Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Dobry fryzjer we Wrocłwiu

• i_w_ona
    i_w_ona · 09-04-12 15:24 · do góry^

Od kilku miesięcy nie podcinałam nawet końcówek, bo zapuszczałam włosy. Zbliża mi się większa impreza i wreszcie chcę coś z nimi zrobić, a nie mogę skorzystać z usług mojej sprawdzonej fryzjerki, bo jej salon jest na drugim końcu Polski. Czy ktoś mógłby mi polecić dobrą fryzjerkę we Wrocławiu? Taką, która podpowie mi co zrobić z włosami (obecnie są dosyć bezkształtne, sięgają ramion), żebym dobrze wyglądała w nowej fryzurze oraz zetnie mnie i uczesze za rozsądną cenę?

Odpowiedz»
  • emeska
    emeska · 09-04-12 16:24 · do góry^

nie wiem, jak tam z podpowiedziami fryzur, ale moim zdaniem dobrze i raczej niedrogo tnie i czesze szefowa (p. Marzena) w Cleopatrze przy Zaporoskiej. niedaleko, przy Gajowickiej, jest jeszcze szeroko w necie chwalony (ale raczej drogi) Babiniec, ale ten zakład znam tylko z czytanych opinii, a nie z doświadczenia.

kontakt: em.eska (na tlenie pl)

Odpowiedz»
  • katarzynka85
    katarzynka85 · 09-04-12 21:30 · do góry^

Ja mogę z własnego doświadczenia polecić Salon Agnes we Wrocławiu przy ul. Biskupa Tomasza Pierwszego 4-6 - jego właścicielka Pani Agnieszka była pierwszą fryzjerką, która mi doradziła fryzurę - a nie tylko "no to jak Pani chce się obciąć?"
    W dodatku wyszłam zadowolona, otoczenie doceniło zmianę;) Chodzę do niej od 4 lat , zawlokła mnie tam kuzynka, a ja tam przyprowadziłam siostrę;) Potrafi doradzić, ostatnio zrobiła mi styling, z którego jestem zadowolona .
    Ponadto panuje tam przesympatyczna atomsfera i ceny są przystępne, je za obcięcie włosów płacę chyba 30 -35zł, za styling 80 zł.
    Tel. 71 794 73 16

kochać i wielbić staniki!!

Odpowiedz»
  • i_w_ona
    i_w_ona · 10-04-12 19:07 · do góry^

Dzięki dziewczyny :) Spośród wymienionych najbliżej mam salon Agnes, cena też bardzo mnie zachęca, więc pewnie tam się udam :) No chyba że macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje.

Odpowiedz»
  • selah
    selah · 10-04-12 21:29 · do góry^

Ja mogę polecić fryzjera przy ul. Godebskiego (Sępolno) na wys. stadionu olimpijskiego, p. Monika dobrze strzyże, bierze od 20 do 45 zł - zależy ile ma roboty z włosami - za moje bierze zwykle 45, bo jak mi podcina końcówki to na podłodze i tak jest tyle włosów, że perukę można by zrobić, za modelowanie chyba ok 80 - nie wiem nigdy nie modelowałam bo moich włosów się nie da modelować :(
    mogę też polecić salon w rynku, na nowym targu, obok sklepu wks-u i baru mlecznego jest dosyć wiekowa pani fryzjer, ale jest zadziwiająca, jak tam poszłam i zobaczyłam babcię z nożyczkami to zwątpiłam, ale ostrzygła mnie naprawdę ładnie - namówiła mnie nawet na grzywkę, cen niestety nie pamiętam, ale drogo nie było bo bym pamiętała ;)

wiem, że w okolicy ul. Joannitow jest bardz fajny facecik fryzjer - moja mama do niego chodzi od roku i jest bardzo zadowolona i z ceny i z tego, że ma blisko z pracy, ale narzekała, że 1,5 godziny ostatnio się bawił i zachwycał

kontakt:
    truskafkowa [@] gmail.com

Odpowiedz»
  • natala02
    natala02 · 10-05-12 13:52 · do góry^

Ja mogę z czystym sumieniem polecić panią Iwonę (są dwie, a chodzi mi o małą rudą panią Iwonkę) z salonu Atelier na Ofiar Oświęcimskich (ta uliczka koło H&M na Świdnickiej) Przede wszystkim rewelacyjnie ścina krótkie włosy - zawsze później same się układają (co dla mnie jest olbrzymim plusem, bo ja nie mam talentu do czesania...) i nie ma z nimi problemów. Dobrze też strzyże mężczyzn, nawet mój wymagający mąż jest zadowolony ;) Nie ma kłopotów z długim oczekiwaniem na wizytę - czasami z dnia na dzień można się umówić, czasem za kilka dni. Ścięcie z modelowaniem krótkich włosów to 45-50zł, a męskie - 30-35zł.

Odpowiedz»
  • nathd
    nathd · 11-05-12 17:48 · do góry^

A ja polecam panią Edytkę z ul. Mierniczej 8, salon Wiraż. Ja zawsze przychodzę z hasłem "proszę zrobić ładnie" i jeszcze się nie zdarzyło abym wyszła niezadowolona :) Cenowo bardzo przyjaźnie - krótkie włosy obcięcie 20-25zł, styling 50zł, trwała ok 80zł. pani też zawsze mówi, co mi wolno, a co nie wyprawiać z włosami :)

71/100/107 (70G/70GG )

Odpowiedz»
  • Katy
    Katy · 12-09-17 20:19 · do góry^

Ja z czystym sumieniem mogę polecić salon fryzjerski http://saloninspiracja.pl/fryzjer-wroclaw/
    Jest to jeden z dobrych salonów ( o ile nie najlepszy) fryzjerskich jakich byłam. Jeśli szukasz dobrego i niedrogiego fryzjera to strzał w dziesiątkę.

Odpowiedz»
  • Orsay
    Orsay · 12-09-17 20:46 · do góry^

Ja również dołączam się do polecenia salonu fryzjerskiego http://saloninspiracja.pl/fryzjer-wroclaw/ Jest tam bardzo kompetentna fryzjerka, która zna się na rzeczy. Sama proponowała mi fryzury. Jest to bardzo dobry fryzjer, nie ma lepszego.

Odpowiedz»