Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Lakier do paznokci

• regula_przekory
    regula_przekory · 12-03-12 19:18 · do góry^

www.alphanailstylist.pl
    Wielbię ten sklep za China Glaze, Seche Vite i mega szybką wysyłkę chyba przez 24h/dobę. Robiąc przelew powiedzmy o 21, po godzinie mam informację, że przesyłka wysłana i faktycznie data stempla pocztowego się zgadza. No i kosztuje 6zł zapriorytet polecony. Nie wiem jak to robią, ale wielbię ich za to :D
    Plus do zamówienia od iluś złotych (10? 15? jakoś tak) dodają jakiś drobiazg typu mały woreczek ozdób do paznokci - jakieś kwiatki, gwiazdeczki. Miłe to.
    W sklepie masz wszystko do zdobienia i "zrobienia" paznokci - polerki, cążki itd.

Odpowiedz»
  • aldonka
    aldonka · 13-03-12 15:16 · do góry^

A co sądzicie o tych?
    http://sklep.new-nails.com ?
    Bardzo często chwalą je dziewczyny na forach. Korzystał ktoś?

Odpowiedz»
  • annuszka
    annuszka · 13-03-12 22:30 · do góry^

Śmierdzi spamem - zupełnie nieaktywna użytkowniczka (albo nawet dopiero co zarejestrowana) pyta o sklep, po czym sama sobie odpowiada dając linka do sklepu. Albo może ja jestem zbyt wyczulona, ale bardzo nie lubię takich zagrań :)

Odpowiedz»
  • linnet
    linnet · 14-03-12 14:03 · do góry^

Anuszka, nie przesadzasz, ta sama użytkowniczka pyta również o pasty do zębów w wątku aparatek, nigdy wcześniej się tam nie udzielała...

Bdw jakiś czas temu, przeglądając ogłoszenia pracy, natrafiłam na ogłoszenie z agencji marketingu szeptanego. Wymagane było min. posiadanie konta na portalu z dłuższym stażem, posiadanie iluś tam (200 czy coś) indywidualnych postów, konta z avatarem itd. Jednym słowem agencje sie wycwaniły i rekrutują swoje "agentki" z użytkowniczek "osadzonych" w portalu, tak aby ich działania marketingowe były mniej uchwytne dla pozostałych osób.

Pewnie już to mówiłam, ale dla mnie marketing szeptany jest wyjątkowo wątpliwy moralnie, wprowadza ludzi w błąd, a ponoć reklama ze swojego założenia nie może kłamać...

Odpowiedz»
  • aldonka
    aldonka · 14-03-12 15:23 · do góry^

Zanim po raz kolejny wpadniecie na genialne pomysły przynajmniej najpierw sprawdźcie to co piszecie. Konto mam tutaj od lat, a weszłam tylko dlatego, że bo miałam konkretne pytanie. Zresztą same sobie zaprzeczacie w tym co piszecie. Jeśli chcecie się bawić w detektywa Monka to kiepskie sobie miejsce na to znalazłyście.

Odpowiedz»
  • Baska
    Baska · 15-03-12 16:12 · do góry^

Jeden raz u nich zamawiałam odżywkę do paznokci i wszystko było OK, ale trudno mi więcej cokolwiek powiedzieć. Nie robię zbyt często tego typu zakupów ;-)

Odpowiedz»
  • aldonka
    aldonka · 19-03-12 15:07 · do góry^

Ok, zamówię sobie lakiery hybrydowe na początek, a jeśli będzie OK to drugie zamówienie będzie większe. Szkoda, że nikt więcej się nie wypowiedział. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Odpowiedz»
  • Baska
    Baska · 20-03-12 18:03 · do góry^

Rozsądnie... Jeśli będziesz miała od nich jeszcze inne produkty to napisz coś na ich temat.

Odpowiedz»
  • aldonka
    aldonka · 21-03-12 15:36 · do góry^

Uzupełniłam jeszcze zamówienie o płyn do dezynfekcji, płyn producenta. Akurat na to nie mogłam czekać.

