Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

depilacja laserowa (light sheer)

• kocica
    kocica · 22-01-13 00:01 · do góry^

Robiła sobie któraś z Was depilację laserową? Jesteście zadowolone z efektu? Zbieram się do tego już dłuuugo, pomyślałam, że może po sesji w końcu pójdę, ale wciąż nie jestem przekonana. Chciałabym sobie kupić karnet, on jest do 6 zabiegów za 1500zł, to chyba najlepsza oferta, jaką znalazłam i przynajmniej pewnie będą z tego satysfakcjonujące efekty. Napisałam maila do tego gabinetu, dowiedziałam się, że usuwa się do 90% włosów... Kurcze wolałabym, żeby już wszystkie były na amen usunięte, a możliwe, że jeszcze po jakimś czasie trzeba zrobić zabieg przypominający. Jeśli któraś sobie robiła, to podzielcie się doświadczeniami, z chęcią poczytam. Tylko chodzi o light sheer, nie IPL, który nie jest na dłuższą metę skuteczny.

Odpowiedz»
  • nathd
    nathd · 02-05-13 20:42 · do góry^

podbijam temat, w końcu się zdecydowałam iść na laserowe usuwanie włosów i już wyczytałam, że ma być lase a nie IPL, bo to lepsze :) Czy możecie polecić jakiś Wrocławski salon?

71/100/107 (70G/70GG )

Odpowiedz»
  • jolkasz
    jolkasz · 03-05-13 12:18 · do góry^

Ja robiłam laser bikini na zero. Sześć zabiegów.Wloski odrosły po 2 latach.Są slabsze i jest ich zdecydowanie mniej.Ale odrosly. Zabieg byl bolesny,nieprzyjemny i krępujący. Terz robię wosk latem,maszynka zimą.

Odpowiedz»
  • bingqilin
    bingqilin · 03-05-13 13:44 · do góry^

Ja robiłam łydki, bikini i pachy. W sumie nadal jestem w trakcie zabiegów, ponieważ do tej pory mam zrobione 3. I rezultat zależy od miejsca (a co za tym idzie grubości i koloru włosów). Zdecydowanie najlepsze rezultaty dały pachy, najgorzej łydki. Ale efekt w moim odczuciu jest i tak bardzo zadawalający. Aha, nie wierzcie w hasło, że zabiegi są bezbolesne... Dla mnie pachy i bikini to jest tortura.

Odpowiedz»
  • abcdef
    abcdef · 04-05-13 09:43 · do góry^

ja sie zastanawiam nad pachy+bikini. Ile placilyscie za to i w jakim miescie? Musze pojsc, zorentowac sie, chcialabym miec jakies odniesienie czy jest drogo/tanio:)

Odpowiedz»
  • kocica
    kocica · 05-05-13 12:31 · do góry^

jolkasz - mi pani od depilacji mówiła, że większość kobiet po dwóch latach decyduje się na zabieg przypominający, więc może powinnaś się wybrać? A co do bólu, to prawda, jest mniej-więcej taki, jak od depilatora (inny rodzaj, ale podobne jego natężenie) - jak się zaciśnie zęby, to się da radę. Jak ktoś jest bardzo wrażliwy, to można kupić maść znieczulającą. Ja na razie jestem po pierwszym zabiegu, trochę włosów mi powypadało, jednak odnoszę wrażenie, że miałam zrobione trochę niedokładnie (całe bikini) i muszę następnym razem zwrócić pani na to uwagę, bo trochę nie halo płacić tyle kasy, a mieć to zrobione nie do końca dobrze.

Odpowiedz»
  • Neith
    Neith · 06-05-13 09:04 · do góry^

Moja koleżanka z pracy mówiła, że była już na tylu różnych depilacjach i ta jest wg niej najskuteczniejsza. Nie trwała, ale daje radę.
    Ja się kiedyś pokusiłam na IPL+RF, bo na grouponie była oferta - 1000zł za 6 zabiegów na 4 partie ciała, info, że to trwałe, skuteczne... Niestety wyrzuciłam tę kasę w błoto po prostu :(
    Teraz pachy co kilka dni "przejeżdżam" depilatorem (maszynką musiałabym codziennie), bikini płytkie również depilatorem (głębokiego sobie nie wyobrażam - chyba bym umarła z bólu, więc zostaję przy maszynce), a nogi kremem, bo mam za cienkie włoski na depilator. W ogóle to jakaś masakra - na głowie mam cienkie i słabe włoski, brwi mi nie widać, a włosy pod pachami mi rosną jak opętane (androgeny w normie) :>

