Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Jeansy z wysokim stanem - gdzie dostać?

• madzikmedzik
    madzikmedzik · 04-10-12 23:43 · do góry^

Chyba w końcu stwierdziłam, że nie ma co ukrywać moich szerokich DOŚĆ bioder i postanowiłam przerzucić się z biodrówek na spodnie z wysokim stanem. Ładnie podkreślają figurę i nie spadają mi z tyłka.
    Ale mam problem z ich znalezieniem. Mam jedną parę wygrzebaną w SH. Drugą kupiłam w Trollu, ale te drugie może i mają wyższą talię, ale nadal dla mnie za niską. Szukam takich - prawie że - do pępka. Ale zupełnie nie wiem gdzie szukać. W H&M widziałam jeansy 'regular waist', ale są za niskie.
    Orientujecie się może gdzie takie cudeńka są? Może jakieś sieciówki zrobiły powrót do przeszłości i mają takowe dżinsy? Albo dziewczyny z Poznania znają mały sklepik, gdzie je dostanę?
    Dla ścisłości - chodzi mi o takie coś http://www.thefashionpolice.net/images/2008/08/19/highwaist_jeans.jpg

gggggg

Odpowiedz»
  • indigo_rose
    indigo_rose · 05-10-12 00:45 · do góry^

Ja sobie kupiłam w Tatuumie dżinsy Lema. Sięgają praktycznie pod pępek i mieszczą okrągły tyłek.

Odpowiedz»
  • zetka_2
    zetka_2 · 05-10-12 08:14 · do góry^

tez takie lubię:)
    ostatnio kupiłam dwie pary w ORSAY, spodnie sa z cieniutkiego jeansu, z tyłu mają suwak co dodaje im pazura;) były trzy kolory: czarne, ciemno grafitoey, granatowe i niebieskie
    http://store.orsay.com/jegginsy-raw.htm?v=p&lg=pl&cat=12&subCat=21&type=category&page=1&listType=limited&productId=32540150
    http://store.orsay.com/jegginsy-niebieski.htm?v=p&lg=pl&cat=12&subCat=21&type=category&page=1&listType=limited&productId=32540197

e-mail:morphinae(małpa)interia(kropka)pl

Odpowiedz»
  • bzium_bziumka
    bzium_bziumka · 05-10-12 08:16 · do góry^

Z tego co wiem mnóstwo jeansów z wysokim stanem można zamówić w Bon Prix po zupełnie przystępnej cenie. Nie wiem jak z jakością, bo jeansów nigdy nie zamawiałam, a tylko zwykłe materiałówki. Dotąd wszystko było ok. Zawsze można odesłać:)

kocham małomiseczkowce:)

Odpowiedz»
  • Cava
    Cava · 05-10-12 08:51 · do góry^

Ja kupiłam sobie jeansy z wysokim stanem, właśnie takie do pępka, jak piszesz, w KappAhlu. Trochę podobne do tych http://www.kappahl.pl/article/dzinsy_stella_342394
    Dobrze się noszą, w sumie uniwersalne, nie spadają. Panie w sklepie radziły brać roz. mniejsze niż zwykle

Odpowiedz»
  • eichhornchen
    eichhornchen · 05-10-12 16:15 · do góry^

W Poznaniu jest fajny, niepozorny butik z dżinsami w Pasażu Różowym. Nie znam niestety nazwy, ale trafić łatwo - prawym "korytarzem" (tzn. faktycznie pasażem różowym a nie tym pod złotą kulą), drugi box po lewej (naprzeciwko sklepu z militariami, jeśli nadal tam jest). Dość spory sklep, z tysiącem kolorowych swetrów (w tym powieszonych na ścianach na suficie, na manekinach, stojakach i ogólnie wszędzie). Manekinów też sporo stoi na wystawie i przy wejściu.
    Mają spory wybór spodni dżinsowych w różnych krojach i fasonach, w przystępnych cenach. Ja zawsze tam coś dla siebie znajdę, a jestem bardzo niewdzięcznym obiektem do odziania w jeans (klepsydra z 40+ różnicy talia-biodra, niska, więc potrzebujaca krótkich nogawek, nielubiąca biodrówek). Może tam coś dla siebie znajdziesz?