Odpowiedz»
  • zetka_2
    zetka_2 · 04-05-12 20:32 · do góry^

Dziewczyny, odkryłam fajne lakiery za całe 7 zł i muszę Wam powiedzieć, że według mnie są lepsze od Inglota i innych. Lakiery Celia Woman, bardzo trwałe z utwardzaczem. Polecam z czystym sumieniem:) http://celia.pl/produkty/paznokcie-lakiery/70/92

e-mail:morphinae(małpa)interia(kropka)pl

Odpowiedz»
  • martine
    martine · 04-05-12 21:16 · do góry^

O, fajnie, dzięki Zetka ;) Widzę, że są dostępne niedaleko mnie. Jak będę w pobliżu to sobie obejrzę :)

Moim odkryciem były lakiery Vipery z serii Jumpy - no rewelacja! Żaden jeszcze tak długo mi się nie trzymał. Największą zaletą jest cena - ok. 3,50 ;))) Bardzo podobają mi się też ich kolory, nie są takie jaskrawe.
    http://www.viperasklep.pl/73-jumpy

Z Inglota miałam kiedyś jeden lakier i już nigdy więcej się nie skusiłam - bardzo ciężko krył i w ogóle nie był trwały.

Odpowiedz»
  • zetka_2
    zetka_2 · 04-05-12 21:53 · do góry^

martine, ile ta vipera ma kolorów :) oj lepiej żebym nie trafiła na nie w drogerii bo wyjdę pewnie z dziesięcioma;)

e-mail:morphinae(małpa)interia(kropka)pl

Odpowiedz»
  • Sunachan
    Sunachan · 04-05-12 23:07 · do góry^

ja miałam 3 kolorki z Vipery Jumpy i niestety czerwony zgęstniał jeszcze w okresie przydatności :/ (jak większość czerwieni?). Ogólnie za tą cenę się opłaca, są dość trwałe.

pisze się "dekolT" - NIE "dekolD" !!!!!

Odpowiedz»
  • stonka
    stonka · 04-05-12 23:30 · do góry^

ja na stoisko vipery nigdy nie moge nigdzie trafic, a przez neta nie lubie kupowac lakierow :/

duzo mam z Miss Sporty (te takie pekate buteleczki) - sa tanie, a maja fajne kolory i wygodny (szeroki) pedzelek. trwalosc taka sobie, ale czego chciec za ~5zl? no i zazwyczaj wystarcza jedna warstwa, wiec szybko schna - moim zdaniem to najlepsze lakiery z tej polki cenowej

mam tez pare ze standardowej oferty Essence Colour&Go i jakosc maja koszmarna, ale niektore kolory sa przepiekne. limitowane edycje z Essence maja zazwyczaj fajne lakiery, trwale.
    pare z Catrice, sa takie sobie - tzn. kolory jak wyzej, niektore czadowe, ale jakosc slaba. ciezko mi sie nimi maluje. uwazam, ze ~10zl nie sa warte...

fajne sa czasami sety w H&M, gdzie wrzucaja 4 male buteleczki modnych akurat kolorow za jakies 15 zl - zdaza sie skonczyc zanim zgestnieja albo sie znudzą :p

Sensique - fajne maja limitowane kolory (kupilam prawie cala kolekcje duochromowa <3 i pare brokacikow :p), warte swojej ceny, dosc trwale. ten sam producent co Hean, lakiery maja nawet takie same kolory :d

welcome to our world, we are the wasted youth and we are the future too.

kontakt: stonka.balkonetka@gmail.com

Odpowiedz»
  • emeska
    emeska · 04-05-12 23:41 · do góry^

też miałam kilka kolorów Vipery Jumpy. głównie ze względu na cenę i niewielką pojemność (da się zużyć zanim zgęstnieją). ale trwałość to one mają imho raczej słabą. oczywiście wiele zależy od tego, co się robi w ciągu dnia i jak często moczy ręce, ale u mnie (dość często myjącej dłonie i zmywającej naczynia raz dziennie), po nałożeniu 2 warstw lakieru (bez podkładu i utwardzacza), końcówki ścierają się po kilku godzinach i na drugi dzień muszę już malować od nowa :( dużo lepiej trzymają się na paznokciach u stóp ;>

osobiście wolę Bell Glam Wear (za krycie i trwałość do 3 dni) i Viperę Everlasting (za trwałość też do ok. 3 dni), ale te kosztują po ok. 10-12zł.

kontakt: em.eska (na tlenie pl)

Odpowiedz»
  • martine
    martine · 04-05-12 23:56 · do góry^

Stoiska Vipery widuję czasami w różnych małych drogeriach. Chyba nawet na stronie są podane adresy niektórych.
    Emeska, to u mnie Vipera akurat trzyma się bardzo długo. Rekordem był tydzień - miałam już odrost, a lakier nadal prezentował się ładnie (to było w czasie, gdy miałam bardzo twarde paznokcie, wtedy ok. 4-5 utrzymywania się lakieru dni było normą; teraz niestety rozdwajają się na potęgę, a razem z nimi schodzi lakier :<). Minusem jest to, że ciężko się zmywają, ale to dla mnie nie problem :)
    Nim trafiłam na Jumpy, kupowałam Sensique (nie uznaję drogich lakierów ;)) i schodził mi z paznokci dużo dużo szybciej. Widocznie każdy musi trafić na swoją firmę :)