Odpowiedz»
  • _siarka
    _siarka · 02-06-13 23:05 · do góry^

Trudno mi się wypowiedzieć czy depilacja laserowa jest trwała do końca żywota - bo jeszcze nie na to czas (I hope so;)), ale dwa lata to jakieś nieporozumienie. No, chyba że ktoś był na tym pseudolaserze, czyli wariacji na temat IPL - a. Ponoć po IPL - u włosy potrafią nawet nie wyrastać jakiś czas (generalnie to urządzenie służy do nieco innych celów). Ja skończyłam w roku 2005 serię zabiegów na łydki laserem aleksandrytowym - podobno gorszym od popularnego obecnie LS/LSD - i włosy mi nie odrosły do dzisiaj. Inne części ciała miałam robione Light Sheerem i LS Duetem i włosy również nie odrastają.

Odpowiedz»
  • kocica
    kocica · 01-07-13 23:09 · do góry^

Krakowiankom polecam: http://www.groupon.pl/oferty/krakow/Studio-Active-Woman/7295518
    Ja tu robię i mają bardzo dobry sprzęt, co do skuteczności to się jeszcze nie wypowiem, bo miałam dziś dopiero drugi zabieg, ale sądzę, że warto kupić :)

Odpowiedz»
  • EPStudio_pl
    EPStudio_pl · 02-07-13 13:20 · do góry^

Moim zdaniem depilacja laserowa to znakomita sprawa, bo generalnie zabieg bazuje na skuteczności. Ktoś napisze,że jest droższy i trzeba kilkakrotnie powtarzać. To prawda,a le daje efekty w przeciwieństwie do bolesnej depilacji woskiem...

Odpowiedz»
  • laliho
    laliho · 25-09-13 23:23 · do góry^

Odgrzewam temat :) chciałam spytać dziewczyn, które się znają. Opłaca się skorzystać z takiej oferty http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/Centrum-Medycyny-Estetycznej-Sunrise-Medica/27051402 ?
    Czy któraś z Was zna ten salon? Lubię bazować na opiniach.

Odpowiedz»
  • Neith
    Neith · 25-09-13 23:53 · do góry^

laliho, ja latem kupiłam taki groupon, ale do DepiLight - jestem po drugiej sesji (pachy + bikini głębokie). Boli jak jasna cholera (bardziej, niż IPL+RF), skóra śmierdzi później spalonym kurczakiem.
    Po pierwszej sesji, po 2 tygodniach zaczęły mi wypadać włoski i później miałam spokój na jakieś 3 tygodnie, po czym zaczęły odrastać, ale cieńsze, mniej i wolniej. Zobaczę, jak będzie teraz, ale nie spodziewam się cudów, bo nie mam jakichś strasznie grubych i ciemnych włosów, a na takich najlepiej to podobno działa.
    Salon DepiLight... nie wiem, czy bym poleciła. Wygląda dość obskurnie (mieści się w kawalerce w kamienicy), ale aparatura wydaje się być utrzymana w czystości i dziewczyny sympatyczne. Sunrise Medica na pewno wygląda dużo bardziej zachęcająco ;)

Odpowiedz»
  • EPStudio_pl
    EPStudio_pl · 09-10-13 07:53 · do góry^

Co prawda akurat konkretnie tego salonu nie znam,ale same zakupy na Gruponie mogę jak najbardziej polecić,to już sprawdzony przez Użytkowniczki na forum sposób.

Odpowiedz»
  • beba75
    beba75 · 29-10-13 19:39 · do góry^

Dziewczyny - może któraś zechce skorzystać, bo ceny są zachęcające.

http://www.depilacjalux.pl/depilacja-laserowa/

Jestem po pierwszych zabiegach, obsługa bardzo profesjonalna i miła.
    Korzystam z usług salonu w Sosnowcu, więc mogę go polecić.

Jak zakończę całą serię dam znać jakie są efekty.

