Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Jaki prezent podarować dziecku?

 • Catalina83
  Catalina83 · 20-06-17 22:06 · do góry^

  Może zainteresuje Cię prezent w postaci zeszytów edukacyjnych z gotowymi scenariuszami zabaw i aktywności? Seria nazywa się Zabawy FundaMentalne. Dla 4 - latków jest tam np. książeczka pt. "Wielcy i mali artyści", która pobudza malucha do twórczej aktywności, rozwija jego kreatywność, wyobraźnię itp. Ja bardzo cenię sobie takie wartościowe zabawki, a i korzyść ma z tego cała rodzina, bo wszyscy są zaangażowani w zabawę. A to jak wiadomo, zacieśnia więzi.

  Odpowiedz»
 • annana
  annana · 09-02-18 08:05 · do góry^

  Moim zdaniem świetnym prezentem dla dziecka - zarówno dla dziewczynki, jak i chłopczyka są klocki drewniane. Uczą przewidywania, kreatywności. Zamawiałam bratankowi zestaw z tego sklepu: https://www.urwis.pl/klocki/klocki-drewniane . Klocki mu się nigdy nie znudzą. Myślę, że warto na nie postawić.

  Odpowiedz»
 • fit_Helena
  fit_Helena · 30-03-18 13:48 · do góry^

  Najlepiej coś takiego, co pobudzi jego kreatywność iw płynie na poprawi rozwój. Sporo jest zabawek edukacyjnych.

  Odpowiedz»
 • Milenalenam
  Milenalenam · 09-04-18 22:35 · do góry^

  Jeśli chodzi o zabawki to najlepiej na początek warto kupić coś wpływającego na motorykę dziecka https://nianio.com.pl/zabawki-wspierajace-rozwoj-motoryki-malej/ Wybór jest naprawdę duży a i dziecku powinno się spodobać nie mowiąc o walorach edukacyjnych.

  Odpowiedz»