Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Dakolen - naprawiacz biustu

• sumeia
    sumeia · 26-06-11 16:24 · do góry^

Tak wiem, ze płacę nie drogo bo np. w Warszawie cena 10 zabiegów to cena 1500zł.
    W tej chwili jestem po 9 masażach. Biust powiększył mi się o jakieś 1,5 rozmiaru (miałam 96cm w biuście, mam 100cm). Przede wszystkim piersi wypełniły się od góry i stały się okrągłe, a były szkoda mówić - wiszące flaczki. Jestem zachwycona tą metodą, i nie żałuję pieniędzy które wydałam.
    Obecnie wykonuję równocześnie masaż ręczny w domu, rano i wieczorem.
    Dodatkowo prysznic zimny i gorący na zmianę, krem do biustu i ćwiczenia hantlami i pływanie żabką. Myślę że do powiększenia biustu doszło tez na skutek migracji biustu.
    W każdym razie polecam masaż SPM i masaż ręczny w domu, bo to nie żadna magia tylko pobudzanie gruczołów piersiowych, które z wiekiem obumierają.
    Naturalne jest to że jak się je pobudzi, to piersi nieco się powiększą i ujędrnią. Ja widzę ogromną różnicę, a już myślałam o operacji plastycznej
    byłam tak załamana stanem mojego biustu.

Odpowiedz»
  • Simona
    Simona · 27-06-11 21:59 · do góry^

Witam, z tego co piszesz super, tylko ta cena...zastanawiam się jak bardzo próżne jest nadmierne myślenie o własnym biuście. Dopiero ostatnio dopadł mnie niesamowity kompleks pod tytułem małe piersi. Zakupiłam dakolen, biorę od 3tyg i minimalnie się ujędrnił. Zastanawiam się czy fitoestrogeny w nim zawarte nie różnią się zbytnio od tych w perfect buście lub innych tabletkach. Jeśli dakolen nie zadziała to czy taki perfect bust też nie ?

Odpowiedz»
  • sumeia
    sumeia · 27-06-11 23:15 · do góry^

Simona, z pewnością nadmierne myślenie o własnym biuście jest próżnością, zgadzam się. Mój mąż twierdzi, że mam obcesję na tym punkcie.
    Myślę że te wszystkie tabletki zawierające fitoestrogeny podobnie działają i mają podobny skład. Ale myślę że musisz jeszcze poczekać na efekty bo 3 tygodnie to za krótko. Osobiście wierzę że te tabletki mogą pomóc bo czytałam naprawdę dużo opinii i 90% kobiet ujędrnił i powiększył się biust po tych tabletkach.

Odpowiedz»
  • daria88
    daria88 · 28-06-11 13:09 · do góry^

o widze marketing szeptany dziala, jak ludzie moga pisac ze stosuja go od tyyyylu miesiecy, skoro dopiero niedawno ruszyla jego promocja? :/
    smierdzi oszustwem na odleglosc
    ja naprawde testowalam juz wszystkie takie specyfiki w nadzieji ze ochronia mnie przed operacja i wszystkie NIC nie daja. no moze Bust up, po ktorym cos faktycznie troche drgnelo, ale cala reszta to jedno wielkie naciaganie i bazowanie na naszej naiwnosci :/

Odpowiedz»
  • sumeia
    sumeia · 28-06-11 14:25 · do góry^

Jeżeli to nic nie daje to dlaczego kobiety które jżz to stosowały kupują następne opakowania?
    Może Tobie to nie pomogło ale sama mam koleżankę która bierze Perfect bust
    od 3 miesięcy i rozmiar biustonosza musiała już zmienić 2 razy na większy.
    To nie są jakieś plotki czy pogłoski tylko fakty.
    Mogę dyskutować czy to nie szkodzi zdrowiu, czy jest bezpieczne (bo być może
    nie jest) ale te specyfiki kupują regularnie kobiety na całym świecie więc myślę że coś jednak dają.

Odpowiedz»
  • papillon
    papillon · 28-06-11 18:10 · do góry^

Kobiety na całym świecie regularnie kupują też kremy na cellulit i odchudzenie, które w większości nic nie dają, podobnie jak większość kremów przeciwzmarszczkowych ;-) Jeśli można z tego wyciągać jakieś wnioski, to prędzej takie, że kobiety na całym świecie są niezadowolone ze swojego wyglądu i odczuwają przymus dążenia do "ideału" urody.
    Po prostu argument "kobiety na całym świecie robią to a tamto" jest całkowicie chybiony - bo w takim razie skoro miliony kobiet na świecie nosi rozmiar 75B, oznacza to więc, że jest to najbardziej typowy rozmiar biustu na świecie, a kobiety te kupują go, ponieważ odczuwają go jako najwygodniejszy i najlepiej dobrany? ;-)

Odpowiedz»
  • sumeia
    sumeia · 28-06-11 20:13 · do góry^

Ja jeśli coś nie działa tego więcej nie kupuję.
    Więc albo kobiety o których pisze są idiotkami albo te tabletki naprawdę
    działają.