Odpowiedz»
  • msselfdestruct
    msselfdestruct · 05-10-12 17:39 · do góry^

Z sieciówek to jeszcze w kappahlu prawie wszystkie są wysokie, jednak jak na sieciówkę to dosyć drogie. Chociaż ja kupiłam na promocji -35 zł, ale już się chyba skończyła.

Odpowiedz»
  • skarpetta
    skarpetta · 05-10-12 18:01 · do góry^

cameiu, czy jakoś tak, robią z wyższym stanem. No może nie do pępka. W każdym razie czuje się w nich lepiej niż w biodrówkach, które mam w szafie. Nie cisną w uda czy w biodra, a w pasie nie odstają :)

Odpowiedz»
  • Cava
    Cava · 05-10-12 19:16 · do góry^

Jeszcze dodam, ze z Cubusa są świetne, tez mam i polecam :) http://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/Kolekcja/Spodniedinsy/12/710412121/

Odpowiedz»
  • zoe_lin
    zoe_lin · 05-10-12 22:13 · do góry^

To ja podwyższę level poszukiwań.
    Szukam jeansów, które:
    - są z wysokim stanem (ewentualnie normalnym, czyli do pępka)
    - są czarne
    - i jednocześnie mają krój dzwonów (choć mogą być całe szerokie od góry do dołu -szwedy)
    - i najdziwniejsza moja zachcianka: bez elastycznych dodatków, czyli takie z prawdziwego jeansu, który wytrzyma dłużej i naturalnie się ściera
    - no i muszą występować w moim rozmiarze bez konieczności kombinowania, czyli ok 28-29/34 (w normalnej marce jeansowej to żaden problem)

Póki co mam takie, co ledwo spełniają pierwsze 3 podpunkty i nie jestem zadowolona, bo stan ciut za niski i nogawki za wąskie na dole, ale rozmiar taki sobie (musiałam wydłużać nogawki i zwężać talię) i niemiłosiernie się ciągną. Miałam kiedyś takie niebieskie z ciucholandu z USA - najwygodniejsze spodnie na świecie.
    Myślałam już o zakupach u importera jakichś marek ze Stanów, ale nie mam pojęcia gdzie szukać.

michalinka[kropka]zofia na gmail.com
    Zapraszam do stworzenia szablonu dobrej recenzji!

Odpowiedz»
  • Katia
    Katia · 05-10-12 22:26 · do góry^

O kobieto, jak ja marzę o prawdziwych jeansach bez dodatków elastycznego badziewia. Ja wolę rurki. Ostatnie takie kupiłam jakieś 6 lat temu w Cubusie. Trzeba je było po pranu zakłądać na leżąco, ale były świetne. Mam jeszce Levisy 504 stare - nie do zdarcia:D.

"Nie" z przymiotnikami pisze się razem.

Odpowiedz»
  • aniolek
    aniolek · 05-10-12 22:26 · do góry^

Do pępka to taki normalny krój. Ja noszę do talii i często kupuję za kilka zł w Carefurze. Dwie pary mam już ponad sześć lat, intensywnie ubierane do 2010r. Teraz nie lubię jeansów, ostatnio widziałam w Tesco dzwony do talii, 50zł.

Odpowiedz»
  • madzikmedzik
    madzikmedzik · 06-10-12 12:31 · do góry^

Łał! Super są te z Cubusa i KappAhl'a! :) mam nadzieję, że po przymierzeniu będzie to strzał w dziesiątkę (o ile moje łydki grubasy przejdą przez nogawki ^^)
    Dzięki dziewczyny za pomoc.