Odpowiedz»
  • linnet
    linnet · 05-05-12 16:56 · do góry^

Szukając tych lakierów Celi w małej drogerii znalazłam lakiery Deli, kupiłam jeden na próbę, łososiowo - koralowy 158 i jest całkiem niezły.
    Mam też cafe ole z essence http://www.essence.eu/pl/produkty/paznokcie/lakier-do-paznokci/nude-glam-nail-polish.html i myślę o kolejnym.
    Natomiast lakier z vibo odpryskiwał mi nawet ze stóp co sie na ogół nie zdarza.
    Z rok temu kupiłam tez kilka lakierów Golden Rose i dwa nie nadawały się do niczego więc tez zależy z której serii się wybiera.

Odpowiedz»
  • dalia88
    dalia88 · 05-05-12 17:10 · do góry^

Ja polecam Golden Rose Paris. Jak za taką cenę (5 zł) są na prawdę fajne i godne polecenia. Trafiłam przypadkiem gdy szukałam karmelowego koloru a po wypróbowaniu wróciłam po kilka kolorowych.

Odpowiedz»
  • emeska
    emeska · 05-05-12 17:43 · do góry^

wychodzi więc na to, że wszystko zależy od właściwości paznokci :) ale skora Jumpy są tak tanie, to myślę, że warto przetestować na sobie ;)

kontakt: em.eska (na tlenie pl)

Odpowiedz»
  • ona25
    ona25 · 05-05-12 18:10 · do góry^

polecam serię Collection 2000 dostępną w UK w bootsie. Lakier mam juz 2 lata i nie zgęstniał ani nie stracił swoich właściwości.
    Nie polecam Mac ani Revlon Top Speed, szybko się ścierają i nie są warte swojej ceny.
    U mnie trwałość nie ma żadnego znaczenia zmywam laikier co dzien lub co dwa dni. Zalezy mi raczej na konsystencji? czy te tańsze lakiery nie są bardzo gęste? Zdarzało mi się kupować tańsze lakiery np Golden Rose ale właśnie były dosyć gęste a ja nie umiem malować czymś takim paznokci i lądowały w koszu.
    Maybelline robi tez dobre lakiery, przynajmniej te dla UK.
    Lakiery powinny mieć w buteleczce kuleczkę, która pomaga go wymieszać przed użyciem

Odpowiedz»
  • dalia88
    dalia88 · 05-05-12 19:18 · do góry^

ona25 - jeżeli lubisz rzadszą konsystencje lakierów to polecam Inglota. Używam od paru lat i jestem zadowolona ale niektórym moim znajomym nie odpowiada. Wspomnianym przeze mnie wcześniej Golden Rose Paris także się dobrze maluje.

Odpowiedz»
  • Sunachan
    Sunachan · 05-05-12 20:09 · do góry^

u mnie najdłużej się trzymają:
    - Golden Rose Classic - te po 5ml
    - Oriflame Pure Colour - mam tylko jeden kolor, Purple Pink

najsłabsze:
    - Softer
    - Golden Rose Mini Selene
    - Inglot (w stosunku do ceny to tym bardziej ;) )

Co do Inglota, to mają fajne kolory, ale dla mnie jest to przede wszystkim za duża pojemność, bo lubię mieć wiele różnych kolorów i zanim zdążę zużyć, to lakier gęstnieje lub upływa mu termin (mimo że po terminie trzymam lakiery nawet do 2 lat!). Dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie buteleczek chociażby 10ml. Te co mają 8 czy 11ml to jakieś edycje specjalne i też kosztują swoje ;)

Ostatnio "odkryłam" holograficzne Eveline - odpada tu problem smug i drobniejszych nierówności na pomalowanym paznokciu, do tego niezła trwałość, ale mam 2 kolory i trwałość się różni w zależności od koloru.

pisze się "dekolT" - NIE "dekolD" !!!!!

Odpowiedz»
  • dalia88
    dalia88 · 05-05-12 20:45 · do góry^

co do pojemności Inglota to się zgadzam, ale one bardzo długo nie zasychają, nie gęstnieją. Na paznokciach u stóp lakier trzymają się długo, nie odpryskuje. O wytrzymałości na dłoniach ciężko mi się wypowiadać ponieważ mam okropną manię zdrapywania lakieru :/ dlatego też co dzień maluję na nowo.

Odpowiedz»