Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Cera naczynkowa - jaki krem?

• primadonna0119
    primadonna0119 · 14-09-18 16:35 · do góry^

Juz kilka razy widzialam ze dziewczyny go polecaly. Widze ze jest nawilzajacy wiec jak bedzie w przypadku mieszanej cery? Nie bedzie potęgował tego świecenia??

I want you to be mine <3

Odpowiedz»
  • gabi91
    gabi91 · 24-09-18 23:41 · do góry^

jejku mi nic nie pomagało i musiałam zdecydować się na zabieg w tej klinice https://klinikamelitus.pl/, ogólnie jestem zadowolona, bo doktor Grzegorz Kołodziejski mi to zlikwidował i mam teraz święty spokój. najgorzej jak to się z tym zwleka, a to szybko, szybko i po sprawie.

Odpowiedz»
  • primadonna0119
    primadonna0119 · 03-10-18 11:55 · do góry^

Jaki niby zabieg?
    Wg mnie jest tyle dobrych dermokosmetyków że zabiegi to już lekka przesada..

I want you to be mine <3

Odpowiedz»
  • lilia9932
    lilia9932 · 07-11-18 13:14 · do góry^

Ja nie mam cery naczyniowej, ale pojawiły się u mnie teleangiektazje i zaczerwienienia przez nużeńca, którym się zaraziłam. Czy one po wyleczeniu znikną same, czy będę musiała szukać pomocy u kosmetyczki? Szukałam jakiś informacji na stronie Centrum Walki z Nużeńce, ale nic nie znalazłam lub przeoczyłam.

Odpowiedz»
  • Lobelia
    Lobelia · 08-11-18 14:57 · do góry^

nie wiem czy pomogę, ale moja kuzynka nużeńca zwalczyła metodą Vegatest dr Schimella( w Krakowie).
    Wiem że parę lat borykała się z maśćmi i różnistymi metodami aż trafiła i prądem pozbyła się tego i innych pasożytów. Wiem bo na twarzy miała rumienie( jak za przeproszeniem "nadużywająca" i strasznie ją to irytowało, prócz suchej skóry i swędzenia.
    Ja nie namawiam jakoś szczególnie,ani do tego gabinetu, ani metody, po prostu każdy musi znaleźć remedium dla siebie.

Odpowiedz»