@Zoe-lin: a nie ma takich prawdziwych jeansów u klasyków? Tzn. w Levisie, Bir Starze czy Wranglerze?

gggggg

Odpowiedz»
  • bzium_bziumka
    bzium_bziumka · 06-10-12 12:46 · do góry^

Wrangler! Byłam ostatnio we wranglerze w Lublinie i mieli spodnie jak z targu tylko że cena 10 razy taka. Cienki jeans, powycierany sztucznie, tyle, że kroje fajne. Nie zdziwiłabym się jakby brali z tej samej hurtowni... Jeansy bez elastanu to dziś jak bazarowy stanik bez gąbki. Dlatego porzuciłam ten materiał, dla mnie jest nie do zdobycia w wersji oryginalnej... Ale jak ktoś znajdzie to skorzystam i pobiegnę:)

kocham małomiseczkowce:)

Odpowiedz»
  • minimka
    minimka · 07-10-12 11:19 · do góry^

Oj tych z Bon Prixa nie polecam - może i mają wysoki stan, ale nie przewidują, że w tym wypadku suwak powinien być dłuższy. Próba wciśnięcia ich na sporą pupę kończy się zazwyczaj uszkodzeniem zamka i koniecznością jego wymiany.

kontakt - 3mkm3(maupa)gazeta.pl

Odpowiedz»
  • zoe_lin
    zoe_lin · 12-10-12 00:35 · do góry^

Jeśli szukacie czegoś podobnego, co ja, to polecam spróbować Wrangler Amanda. Na mnie niestety za cienkie w udach, czyli jak w udach dobre, to w pasie 2 rozmiary większe niż tabela przewiduje do mojego pasa. Są jeszcze z Wranglera Joni, takie wyższe, ale mają jeszcze węższe nogawki, więc nawet nie szukałam sklepu stacjonarnego... a tak marzyły mi się czerwone Amandy..

Odpowiedz»
  • Katia
    Katia · 12-10-12 06:12 · do góry^

Zoe, ja mam bardzo wąśką talię w stosunku do bioder i zaczęłam jeansy przerabiać. Krawcowa robi mi estetyczne zaszewki i nie odstają już pasie. 15zł i po kłopocie.

Odpowiedz»
  • zoe_lin
    zoe_lin · 12-10-12 17:13 · do góry^

Sama sobie przerabiam, ale potem zmienia się odległość tylnych kieszeni i czasem gorzej wygląda. Z resztą moim głównym problemem jest odpowiedni materiał - prawdziwy czarny wycierający się jeans.

Odpowiedz»
  • Katia
    Katia · 13-10-12 14:48 · do góry^

No, jeśli potrafisz, to tylko zazdroscić:). U mnie, póki co, po przeróbkach 2 par, wszystko wygląda bardzo łądnie. ale faktycznie - prawdziwego jeansu to teraz ze świecą szukać. Sama by ozłociła za takie spodnie. Obecne materiały to jakaś porażka.

Odpowiedz»
  • selah
    selah · 23-10-12 21:18 · do góry^

ja mam czarne jeansy z prawdziwego nieelastycznego jeansu, ale mają tylko podwyższony stan a nie wysoki, więc czasem conieco wypływa, polecam firmę denim co. i jeszcze skinny czy jakos tak, nawet duży tyłek zmieszczą :)

co do markowych i znanych to miałam Lee Scarlett, były z dobrego jeansu, i Levisy których nazwy modelu nie pamiętam, takie z tęczową plamą na udzie

kontakt:
    truskafkowa [@] gmail.com

Odpowiedz»
  • selah
    selah · 23-10-12 21:25 · do góry^

zapomniałam :P jeszcze miałam Wrangler Jess, jeżeli chodzi o wysoki stan, ale nie był to najlepszy jeans, przetarły mi się po trochę ponad roku intensywnego noszenia

kontakt:
    truskafkowa [@] gmail.com

Odpowiedz»
  • Agar929
    Agar929 · 23-01-18 11:35 · do góry^

Zawsze kupowałam w Cubusie czarne spodnie z wysokim stanem. mają bardzo duży wybór, ale ich jedynym minusem jest to, że spierają się po dłuższym czasie chodzenia :(

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
    więcej
    Paulo Coelho – Alchemik

Odpowiedz»