Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Zniknięcie cellulitu - cos co w koncu zadziałało!!!

• tula
    tula · 13-05-13 23:30 · do góry^

Nie chcę siać defetyzmu, ale u mnie to jest tak: zdrowo się odżywiam, nie jem mięsa, białego pieczywa, cukier właściwie wyeliminowałam z diety, piję dużo wody, nacieram się różnymi specyfikami, maltretuję ostrymi gąbkami, masażerami i innymi ustrojstwami, baardzo dużo się ruszam (w sumie zawodowo), jestem szczupła - i cellulit jak jest, tak był ;) Oczywiście, nie jest to jakaś masakra, widać go raczej, kiedy ściskam skórę, ale JEST. I wiecie co, wcale się tym już nie przejmuję ;) Widać taka moja uroda. Mam dość zgrabne, umięśnione nogi i na tym się skupiam, a na to cholerstwo staram się nie patrzeć. W moim przypadku to najlepsza droga do wyeliminowanie problemu - bagatelizowanie. Czego i Wam życzę :) (oczywiście, oprócz pozbycia się cellulitu na zawsze! :D)

Odpowiedz»
  • Katia
    Katia · 14-05-13 06:58 · do góry^

Pogorszą.

"Nie" z przymiotnikami pisze się razem.

Odpowiedz»
  • jagodalg2
    jagodalg2 · 14-05-13 18:41 · do góry^

Coś na pocieszenie

http://www.youtube.com/watch?v=P6-5Xa_ORMU

Ja też mam.

Odpowiedz»
  • tula
    tula · 14-05-13 19:29 · do góry^

Jagoda, padłam :D

Odpowiedz»
  • jagodalg2
    jagodalg2 · 14-05-13 23:43 · do góry^

Akurat ostatnio na dniach słuchamy w samochodzie piosenek Tymona, a fajnie jest czegoś innego posłuchać :)

Odpowiedz»
  • ala88
    ala88 · 12-02-14 15:38 · do góry^

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z bańkami, to ślady po nich miałam widoczne dość długo - ogromne siniaki! :D

Odpowiedz»
  • marcelakon
    marcelakon · 04-03-14 17:18 · do góry^

Słyszałam o tych bańkach, ale sama nie próbowałam. Ja pozbyłam się cellulitu jak zaczęłam ćwiczyć i inaczej się odżywiać - czarną herbatę zamieniłam na zieloną, oprócz tego piję praktycznie tylko wodę, plus jem dużo warzyw i owoców

Odpowiedz»
  • happy_endings
    happy_endings · 31-03-14 09:38 · do góry^

już dużo razy słyszałam o tych bańkach, ale teraz te historie zaczęły poważnie nakłaniać mnie żeby poważniej o nich pomyśleć ;)

Odpowiedz»
  • kortni93
    kortni93 · 24-09-14 20:52 · do góry^

dodaj jeszcze więcej wykrzyników, spamerze.

Odpowiedz»
  • elabarbara
    elabarbara · 26-03-17 13:51 · do góry^

oooo bardzo interesujące muszę się zapoznać z metodami dzieki

Odpowiedz»
  • KasidyYates
    KasidyYates · 15-11-17 23:59 · do góry^

U mnie fajnie podziałał cellu off Floslek.

Odpowiedz»