Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Odżywki do paznokci

• Donegal
    Donegal · 01-02-13 21:39 · do góry^

Ja na razie odpuściłam sobie tą 8w1, maluję swoją Joko przeciw przebarwieniom i wcieram w skórki i paznokcie Sally Hansen Diamond Cuticle + Nail Creme na zmianę albo razem z Sally Hansen Vitamin E Moisturizing Nail & Cuticle Oil. Trochę się męczę, bo nie lubię mieć oliwki ani lepiącego kremu na palcach no ale nakładam wieczorem i układam pasjansa aż się wchłonie :D

Odpowiedz»
  • kocica
    kocica · 01-02-13 22:01 · do góry^

Ja ścięłam długie paznokcie i stwierdziłam, że zobaczę, jak się będą trzymać bez odżywki i póki co jestem zachwycona. Są bardzo mocne :) Na razie ją odłożę i zobaczę, jak dalej pójdzie.

Odpowiedz»
  • kiko_balkonetka
    kiko_balkonetka · 27-02-13 02:04 · do góry^

Podzielam zasługi odżywki 8 w 1 Eveline. Nigdy nie miałam problemów z paznokciami, nie rozdwajały się specjalnie i nie łamały, ale były miękkie. Jak miałam dlugie to niestety były tak wkurzające że zaraz je obcinałam. Odżywka pomogła w wygładzeniu plytki, znacznie utwardzila i przyspiesza wzrost. Ogólnie jestem zadowolona, po kilku kuracjach opisanych przez producenta, teraz stosuję jako bazę pod lakier.

Odpowiedz»
  • entazis
    entazis · 11-06-13 14:35 · do góry^

Nie wiem co się dzieje z moimi paznokciami, 'psują' się w bardzo dziwny sposób... Otóż, na obydwu rękach 'biała' część paznokcia w palcach środkowym i wskazującym jest zżółknięta i miękka, a reszta jest zdrowa i biała i nawet ścinanie po tysiąc razy nie pomaga. Z jednej strony strasznie mnie to denerwuje, z drugiej bawi, że niszczą się tak symetrycznie i wybiórczo :D

Odpowiedz»
  • aksanti
    aksanti · 11-06-13 15:23 · do góry^

A może któraś z Was stosowała odżywkę Auriga Si Nails? Opinie na wizażu są mocno podzielone. Poleciła mi ją dermatolog na przebarwienia i poprzeczne bruzdy, ale w końcu jej nie kupiłam, bo raz, że chodziło o paznokcie u nóg, na których bruzdy nie są tak widoczne a dwa, że zaraz i tak zacznę malować je na czerwono i przebarwienia zrobią się od nowa.
    Bardziej zależy mi na paznokciach u rąk, odkąd paiętam rozdwajają się, pękają. Eveline 8w1 wzmacnia w trakcie stosowania, ale po odstawieniu problem wraca. Po tym zalinkowanym balsamie ziołowym zmienia się tyle, że szybciej rosną. Olejek rycynowy wydawało mi się, że je wysuszał. Nie mam już pomysłu..

aksanti @ o2.pl

Odpowiedz»