Odpowiedz»
  • Kanarek
    Kanarek · 29-10-13 21:18 · do góry^

Też mogę polecić tę sieć. Dwa pierwsze zabiegi miałam robione w Łodzi (bo nie było jeszcze salonu w Warszawie). Teraz już w Wawie. Przede mną ostatni raz. Jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz»
  • Murka
    Murka · 04-11-13 14:53 · do góry^

Nie byłam zadowolona z efektu. Po kilku zabiegach we wrocławskim salonie, myślałam, że na dobre pozbyłam się włosków. Niestety myliłam się, włoski po pewnym czasie zaczęły powracać. Wtedy zaczęłam używać wosku do depilacji z hb i tak już pozostało. Na depilację laserową już na pewno nie pójdę.!

Odpowiedz»
  • Daria86
    Daria86 · 21-11-13 15:42 · do góry^

Dziewczyny nie jesteście zadowolone z zabiegów bo pewnie korzystacie ze słabych laserów. Bardzo dużo czytałam na temat depilacji laserowej byłam w kilku salonach w krakowie. Słyszałam róże rzeczy, szczególnie te salony gruponowe opowiadaja, ze po 5 zabiegach IPL nie bedzie juz włosów. To jest nie prawda wykonywałam te zabiegi i byłam bardzo rozczarowana. Tak naprawde da sie usunąc włosy ale muszą byc ciemne i grube, ja wykonywałam zabiegi light sheer duet i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu i profesjonalnego podejścia do klienta w Estetice.

Odpowiedz»
  • beba75
    beba75 · 29-12-13 21:13 · do góry^

Jestem po drugiej serii zabiegów laserem Ligth Sheer na pięć partii ciała :) Efekty są rewelacyjne. Włoski wypadły i zrobiło się prawie gładko :))) Myślę, że po zakończeniu całej zalecanej serii pozbędę się futerka na dłuuuuuuuuuuuuuuuugo !

Jeżeli któraś z Was rozważa taką formę depilacji to ja serdecznie zachęcam.
    W sieci Laser DeLux ciągle trwa promocja cenowa, a jako ich klientka mogę polecić osoby zapewniając im 20% zniżkę na zabieg.

Odpowiedz»
  • Neith
    Neith · 29-12-13 21:41 · do góry^

A robiłaś normalny light sheer czy duet?
    Ogólnie to włoski jeszcze odrosną - po pewnym czasie od zabiegu wypadają, nie ma ich przez jakiś czas, po czym odrastają, ale słabsze i wolniej rosną w ogóle. Teraz będę miała czwarty zabieg (pachy i bikini). Na wzgórku odrastają naprawdę słabo, pod pachami po pewnym czasie wracają (ale zdecydowanie mniej i słabsze), natomiast bikini głębokie... no tu już nie jest tak zachwycająco. Ale jestem dobrej myśli.

Odpowiedz»
  • kocica
    kocica · 29-12-13 22:39 · do góry^

Neith, ja mam podobnie, robiłam 3 zabiegi i wzgórek mam prawie na gładko, ostatnio mi parę włosów odrosło, pachwiny też super, ale bikini głębokie gorzej. W moim salonie jest LightSheer ET. Mam jeszcze 3 zabiegi do wykorzystania (kupiłam sobie pakiet sześciu), mam nadzieję, że po całej serii będzie idealnie...

Odpowiedz»
  • beba75
    beba75 · 30-12-13 10:58 · do góry^

W salonie, w którym robię zabiegi mają LigtSheer TM, Duety posiadają z tego co się dowiedziałam w innych miastach.
    Zaobserwowałam u siebie, że najlepsze efekty są pod pachami, na łydkach i bikini.
    Jeżeli chodzi o bikini głębokie mam na razie takie same odczucia jak Wy :) Tłumaczę to sobie tym, że TAM skóra jest miękka i podczas nacisku końcówki lasera się przesuwa, stąd może laser nie zawsze jest dokładnie przykładany miejsce przy miejscu. Następnym razem poproszę, aby pani wykonująca zabieg zwróciła na to uwagę :)

Zdaję sobie sprawę, że nie jest to metoda 100%, ale i tak cieszę się z efektów jakie już uzyskałam. Dla mnie to duży komfort :)

Odpowiedz»
  • zina36
    zina36 · 30-12-13 22:08 · do góry^

beba a powiedz jaki efekt jest bikini tego na górze/z boku (nie wiem jak to określić, nie chodzi mi o głębokie), bo do takiego się przymierzam, widzę że ta sieć delux ma też salony w Warszawie...

