Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

DJ czy zespół na wesele?

• karolinkka
    karolinkka · 31-05-17 15:10 · do góry^

My mieliśmy zespół na wesele i poprawiny.. na poprawinach wystarczyłby zdecydowanie dj.

Odpowiedz»
  • smyki
    smyki · 31-05-17 15:38 · do góry^

Jak dla mnie zdecydowanie DJ. Nie każdemu musi się podobać głos Pana lub Pani z zespołu tak jak nam. Siedzieć na weselu przez tyle godzin i słuchać irytujących dla nas dźwięków, raczej nie spowoduje, że będzie to udane wesele. Niestety wesela robi się dla gości.

Odpowiedz»
  • martine
    martine · 01-06-17 17:07 · do góry^

I DJ i orkiestra są spoko :) Natomiast dużo trudniej o dobrą orkiestrę niż dobrego DJa.
    My mieliśmy orkiestrę i było super :)

Odpowiedz»
  • marzycielka
    marzycielka · 26-09-17 15:31 · do góry^

Chyba też wolę DJ'a. Dobry zespół też oczywiście nie jest zły, tylko właśnie - rzadko trafia się dobry. Zespoły jakie zwykle się na weselach produkują wprowadzają jakieś takie siermiężne, przaśne klimaty.

Odpowiedz»
  • Baskinka
    Baskinka · 10-10-17 09:13 · do góry^

zdecydowanie DJ, zespoły mnie osobiście wkurzają - ciągle tylko "idziemy na jednego", a jak już sa na bani to śpiewanie idzie im tragicznie.

Odpowiedz»
  • mazajka
    mazajka · 10-10-17 15:56 · do góry^

kto co lubi :) u mnie był zespół ale byłam u koleżanki gdzie był DJ i nie było większej tragedii.

Odpowiedz»
  • mimi81
    mimi81 · 11-10-17 14:10 · do góry^

dla mnie bez różnicy - ale czy DJ czy zespół to musi być dobry i sprawdzony najlepiej u znajomych a nie z opowieści.

Odpowiedz»