
    Kasija · 14-10-14 15:59 · do góry^

Spróbuj mentaliste - coś jak lie to me, też z akcją wykrywania kłamstw itp. detektyw Monk bardzo przypadł mi do gustu kryminalny ale mniej poważny,

Odpowiedz»
  • Donegal
    Donegal · 14-10-14 22:27 · do góry^

Nie wierzę, że tak mało osób ogląda "Kości", leci już dziesiąty sezon, ja oglądam na bieżąco od piątego i uwielbiam :D

Odpowiedz»
  • lusika
    lusika · 26-10-14 15:24 · do góry^

Też przepadam za "Kośćmi";) Oprócz tego "Mentalista", "How I met your mother", House - ale pierwsze sezony.
    Znajomi przepadli w Grze o tron - mnie nie przypadło do gustu.

horcia91@o2.pl
    sprzedam M&S 30dd, Polyannę 30dd,kupię onlyherka 65d:)

Odpowiedz»
  • myrtle0610
    myrtle0610 · 07-06-16 15:04 · do góry^

A coś spokojniejszego bez trupów i krwii? ;) mam ochotę na jakiś "spokojny" miły serial. Laaaata temu oglądałam Gossip Girl (wiem, że licealne klimaty, ale bardzo go polubiłam), niestety jak się skończył, to nic podobnego nie znalazłam... :(

Odpowiedz»
  • Vitaminka
    Vitaminka · 08-06-16 21:22 · do góry^

dwie spłukane dziewczyny, teoria wielkiego podrywu - tam nie ma trupów, za to jest mnóstwo śmiechu:)

Odpowiedz»
  • Tiramisu
    Tiramisu · 08-06-16 22:19 · do góry^

zapisane w pamięci - coś jak csi i kości razem wzięte:)

Odpowiedz»
  • szydercza
    szydercza · 09-06-16 19:01 · do góry^

Sherlock Holmes:) trzy sezony po trzy 1,5 godzinne odcinki plus odcinek specjaln:)

Odpowiedz»
  • Amandi
    Amandi · 28-06-16 23:10 · do góry^

Deception oglądałam niedawno. Fajny.

Odpowiedz»
  • honorata
    honorata · 13-07-16 11:01 · do góry^

Polecam Gre o Tron dla lubiących fatnasy i intrygi oraz Mentalstę dla lubiących zagadki. :))

Odpowiedz»
  • Grzybek
    Grzybek · 13-07-16 12:12 · do góry^

1. Master of sex
    2. The Knick
    3. Breaking Bad
    4. The Office
    5. Silicon Valley

Odpowiedz»
  • myrtle0610
    myrtle0610 · 22-07-16 12:36 · do góry^

ostatnio zaczęłam oglądać Devious Maids, bardzo fajny i wciągający :)

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 26-10-16 21:48 · do góry^

up

Odpowiedz»
  • terkana
    terkana · 05-12-16 08:50 · do góry^

Regularnie oglądam na puls2 we wtorki agentów NCIS, wciągający jest ten serial i każdy odcinek jest emocjonujący :)

Odpowiedz»