Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Długie sukienki

• kamm
    kamm · 28-06-17 21:46 · do góry^

Hey :)

We wrześniu wychodzę za mąż i jestem w trakcie poszukiwania sukienki na poprawiny. Niestety, z powodu problemów ze skórą zależy mi aby sukienka była równocześnie długa i miała zakryte plecy. Macie jakiś pomysł gdzie taką znajdę? Bo mi już skończyły się pomysły. Od paru miesięcy przeszukuję internet i nic, nie ma ładnych sukienek spełniających moje kryteria (a jak są to z kolei dyskwalifikuje je cena). Zna ktoś jakiś cudowny sklep, o którego istnieniu nie mam pojęcia? :)

Odpowiedz»
  • kamm
    kamm · 02-07-17 15:39 · do góry^

Nikt nie zna żadnych fajnych sklepów?;)

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 02-07-17 16:30 · do góry^

Znam ten ból wyszukiwania sukienek na jakieś wyjście z zakrytymi plecami :| Niestety, sklepów nie znam. Sprawdzałaś outlety na allegro? Długich sukienek jest tam dużo, chyba kilka razy widziałam coś z zakrytymi plecami. Ale jeśli szukasz czegoś bardziej, nazwijmy to wyjątkowego, to niestety ja nie wiem, gdzie szukać.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 02-07-17 16:38 · do góry^

Wyjścia z zakrytymi plecami. Brzmi pięknie ;) Chodziło oczywiście o sukienki.

Odpowiedz»
  • bad_cat
    bad_cat · 02-07-17 19:12 · do góry^

W Bonprixie mignęły mi takie sukienki, ale nie było ich dużo. Może będą Ci odpowiadały, zależy jak bardzo wyjściowe mają być.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 03-07-17 00:02 · do góry^

A, jeszcze asos, jakieś przeceny albo tańsze opcje u nich, może coś tam? Chociaż skoro mówisz, że sklepy przejrzane, to już pewnie oglądałaś.

Odpowiedz»
  • kamm
    kamm · 10-07-17 07:33 · do góry^

Dzięki za rady, ale niestety te strony już wcześniej przejrzałam i dalej nic... Teraz strasznie żałuję, że nie zamówiłam sukienki szytej na zamówienie kiedy jeszcze był czas... Byłoby drożej, ale chiciaż to o co mi chodzi...

Odpowiedz»
  • emeska
    emeska · 10-07-17 08:50 · do góry^

Od razu napiszę, że nie znam tego sklepu, więc nie wiem, jakże jakością szycia i i innymi szczegółami, tylko gdzieś mignął i zapoznałam się z ofertą ;) Mają maxi sukienki, z zakrytymi plecami jest bieda, ale jest taka jedna z siateczką na plecach, jeśli Cię to urządza - http://www.sukienkimm.pl/sukienki/maxi/elegancka-sukienka-maxi-model-pw-2366-22919.html i jeszcze taka, że może dałoby radę zakryć plecy tym wiszącym paskiem - http://www.sukienkimm.pl/sukienki/maxi/elegancka-sukienka-model-pw-2367-22920.html.

kontakt: em.eska (na tlenie pl)

Odpowiedz»
  • emeska
    emeska · 10-07-17 08:52 · do góry^

Jak z jakością szycia miało być ;)

kontakt: em.eska (na tlenie pl)

Odpowiedz»
  • marzycielka
    marzycielka · 26-09-17 15:36 · do góry^

W takich przypadkach zawsze muszą być jakieś problemy.

Odpowiedz»
  • Baskinka
    Baskinka · 10-10-17 09:15 · do góry^

ja raz ubrałam taką sukienkę do ziemi i sprawiała więcej problemów niż przyjemności.

Odpowiedz»
  • mazajka
    mazajka · 10-10-17 15:53 · do góry^

witam, nawet długie sukienki mogą być ekstra seksowne :)

Odpowiedz»