Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Cera naczynkowa - jaki krem?

• zetka_2
    zetka_2 · 26-04-12 22:39 · do góry^

Dziewczyny,
    kupiłam sobie dwupak kremu do cery naczynkowej Biodermy, o taki http://www.domzdrowia.pl/42890,bioderma-sensibio-ar-krem-do-skory-naczynkowej.html niestety nie pasuje mi, z chęcią sprzedam. Jedna tubka cała, w pudełeczku. Druga ledwie rozpoczęta, użyłam 2 razy. Data ważności do 2014
    Cena za obydwa z przesyłką 40 zł.

e-mail:morphinae(małpa)interia(kropka)pl

Odpowiedz»
  • Kimlady
    Kimlady · 17-05-12 00:31 · do góry^

Kupiłam na teraz SVR SPF 50 Rubialnie. Na razie sprawdza się dobrze.

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 17-05-12 00:55 · do góry^

Wydaje mi się, że twarz jest mniej czerwona i często ma zupełnie normalny kolor, co już od dawno mi się nie trafiało. Chociaż oczywiście naczynka, które były pęknięte nadal takie są, ale koloryt jest o niebo lepszy. Trudno mi powiedzieć, który konkretnie kosmetyk tak podziałał, bo używam wielu, ale ogólnie cera mi się poprawiła pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz»
  • ona25
    ona25 · 22-03-13 11:03 · do góry^

mi nic nie pomaga.

Odpowiedz»
  • ona25
    ona25 · 25-03-13 19:23 · do góry^

to mam zimne jeść czy co?
    Będę żyła z różową buzią i już.
    Drogi ten krem?

Odpowiedz»
  • Alchemia
    Alchemia · 29-03-13 00:26 · do góry^

Też używam aktualnie SVR Rubialine 50+ i narazie sprawdza się dobrze - używam go przede wszystkim ze względu na ochronę przeciwsłoneczną.

ona25 - po prostu musisz odczekać chwilę aż zupa trochę przestygnie;)

albeddo[na]gazeta.pl

Odpowiedz»
  • zuziaaaak
    zuziaaaak · 02-04-13 19:11 · do góry^

Używałam Iwostin, ale zdecydowanie lepszy jest krem HB kosmetik.Kupuję go przez internet. Jeśli chodzi o skórę wrażliwą, naczynkową to bardzo dobra jest kuracja regenerująca z serii Emosie Face. Używam jej na noc, podczas snu wzmacnia i uszczelnia moje kruche naczynka.

Odpowiedz»
  • honorata
    honorata · 24-04-13 10:36 · do góry^

Ja całe życie miałam cere naczynkową, ale zawsze w takim samym niezmiennym stanie, ostatnio jednak zaczeły mi pękać naczynka (chyba przez tą paskudną zimę). Szukam czegoś skutecznego do pielęgnacji. Narazie próbuje Ziaje, zobaczymy jak podziała:)

Odpowiedz»
  • bleedingsun
    bleedingsun · 21-06-13 10:08 · do góry^

Ja używam kremu firmy Organique:
    http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=58994
    Jestem bardzo zadowolona :)

Odpowiedz»
  • gosia
    gosia · 22-06-13 12:32 · do góry^

Ja od roku używam oleju z kocanki z Biochemi Urody. Sprawdza się jako krem pod podkład, bo mimo, że to olej nie jest tłusty, ładnie się wchłania. Co najważniejsze łagodzi i leczy zmiany na skórze, ujednolica odcień cery.

Miałam ogromne problemy z twarzą, do których doprowadził mnie dermatolog. Pojawiło się koszmarne uczulenie na antybiotyk, na to dostałam steryd, co pogłębiło problem pierwotny, czyli zmiany posterydowe okołoustne. Moja twarz była usiana grubymi krostami, drobną czerwoną kaszką na całości i rumieniem. Po roku prób zaleczenia coraz droższymi maściami i lekami od innych dermatologów sama doprowadziłam skórę do normalności (homeopatia, AcneDerm + kolagen naturalny platinum 4 razy dziennie - stosowane rygorystycznie przez 3 miesiące). Niestety pozostała mi skóra naczynkowa w gratisie.

Przerobiłam mnóstwo kosmetyków aptecznych i dopiero zestaw kosmetyków z BU okazał się strzałem w dziesiątkę. Do tego dużo tańszym niż dermokosmetyki polecane w aptekach, na które się rujnowałam po to by po raz kolejny odrzucić dany produkt.

