Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

krosty na dekolcie :/

• naramka
    naramka · 05-10-11 13:28 · do góry^

No wiadomo, że dietka ma ogromne znaczenie przy ogólnym wyglądzie skóry, fajnie, że są takie suplementy, jak chociażby ten Untoxin, które pozwalają zatuszować grzeszki, bo wiadomo, że idealną dietę strasznie trudno wytrzymać i od czasu do czasu człowiek wymięka ;). A to się cały czas stosuje, czy na zasadzie kuracji oczyszczających? Jak to działa?

Odpowiedz»
  • linnet
    linnet · 06-10-11 11:59 · do góry^

po pierwsze nie ma czegoś takiego jak chrosty, po drugie śmierdzi mi znowu reklamą tego untoxinu.

Odpowiedz»
  • linnet
    linnet · 06-10-11 12:20 · do góry^

To tutaj też zamieszczę swój post z wątku "Co jesteś w stanie zroć aby mieć większe piersi?"

"Pokusiłam się i zrobiłam małe śledztwo. Sprawdziłam strony Brestfast i Untoxin o których mówią użytkowniczki achacja, naramka i artemida (swoją drogą wszystkie są z Poznania lub jego okolic) i okazało się, ze sprzedaż tych suplementów prowadzi ta sama firma (danych na temat producenta nigdzie nie można znaleźć, dokopałam się jedynie do regulaminu sklepu, który szczerze mówiąc nie wzbudził mojego zaufania).
    Piszę w tej sprawie do mauzonki."

Odpowiedz»
  • Achacja
    Achacja · 07-10-11 15:14 · do góry^

Ja również odpowiedziałam na twój post i zamiast się rozpisywać wrzucam po prostu link z moją odpowiedzią http://balkonetka.pl/forum/glebsze-i-plytsze-rozmowy-o-zyciu/2011/2/25/co-jestes-w-stanie-zroc-aby-miec-wieksze-piersi/last#p114347

Odpowiedz»
  • Mia
    Mia · 13-10-11 10:31 · do góry^

Dziewczyny!

Doprecyzowuje swoją wypowiedź sprzed roku(?), bo ostatnio miałam ten sam problem, ale jest znaczna poprawa:

- jeżeli macie krostki na plecach, może tak być przez trzymanie odżywek, masek na włosach w trakcie kąpieli czy prysznica. Są one zazwyczaj ciężkie, zawierają silikony i inne nawilżacze, które zatykają pory, więc - plecy i dekolt myjcie już po całkowitym spłukaniu wszelkich odżywek czy masek z włosów

- szczerze polecam do całego ciała i twarzy mydło Alleppo! 100% naturalne, wydajne, nie wysusza, pielęgnuje i jest niedrogie - jedna wada - brzydko pachnie

- peeling tylko enzymatyczny przy wszelkich krostkach i podrażnieniach
    - serum z wit.C codziennie lub przemywanie raz w tygodniu tonikiem z kwasami z Biochemi Urody -w ogóle polecam te kosmetyki

- nie psikajcie perfumami na dekolt ani kark - alkohol podrażnia i zatyka pory, lepiej psiknąć na nadgarstki, włosy bądż ubranie

Odpowiedz»
  • linnet
    linnet · 13-10-11 11:41 · do góry^

mia ja mniej więcej z tego powodu od kilku lat myję głowę oddzielnie (prysznic zawsze wieczorem, a głowa rano co drugi dzień, w pozycji pochylonej nad brodzikiem), ale nadal mam syfki na karku i plecach. Tu obstawiam przenoszenie brudu z włosów bo często noszę rozpuszczone, dodatkowo mam tłuste te okolice więc się łatwo zatykają.

Odpowiedz»