Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Balsamy ujędrniające biust

• kenna1
    kenna1 · 02-06-13 09:00 · do góry^

Eshi, masz rację, że zdania "uczonych" zmieniają się jak w kalejdoskopie. Dla mnie między innymi to stało się inspiracją do poszukiwania kosmetyków o prostych składach, jeśli już to z jednym konserwantem i tych czerpiących wprost z natury (np. oleje). Tym sposobem, niezaleznie od zmieniających się opinii, "słuchając" swego ciała (tak,tak, ono dość szybko mi "mówi" co lubi a czego nie), wybieram to co dla mnie dobre, minimalizując ewentualne zagrożenia, gdziekolwiek one aktualnie są.

Odpowiedz»
  • honorata
    honorata · 10-06-13 13:37 · do góry^

kenna1 I to ci się chwali. Ja jestem zbyt leniwa, żeby analizować skład każdego kosmetyku, produktu spożywczego itd. Wolę nie zaczynać, bo potem się okaże, ze wszystko jest szkodliwe i moje życie zamieni się w walkę z wiatrakami.

Odpowiedz»
  • Baska100
    Baska100 · 13-06-13 13:14 · do góry^

Ja jakis czas temu kupilam balsam z Avonu do piersi. Uzywalam kilka razy potem lezal. Odkad jestem tu na forum zaczelam czytac o biuscie i jego poprawie. czytalam ze masaze z balsamami ujedrniajacymi moga poprawic stan biustu jak i dobrze dobrany biustonosz. Mąz zadowolony ze pod przykrywka masazu ma nieograniczona przyjemnosc :d Sam ostatnio powiedzial ze wg niego moj biust sie poprawil, jakby troche sie wypelnil w gornej czesci. Ja znow mam wrazenie nie podniosl sie, mniej wisi.

edysiak(małpa)poczta.fm

Odpowiedz»
  • kejek
    kejek · 04-09-15 07:29 · do góry^

Ja jakiś czas temu je brałam. Kupiłam pod wpływem opinii na ceneo bo dziewczyny sobie je zachwalały. Nie chciałam mocno powiekszyć biustu ale go trochę ujędrnić ( ciąza, karminie oraz te sprawy...). Powiem Ci,ze z efektu jestem zadowolona bo biuścik prezentuje się o wiele lepiej. Trzeba je koniecznie brać regularnie bo jak czytałam w innych topikach to może nie być wtedy efektu. Po dwóch miesiącach widać pierwsze,po trzech piersi prezentują się znacznie lepiej.

Odpowiedz»
  • anna234
    anna234 · 07-09-15 07:38 · do góry^

A ile temu je brałaś? Czy nie jest aby tak,że biust wraca do poprzedniego rozmiaru? Pytam sie bo jak patrzę sobie na ceny tabletek perfect bust to jednak tak tanio nie jest ;/

Odpowiedz»
  • kejek
    kejek · 08-09-15 06:38 · do góry^

Pół roku temu.Sama trochę się bałam tego ,że piersi powrócą do poprzedniego rozmiaru ale nic takiego się nie zdarzyło. Są takie jakie są co mnie bardzo cieszy. pewnie powtórzę kurację w najbliższym czasie.

Odpowiedz»
  • aniulakotula
    aniulakotula · 27-09-15 13:19 · do góry^

Ja muszę spróbować jakiegoś kremu bo mój biust woła a raczej krzyczy o pomoc:(

Odpowiedz»
  • KasidyYates
    KasidyYates · 15-11-17 22:51 · do góry^

U mnie fajnie podziałał krem Push Up Floslek.

Odpowiedz»