Odpowiedz»
  • pannaM
    pannaM · 29-06-11 07:43 · do góry^

jak zobaczyłam reklamę tego specyfiku w tv to też zastanawiałam się czy tego nie kupić. ale po pierwsze cena mnie zmiażdżyła a po drugie nie wiadomo czy to bezpieczne i czy w ogóle działa. ale jak już jesteśmy w temacie powiększania i ujędrniania to chciałabym się dowiedzieć czy stosujecie masaż z tej strony:
    http://powiekszanie-piersi.ddr.pl/cwiczenia-na-powiekszenie-piersi/ujedrnianie-i-powiekszanie-piersi
    czy on coś daje? piersi się wam powiększyły?

Odpowiedz»
  • sumeia
    sumeia · 29-06-11 09:49 · do góry^

Stosuję ten masaż od 2 tygodni więc jeszcze trudno mówić o efektach.
    Ale jeśli mam wierzyć którejś z metod naturalnego powiększenia piersi to tej metodzie uwierzę najbardziej. W trakcie masażu pobudzane są gruczoły piersiowe do pracy (podobnie jak w trakcie masażu urządzeniem SPM), więc logicznie myśląc są szanse na to, że piersi się powiększą i ujędrnią. Kobiety stosujące regularnie ten masaż są zadowolone z efektu. Podobno jak zaprzestaje się masażu piersi wracają do rozmiaru sprzed rozpoczęcia masowania.

Odpowiedz»
  • daria88
    daria88 · 29-06-11 15:32 · do góry^

Ja ostatnio korzystam z masaży opisanych na tym portalu:
    http://twojepiersi.com/zadbaj-o-swoj-biust-porady/przepis-na-piekny-biust

i tez mi pomogly. Masaze akurat to swietna i wiarygodna sprawa, ktora NAPRAWDE dziala

Odpowiedz»
  • regula_przekory
    regula_przekory · 29-06-11 16:30 · do góry^

sumeia - ale pobudzane do jakiej pracy?

Odpowiedz»
  • sumeia
    sumeia · 29-06-11 21:25 · do góry^

Do poprawy ich ukwienia, do polepszenia krążenia krwi w tkankach gruczołów. bo gruczoły tak jak reszta całego naszego ciała z wiekiem się starzeją, poprzez masaż pobudzasz ich ukwienie i tym samym piersi zostają lepiej ukwione i stają się jędrniejsze i pełniejsze. Na tej zasadzie działa równiez masaż przemienny gorącą i zimną wodą. Piersi jak każda inna część naszego ciała jeśli jest ćwiczona wolniej ulega zwotczeniu i starzeniu.

Odpowiedz»
  • magdus
    magdus · 29-06-11 21:46 · do góry^

ja nie wiem, co w moim przypadku bardziej podziałało, ale dobre staniki i masaż powiększyły mi piersi i nawet po zaprzestaniu masażu rozmiar mi nie zmalał :) ale tak jak mówię - nie wiem czemu przypisać większą zasługę :) postanowiłam sprawdzić eksperymentalnie ponad rok po uświadomieniu robię znowu codziennie masaże. zobaczymy jakie będą efekty :)

they say watch what you ask for cause you might receive

mój kontakt: magda_k.1986@o2.pl

Odpowiedz»
  • Simona
    Simona · 01-07-11 15:13 · do góry^

W przypadku nie działania tabletek bierzecie pod uwagę operacje? Jak zapytałam mojego faceta o to czy nie miałby nic przeciwko niej to stanowczo stwierdził, że się nie zgadza. Osobiście chętnie bym sobie zrobiła operację jednak jako studentka jestem wiecznie spłukana. No i ponoć trzeba wymieniać implanty a i zdarza się, że piersi wyglądają wybitnie nienaturalnie ;/ Mam nadzieje, że te tabletki faktycznie zadziałają po jakimś czasie bo to chyba jednak najlepsza metoda. Zastanawiam się tylko nad skutecznością hormonów (brałyście jakieś?). Mi po yazie i qlairze nie ruszyło nic. Obecnie zmieniłam na microgynon 21.

