Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Zdrowy tryb życia

 • fit_Helena
  fit_Helena · 13-02-18 11:07 · do góry^

  Teraz akurat jest pora, gdy bez problemu można złapać jakąś infekcję. Co robicie, żeby poprawić swoja odporność i czuć się lepiej w takie paskudne i zimne dni? Czy zmieniacie jakoś swoje nawyki żywieniowe itp. w okresie jesienno-zimowym?

  Odpowiedz»
 • nikezsamotraki
  nikezsamotraki · 13-02-18 13:40 · do góry^

  Ostatnio pije pszczeli pyłek i to mi pomaga. Jakoś tak lepiej się czuje od kiedy go stosuje.

  Odpowiedz»
 • lilia9932
  lilia9932 · 06-03-18 15:35 · do góry^

  Zdrowy tryb życia jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ niedawno urodziłam i karmię piersią oraz chcę dbać o siebie, aby dziecko miało zdrową mamę. A w temacie karmienia piersią to czasami używam również laktatora Lakta Electric - jest to laktator elektryczny, bardzo wygodny i idealny dla każdej mamy. Kupiłam go na stronie http://www.simed.pl/

  Odpowiedz»
 • SallyMcKenna
  SallyMcKenna · 08-03-18 10:18 · do góry^

  O zdrowie bez wątpienia warto jest dbać, choć nie każdy jest na tyle zmotywowany, by zdrowo się odżywiać, a do tego prowadzić aktywny tryb życia ;). Ja póki co walczę o idealną sylwetkę, bo w sumie wiosna już na horyzoncie. Od przyszłego tygodnia przechodzę na dietę cateringową Wygodna Dieta, z której miałam już okazję korzystać. Nie będę przynajmniej musiała przejmować się koniecznością przygotowywania różnych posiłków. Chciałabym jeszcze zacząć uprawiać jakiś sport, ale nie mogę się zdecydować na nic konkretnego. ;)

  Odpowiedz»
 • SallyMcKenna
  SallyMcKenna · 08-03-18 10:20 · do góry^

  O cateringu o którym pisałam poczytacie więcej na https://www.wygodnadieta.pl/ - może akurat ktoś się przekona. ;)

  Odpowiedz»
 • LadyB
  LadyB · 15-03-18 12:03 · do góry^

  Od czasu do czasu warto wybrać się na Weekendowy warsztat antystres: http://terapiarodzinna.com/warsztatyblog/weekendowy-warsztat-antystress-16-18-marca-2018r/ . A poza tym dużo warzyw i owoców, sporo ruchu i uśmiechu :)

  Odpowiedz»
 • mir_A
  mir_A · 18-05-18 17:02 · do góry^

  ciężko taki utrzymać, jak się motywujecie.

  Odpowiedz»
 • novik
  novik · 31-05-18 22:47 · do góry^

  Jesienią chodziłam na pijawki, pierwszy raz w życiu się zdecydowałam na takie oczyszczanie. Nie wiem czy to ich kwestia, ale chora nie byłam pierwszy raz od dawna. Polecam http://akupunkturapokrywka.pl/hirudoterapia/ ona na wiele rzeczy pomagają.

  Odpowiedz»
 • Flatka
  Flatka · 19-07-18 10:01 · do góry^

  A czy ktoś z Was korzystał z diety online? Np. tego typu oferty: https://dietosfera.pl/dieta-on-line/ Myślicie, że jest to bezpieczne?

  Odpowiedz»
 • Vunik
  Vunik · 22-07-18 15:17 · do góry^

  Trzeba pamiętać też o kwestiach związanych z żywieniem naszych dzieci. Ważne, jest przecież to, aby odpowiednio zdrowo żywić najmłodszych. Jeśli interesuje Was żywność dla maluchów to polecam sklep internetowy Biobaby: https://biobaby.pl/pol_m_Zywnosc-dla-Dziecka_Obiadki-161.html . Wiele produktów, które mają w ofercie, jest sprowadzanych zza granicy. Na pewno znajdziesz tam ciekawe propozycje.

  Odpowiedz»