Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Fajny sklep z kolorowymi rajstopami :)

• annyonne
    annyonne · 08-03-10 09:31 · do góry^

Poszukuję kolorowych rajstop na wiosnę - w jakieś paski czy wzory, w żywych zwariowanych kolorach, raczej nie w typie "buduarowym", tylko wiosenno-radosnym :) możecie coś polecić w Wawie albo w necie? ;)

Nie mam nic do dodania ;)

Odpowiedz»
  • Valentinee
    Valentinee · 08-03-10 09:39 · do góry^

Najgenialniejsze rajstopy we wzorki moim subiektywnym zdaniem są tu: http://vintageshop.pl/index.php?page=produkt_lista&id_podkat=106

Odpowiedz»
  • ZamiraDrakasha
    ZamiraDrakasha · 08-03-10 12:20 · do góry^

ja niedawno kupiłam trochę fajnych rajstop w donnie, nie są ż ta pstrokate jk te z vintage ale parę fajnych wzorków jest :)

Odpowiedz»
  • Sunachan
    Sunachan · 08-03-10 15:09 · do góry^

Valentinee ---> ja też wcześniej widziałam te z Vintage Shopu, ale ... 50zł za rajstopy ;/

pisze się "dekolT" - NIE "dekolD" !!!!!

Odpowiedz»
  • Valentinee
    Valentinee · 08-03-10 15:44 · do góry^

No tak... Też myślę, że przeginają. Z drugiej strony te rajstopy są tak nietuzinkowe, że na pewno będą robiły furorę. Wciąż mnie kuszą, ale póki co dzielnie się im opieram. Zamiro, o jakim sklepie mówisz? Ta Donna to stacjonarny czy internetowy? Jeśli internetowy, to poproszę linka :)

Odpowiedz»
  • ZamiraDrakasha
    ZamiraDrakasha · 08-03-10 15:52 · do góry^

Stacjonarny, taka se bieliźniana sieciówka, ale stronę internetową też mają. W sumie w tych wszystkich rajtkowych typu calzedonia też jest kupę, ale wszystkie mają ceny ok. 25-50zł za wzorki :/ nawet w słynnej krakowskiej budce z rajstopami przy przystanku na alei Krasińskiego (to info dla Krakowianek) ceny są tego typu...

Odpowiedz»
  • freyah
    freyah · 08-03-10 22:24 · do góry^

Moim zdaniem te z VintageShop po prostu za drogie jak dla mnie... FAjne można znaleźć w H&M - ale to jak się trafi. Jeśli jesteś z W-wy to sprawdź w Factory w Ursusie w Calzedonii.

Odpowiedz»
  • tiliqua
    tiliqua · 29-03-10 21:12 · do góry^

ja mam z H&M w kwiaty, motylki i w koronkę;)
    a jednokolorowe, jakieś ciekawsze kupuję byle gdzie, na stoiskach małych, w marketach, w dopasowanej też były

Odpowiedz»
  • justkowa
    justkowa · 29-03-10 21:48 · do góry^

dziewczyny, jak macie ochotę na fajne i niedrogie rajstopy, pończochy czy newet skarpety polecam sklep na końcu hali A w Maximusie (Nadarzyn). Mają cały asortyment Gatty i mnóstwo innych marek. Za pół ceny w stosunku do tego co zapłaci się w normalnym sklepie. Jak jestem w Nadarzynie to zawsze odwiedzam ten sklep. Zostawiam w nim 5 dych i mam spokój na najbliższe pół roku. Polecam

Odpowiedz»
  • Maj3czk4
    Maj3czk4 · 19-11-18 14:51 · do góry^

Dziewczyny ja już od dawna kolorowe skarpetki, rajstopy kupuję w internetowym sklepie: [url]https://www.scarry.pl/[/url] . Dobra jakość produktu, niska cena, szybka wysyłka sprawiają, że jak najbardziej jestem zadowolona. Sklep posiada dużą gamę kolorów i wzorów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Odpowiedz»