Odpowiedz»
  • indigo_rose
    indigo_rose · 02-07-11 22:42 · do góry^

Może jesteś estrogenowym typem. Ostatnio dziewczyny w wątku o cellulicie wspominały, że gestagenowym typom po tabletkach rośnie biust, trochę tyją i mają mniej włosków na ciele. Ja się na te atrakcje nie załapałam ;)

Odpowiedz»
  • pannaM
    pannaM · 04-07-11 09:58 · do góry^

a ja bym jeszcze chciała wrócić do tematu masaży.
    mam niestety po nich bolesne piersi :( jak myślicie kontynuować dalej masaże czy lepiej dać sobie spokój?

Odpowiedz»
  • sumeia
    sumeia · 04-07-11 15:22 · do góry^

To dobrze że po masażach masz bolesne piersi, to znaczy że masaże działają.
    Z czasem piersi już nie będa Cię bolały po masażu, zazwyczaj jest tak po kilku
    pierwszych razach (ja tak w każdym razie miałam).

Odpowiedz»
  • Simona
    Simona · 05-07-11 13:19 · do góry^

Bolą was też po tych tabletkach ?

Odpowiedz»
  • anka79
    anka79 · 08-07-11 08:03 · do góry^

SKUTKI UBOCZNE! Dziewczyny, biorę Dakolen od 3 tyg. i przytyłam 3 kg. Nie zmieniłam ani diety, ani trybu życia. Jestem jakby spuchnięta, podejrzewam, że to woda w organiźmie. Biust, no fakt trochę pełniejszy, ale cała jestem pełniejsza, więc nic dziwnego.

Ponadto, na twarzy i szyi pojawiły mi się bolesne krostki (wygląda jak trądzik młodzieńczy, a ja mam 32 lata). Po zużyciu nieco ponad 20 tabl. odstawiam Dakolen.

Może nie na wszystkich tak działa, ale ja osobiście ODRADZAM!

Odpowiedz»
  • pannaM
    pannaM · 11-07-11 09:38 · do góry^

Tak coś czułam, że możliwe są skutki uboczne, no i jest przykład. Z hormonami lepiej nie zadzierać bez powodu nawet jeśli to hormony roślinne.
    A zauważyłyście, że reklama specyfiku już znikła z telewizji? dziwne...

Odpowiedz»
  • anna_kowalska
    anna_kowalska · 13-07-11 13:13 · do góry^

Hej.Jestem tu po raz pierwszy.Uzywam DAKOLEN. Czy moglabys mi przeslac linka na adres anna_kowalska@o2.pl Dziekuje

Odpowiedz»
  • choccolatte
    choccolatte · 13-07-11 17:25 · do góry^

Dziewczyny stosujące masaże: przed rozpoczęciem masażu zalecane jest badanie usg piersi, ponieważ masaż może pobudzić ewentualne guzki do wzrostu.
    Jeśli czujecie bolesność piersi, to znaczy, że masaż/tabletki działają, bo biust się powiększa. Pewnie nie pamiętacie, ale kiedy wam biust rósł, było to takie samo uczucie.
    Co do tabletek - radzę sprawdzić skład. Na jedną podziałają, na inną nie, a jeszcze innej rozregulują gospodarkę hormonalną. Tabletki na powiększenie biustu mogą rzeczywiście dać efekt, bo zawierają zioła... tylko że zazwyczaj zawierają mieszankę ziół dla każdego typu hormonalnego, by działy na potencjalnie jak najwięcej kobiet. Dodatkowo są drogie.

Wiem, że dla większości z was powiększanie piersi ziołami to bujda i bzdura, ale jeśli zastanawiacie się nad tabletkami, to zastanawiacie się właśnie nad ziołami - miejcie tego świadomość. Piłam zioła odpowiednie dla swojego typu hormonalnego przez miesiąc (później przyszła niestety sesja, więc czasu nie było) i udało mi się dzięki temu wyregulować cykl. Z nieregularnego, trwającego od 14 do 45 dni, nagle stał się regularny - 29 dni co miesiąc, od kilku miesięcy, akurat po miesiącu picia ziół. Przypadek? Wątpię.
    W biuście też mi przybyło ostatnio całkiem sporo, ale nie mam pewności, czego jest to efekt - picia ziół, migracji, czy po prostu biust mi urósł. Ale że urósł i że największy wzrost nałożył się w czasie z piciem ziół to jednak fakt :)

Odpowiedz»
  • choccolatte
    choccolatte · 13-07-11 17:38 · do góry^

Przy czym paczka ziół kosztuje kilka złotych, mnie 500mg jednego zioła kosztowało 3zł. Taki dakolen np. zawiera dwa zioła (jedno o działaniu estrogennym, drugie o działaniu gestagennym i androgennym) oraz olej lniany, wspomagający wchłanianie się ziół. Odpowiedzcie sobie same na pytanie, czy te tabletki są warte swojej ceny :)
    Anka79: Dakolen zawiera nasiona kopru włoskiego, które mogą powodować wypryski, stąd pewnie te krostki. Niektóre zioła, szczególnie te nieodpowiednie dla naszego typu hormonalnego lub po prostu organizmu, wywołują skutki uboczne. Dlatego trzeba testować i jednocześnie uważnie obserwować reakcje swojego organizmu.

