Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Perfumy na prezent

 • Flatka
  Flatka · 26-07-18 11:58 · do góry^

  Szukam damskich perfum na prezent o cytrynowej nucie. Trafiłam na takie: https://www.iperfumy.pl/creed/virgin-island-water-woda-perfumowana-unisex/ , ale szukam opinii z pierwszej ręki... Czy są ok? A może macie inne, sprawdzone cytrusowe zapachy?

  Odpowiedz»
 • Vunik
  Vunik · 02-08-18 11:02 · do góry^

  Jeśli chcesz być oryginalna to pomyśl o takiej opcji jak [url=http://pl.sensedubai.com/]perfumy niszowe[/url]. Takich perfum nie kupisz w zwykłym sklepie - za to znajdziesz je w różnych internetowych perfumeriach. Rozejrzyj się po internecie - moim zdaniem warto.

  Odpowiedz»
 • Kamyszczek21
  Kamyszczek21 · 02-08-18 11:49 · do góry^

  Dla mnie perfumy to prezent bardzo ryzykowny. Nigdy nie wiadomo, czy się spodobają. A każdy ma przecież inny gust.

  Odpowiedz»
 • marzena90
  marzena90 · 11-08-18 15:44 · do góry^

  ojj jak ja nie lubię jak mi ktos perfumy kupuje, moim zdaniem perfumy to jest tak indywidualna sprawa, jak bielizna. Ja za to zawsze wolę zrobić komuś imprezkę urodzinową, na przykład kupić balony, czapeczki urodzinowe, serpentyny, trąbki https://godanparty.pl/ upiec coś pysznego i zaprosić gości, kazdy jest w tedy ucieszony i uradowany,najbardziej solenizant i tak ma byc

  Odpowiedz»
 • oleska23
  oleska23 · 20-08-18 13:49 · do góry^

  O ile znamy gust i wiemy jakie kupić to jest to dobry pomysł na prezent.

  Odpowiedz»
 • Ronnie1910
  Ronnie1910 · 24-08-18 22:04 · do góry^

  Poczytaj opinie na fragrantica.pl.

  Odpowiedz»
 • Inatka93
  Inatka93 · 18-09-18 18:18 · do góry^

  Hm, perfumy na prezent do dość ryzykowna opcja, ale ja też często z tym próbuję. Tylko raz nie udało mi się trafić z gustem, a to wydaje mi się, że świadczy o mojej nieomylności w wyborze ;) Oczywiście kupowałam je już co najmniej z 10 razy, stąd ten wniosek. Jeśli o mnie chodzi, to bardzo często sięgam po [url=https://www.kelly.com.pl/]Kosmetyki[/url] Kelly. Ładnie pachną i buteleczki są całkiem wygodne. A dla mężczyzn staram się kupić w sieciach , albo w sklepach, jakie mijam po drodze. Męskie perfumy na ogół zawsze pięknie pachną, a z damskimi bywa różnie.

  Odpowiedz»
 • Baletaka
  Baletaka · 21-09-18 03:20 · do góry^

  Ja też uważam pomysł z pefumami za ryzykowny - dopóki nie masz pewności jaki zapach dana osoba lubi, to może być niezła wtopa... ja ostatnio np. sprawiłam swojej siostrze w prezencie torbę z naturalnego materialu, taką jak tutaj: https://www.brytyjka.pl/torby-z-materialu-wyraz-siebie-cid-219.html było mi o tyle łatwo, że dobrze znam jej styl więc dopasowanie prezentu było dla mnie jak pikuś... Jak mało wiesz o jakiejś osobie to może wielki bukiet kwiatów?

  Zapraszam na mój blog o zakupach http://puszczamyztorbami.pl/

  Odpowiedz»