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 22-06-13 15:39 · do góry^

Potwierdzam, kosmetyki z BU działają... Ja używałam hydrolatu z kocanki, na to mieszankę żelu hialuronowego z olejem z pestek malin. Dobre bo lekkie i nie zapycha, a na naczynka działa. W sumie zużyłam dwie butelki hydrolatu i dwie buteleczki oleju z pestek malin, teraz kupiłam nową buteleczkę olejku i używam w miarę potrzeby (czyli kiedy skóra potrzebuje natłuszczenia). Mam tłustą skórę, więc nie zawsze potrzebuje smarowania, a szczególnie latem. No i właśnie poprawę skóry jak najbardziej widać i to trwałą, bo już od dawna nie używałam hydrolatu a skóra jest lepsza. Kupię znowu, kiedy budżet pozwoli. Jeszcze w zeszłym roku używałam serum flavo-C BU, też niezłe chociaż efekty nie są tak natychmiastowe jak przy kocance.

Odpowiedz»
  • mokta
    mokta · 23-07-13 20:25 · do góry^

Rubialine z SVR jets dobry, ale strasznie drogi. Używam w lecie, bo na zimę wolę zwykly tłusty krem.
    Nad tą kocanką z BU dwano sie zastanawiam ale skoro dziewczyny polecają to jak mi kasa pozwoli to kupię :)
    Od siebie mogę polecić peeling enzymatyczny Ziaja Pro. Ciezko dostać, kosztuje ok 35zl butla duża. Polecam bo nie podrażnia i jest wydajny.

Odpowiedz»
  • sybla1
    sybla1 · 29-07-13 15:49 · do góry^

Ja co prawda nie mam cery naczynkowej, ale siostra ma, plus trądzik różowaty posterydowy (alergiczka leczona dwadzieścia parę lat temu mocnymi sterydami a teraz wychodza powikłania). I ostatnio kupiła w aptece 2 mazidła Ziaja Med z linii dla cery naczynkowej, nie pamiętam dokładnie co, wiem tylko, ze jeden krem jest na dzień, drugi na noc. Mają po 50ml i kosztowały niecałe 30zł oba. Po pierwszym użyciu na noc było widać różnicę, po kilku dniach tym bardziej widać, siostra zadowolona, więc mogę z czystym sumieniem polecić :)

Kontakt: m.smol1(małpa)wp.pl

przeważnie 34FF

Odpowiedz»
  • Sumka
    Sumka · 11-03-14 11:23 · do góry^

Ja używam tonizujacego płynu oczarowego z Fitomedu i Pelethrokremu.To mój stały zestaw na noc.Kiedyś miałam naczynka na policzkach,od kiedy uzywam kremu jest o wiele lepiej,naczynka są mniejsze i mam taka fajną,jasną cerę.Płyn super pachnie pomarańczą i odświeża twarz,lubię go stosować do tego kremu który nie pachnie rewelacyjnie.Cena obu produktów to 12+10 zł :D

Odpowiedz»
  • Irka222
    Irka222 · 11-03-14 19:10 · do góry^

Ja uzywam BIOLIQ -Krem kojaco wzmacniajacy do cery naczynkowej nie jest idealny ale jest naprawde super :)
    Odradzam kremu Tołpa dermo face rosacal-jedynie przykrywa naczynka poniewaz jest zielony, ale nic z nimi nie robi i w dodatku wysusza.

Pozatym polecam podklad rimmel wake me up w najjasniejszymj kolorze ivory, mimo ze jest on dla mnie troszke za jasny uzywam go na widoczne naczynka i zamaskowuje je na caly dzien. Nie wyobrazam sobie zycia bez tego podkladu, wiele razy uratowal mi juz zycie :)

Odpowiedz»
  • polcia1507
    polcia1507 · 11-03-14 21:58 · do góry^

Od niedawna uzywal serum la roche posey rosalia i w polaczeniu z kremem eucerin do cery naczynkowej - sa dwa, ja mam ten żółtej konsystencji - widze, że moja cera sie poprawiła, ale wczesniej mialam probke serum z avene, ktore w moim przypadku lepiej sie sprawdzilo. Wtedy znikneły mi zaczerwienienia na policzkach, a nos rowniez zaczynal przybieraz pozadanych kolorow . Teraz efekt sie utrzymuje i nie widze zadnej poprawy. Przes stosowanie wyzej wymienionych serum nie odczuwam tez pieczenia, po ktorym automatycznie robilam się czerwona jak burak. Serum avene stosowalam raz dziennie to z la roche stosuje 2 razy. Zadne nie zatyka mi porow i nie powoduje wypryskow. Dodam ze teraz wieczorem uzywam kremow przeciwzmarszczkowych, ktore nie maja nic wspolnego z naczynkamii. Wczesniej uzywajac dwoch na naczynka i nie bylo takiego efektu jak teraz.

Odpowiedz»
  • morlkasa
    morlkasa · 15-02-17 15:49 · do góry^

Ja na takie zmiany stosuję <a href="http://znajdzswojlek24.pl/produkt/cynkoderm-1-preparat-kojacy/">cynkoderm</a>. Znajoma mi poleciła i na prawdę świetnie się sprawdza!

Odpowiedz»