Odpowiedz»
  • pannaM
    pannaM · 13-07-11 17:50 · do góry^

choccolatte, w jaki sposób można określić swój typ hormonalny? Trzeba zrobić badania na poziom hormonów? I jakie piłaś te zioła jeśli można zapytać?

Odpowiedz»
  • choccolatte
    choccolatte · 13-07-11 18:47 · do góry^

Gdzieś miałam dokładny opis wszystkich typów hormonalnych, ale nie mogę go teraz znaleźć. To jest najlepsze co znalazłam:

Typ estrogenny, (wysoki poziom estrogenów):
    - budowa ciała: otyłe lub drobnej budowy, niskie
    - duże sutki
    - suche włosy, sucha skóra
    - choleryczki
    - występuje zespół napięcia przedmiesiączkowego
    - miesiączki obfite
    - wczesna pierwsza miesiączka

Typ gestagenny, (wysoki poziom progesteronu):
    - budowa ciała: wysokie, męskie proporcje
    - spokojne
    - nie mają objawów napięcia przedmiesiączkowego
    - mogą mieć bolesne miesiączki
    - miesiączki zwykle skąpe
    - późno pierwsza miesiączka,
    - progestyny mogą nasilać trądzik u kobiet

Typ androgenny, (przewaga męskich hormonów płciowych- testosteronu ):
    nadmiar męskich hormonów u kobiet, objawia się:
    - zwiększonym owłosieniem
    - zaburzeniem miesiączkowania
    - zmianami skórnymi z łojotokiem
    - trądzikiem na twarzy i plecach
    - otyłością
    - niepłodnością
    - niekiedy stanami depresyjnymi

Można być też oczywiście typem mieszanym. To pozwala zazwyczaj określić swój typ, ale jeśli mimo to ma się wątpliwości, to trzeba zbadać poziom hormonów. A to już, niestety, kosztuje...
    Jak znajdę ten dokładniejszy opis typów, to go zamieszczę :)

Odpowiedz»
  • Anydalla
    Anydalla · 13-07-11 19:09 · do góry^

Choccolatte, a ja jestem ciekawa tych ziół;) Już kiedyś czytałam wątki na forum im poświęconym, ale tego jest tyyyle, że nie mogłam ogarnąć i dałam za wygraną. Lektura na rok.;/ No i mimo najszczerszych chęci nie dotarłam do informacji, jak określić typ hormonalny, choć wątek o tym był długi.;/
    Z tej listy cech wynikałoby, że jestem typem gestagenno.androgennym, po połowie cech z każdego. Czy gdzieś jest wykaz ziół polecanych w tym przypadku? Najlepiej żeby jeszcze zmniejszały trądzik.;p

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/agT/
    anydalla małpa gmail kropka com

Odpowiedz»
  • choccolatte
    choccolatte · 13-07-11 23:17 · do góry^

Zioła dla typu gesta/andro powinny trądzik zmniejszać, bo zawierają estrogen, ale najlepsza jest chyba wierzbownica :) Co do innych ziół dla Twojego typu, to cały spis jest tu:
    http://wiekszepiersi.phorum.pl/viewforum.php?f=4&sid=04a1651bc33e8327162cf79b5960b5b4
    przy czym Ciebie interesują te z oznaczeniem [gesta,andro], o większości są opinie użytkowniczek :)
    Mam nadzieję, że da się wejść bez rejestracji ;)

Odpowiedz»
  • Ika22
    Ika22 · 07-11-11 16:52 · do góry^

Kolejny super sposób na powiększenie biustu! Skład ma chyba podobny do Dakolenu, dlatego wrzucam tutaj. Jak dla mnie kolejny pic na wodę, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że od picia herbatki biust mi się trzykrotnie powiększy :) no i te inne zalety... :))
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=1906898681&ap=2&bid=4884&aid=3303913&tid=0

Odpowiedz»
  • margaretka
    margaretka · 11-11-11 18:40 · do góry^

Ikaa22-ciekawe to co znalazlas,a moze jednak cos dzialaja jezeli to sa ziola a dziewczyny pisza,ze ziola pomagaja?Skusila bym sie ale sama juz nie wiem,moze znajdzie sie ktos kto uzywal i podzieli sie doswiadczeniami?

Odpowiedz»
  • margaretka
    margaretka · 11-11-11 18:43 · do góry^

choccolatte-u mnie wychodz typ estrogenny,moze mozesz wrzucic linka?dziekuje

Odpowiedz»