Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Nieciążowy prezent dla ciężarnej

• Yarrowia
    Yarrowia · 20-11-15 14:22 · do góry^

Pomocy, podpowiedzi potrzebuję :) Koleżanka, bardziej członka mojej rodziny niż moja, wyświadczyła mi przysługę, za którą normalnie wypadałoby (i chętnie bym to zrobiła) podarować jakieś dobre wino lub inną flaszeczkę :) No ale w ciąży jest, więc alkohol odpada.
    Nie mam pomysłu co zamiast. Jako, że sprawa zupełnie nie związana z jej stanem to nie chciałabym kupować nic typowo dla dziecka lub gadżetów dla ciężarnej, po prostu coś w geście wdzięczności za pomoc. Też nie znam jej zbyt dobrze, więc uniwersalnego. Ewidentnie w tej sytuacji dobre wino byłoby dobre, kurcze...

Macie jakieś pomysły?

nicnepowiem gmail com

Odpowiedz»
  • emeska
    emeska · 20-11-15 14:40 · do góry^

dobre czekoladki? ;)

kontakt: em.eska (na tlenie pl)

Odpowiedz»
  • kredka_indygo
    kredka_indygo · 20-11-15 15:51 · do góry^

albo książkę ( nie poradnik ciążowy :D) ale jeśli wiesz jaki gatunek jej odpowiada, bądź co ostanio czytała to może byłoby ok. Czekoladki to również dobry pomysłł, albo paczka bardzo dobrej sypanej herbaty ( jesli pije)

Odpowiedz»
  • beat_dude
    beat_dude · 20-11-15 16:48 · do góry^

bombonierka:D

Odpowiedz»
  • Sunachan
    Sunachan · 20-11-15 19:55 · do góry^

Jeśli ma cukrzycę ciążową, to bombonierka może być nietrafiona, więc może lepiej wybadaj teren ;)

pisze się "dekolT" - NIE "dekolD" !!!!!

Odpowiedz»
  • bieganosia
    bieganosia · 20-11-15 20:26 · do góry^

Może bardziej okazała świeczka zapachowa, albo branzoletka w jakimś modnym stylu. Jeśli jej się nie spodoba, to w najgorszym razie będzie miała uniwersalna rzecz żeby komuś sprezentowac;) ja kupuj czesto zestawy lakierow do paznokci w roznych kolorach ale to dla blizszych kolezanek. przepraszam za ewentualne błędy ale słownik w komórce odmawia mi posłuszeństwa.

Odpowiedz»
  • Yarrowia
    Yarrowia · 22-11-15 09:53 · do góry^

Właśnie! Coś typu bombonierka chodziło mi po głowie, ale nie mogłam tej myśli sprecyzować. Dzięki :) Oczywiście na to,że może mieć cukrzycę nie wpadłam. Chyba muszę jeszcze lepiej wybadać sytuację.

nicnepowiem gmail com

Odpowiedz»
  • emme
    emme · 22-11-15 14:02 · do góry^

może jakiś ładny kubek/filiżanka?

dookoła noc się stała, księżyc się rozgościł

Odpowiedz»
  • lavaenn
    lavaenn · 22-11-15 20:57 · do góry^

dobra herbata albo kawa :)

lavaenn AT gazeta.pl
    Sprzedam: http://bit.ly/1A9hmKm

Odpowiedz»
  • Stylish
    Stylish · 24-11-15 21:54 · do góry^

Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby kupienie kwiatka doniczkowego np z bombonierką, prezent uniwersalny a napeno ucieszy :)

Odpowiedz»
  • Stylish
    Stylish · 24-11-15 21:54 · do góry^

Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby kupienie kwiatka doniczkowego np z bombonierką, prezent uniwersalny a napeno ucieszy :)

Odpowiedz»
  • kermisza009
    kermisza009 · 15-02-17 13:34 · do góry^

wydaje mi się, że jak kobieta jest w ciąży to jej myśłi wciąż krążą wokół tematu,

jak dla mnie prezent jedynie wtedy ma sens kiedy jest praktyczny a najbardziej chyba przydatne są wtedy takie rzeczy na które szkoda kasy ale bardzo by się przyadały i takim prezentem byłby np. biustonosz do karmienia...

a jeśli już w ogole musi być niezwiązany to wydaje mi się ,że jakiś zabawny gadżet, albo coś o czym wspominała

Odpowiedz»
  • RAmerySTA
    RAmerySTA · 16-02-17 22:00 · do góry^

Według mnie dobre wino jest jak najbardziej ok. Można nadmienić z przymrużeniem oka, że prezent otworzy jak już będzie gotowa ;) Ja bym się bardzo ucieszyła (sama też jestem ciężarna :D)

Z innej beczki, może jakaś ładna broszka lub inny element biżuterii (jeśli takowe nosi)

mery jak tostery :D
    mary_jane03(małpka)o2.pl

Odpowiedz»