zina36

Odpowiedz»
  • beba75
    beba75 · 31-12-13 10:01 · do góry^

zina - jestem na razie po dwóch zabiegach i generalnie zrobiło się gładko ... prawie, bo włoski które wyrastają są cieniutkie i jest ich na sztuki licząc :)
    Cała seria do wykonania to od 4 do 6 zabiegów.
    Mam koleżankę, która zabieg na bikini miała robiony 4 lata temu - efekt nadal jest super, pojawiło się kilka maleństw, ale jest bez porównania ze stanem pierwotnym.
    Pamiętam, jak miała opory włożyć gatki ze stroju kąpielowego, bo owłosienie wchodziło na uda, teraz problem zniknął. Zniknął również problem zaczerwień po depilacji, stanów zapalnych mieszków i wrastających włosków.

Odpowiedz»
  • abcdef
    abcdef · 31-12-13 10:43 · do góry^

Jakby ktoś znalazł jakąś godną uwagi promocję, niech wrzuca :)
    Chyba wiem w co zainwestować w przyszłym roku, to o czym piszecie jest tak piękne, że ciężko uwierzyć, że jeszcze uparcie męczę się z maszynką:P

Odpowiedz»
  • beba75
    beba75 · 31-12-13 12:56 · do góry^

abcdef - zerknij na cennik w salonach Laser DeLux, mają swoje gabinety w kilku miastach kraju.
    http://www.depilacjalux.pl/depilacja-laserowa/

Długo szukałam salonu, który będzie miał ceny odpowiednie dla mojego portfela i na dodatek nie będzie to pakiet depilacji wykupywanych na Grouponie lub laserem IPL.
    Ich oferta jest naprawdę korzystna.

Odpowiedz»
  • zina36
    zina36 · 31-12-13 20:54 · do góry^

beba dziękuję, to fajnie wszystko brzmi...bo to faktycznie zmora te zaczerwienienia, wrastające włoski, ale jak mówisz, ze ten problem też znika, to też skorzystam z tej sieci.
    Ja wiele lat temu wyrwałam sobie włoski na górnym bikini pensetą, i teraz co kilka dni tylko usuwam co tam wyrośnie, ale te zaczerwienienia mimo takiego pomysłu jak były tak są, więc czy golenie czy wyrywanie, wszystko odrasta, zapalenie...ble.
    beba powiedz jeszcze jak długie muszą być włosy na zabieg, jak należy się zaniedbać ?

Ewelinka witaj w klubie...

zina36

Odpowiedz»
  • beba75
    beba75 · 01-01-14 16:48 · do góry^

zina - skontaktuj się proszę ze mną na privat maila (podany w stopce) to napiszę co i jak dokładnie, bo to dość długa historia :)

Generalnie włoskom należy pozwolić odrosnąć po depilacji mechanicznej (depilator, wosk) i na pierwszą wizytę konsultacyjną należy przyjść w "stanie zarośnięcia" . Najlepsze efekty uzyskuje się przy jasnej karnacji skóry i ciemnych włoskach. Panie kosmetolog oceniają owłosienie i robią próby laserowe na wybranych częściach ciała. Przed strzałami próbnymi jest oczywiście wywiad medyczny w zakresie przeciwwskazań. Dobrze również zabrać ze sobą opakowania leków, które się przyjmuje, bądź kosmetyków, których się używa- chodzi o wykluczenie składników, które mogą powodować przebarwienia skóry (dziurawce, retinol i takie tam inne). Oczywiście skóra nie może być opalona, a jak jest to trzeba odczekać aż nabierze naturalnego odcienia.

Odpowiedz»
  • beba75
    beba75 · 01-01-14 16:51 · do góry^

Zapomniałam napisać, że już na sam zabieg włoski muszą zostać zgolone, a nie wyrwane.

Odpowiedz»
  • Alchemia
    Alchemia · 01-01-14 18:37 · do góry^

zina - "średnie":), taką przynajmniej opcję "średnie bikini" ma salon, do którego chodzę. W ramach tego "średniego" też dają pewną dozę regulacji głębokości linii. Tam,gdzie chodzę nie jest "najtaniej", ale jestem bardzo zadowolona. Tak po całości - z poziomu usługi, komfortu. Zresztą jutro idę na uda :)
    Efekt zaś zależy również od systematyczności zabiegów i predyspozycji osobnicznych. U mnie akurat, no cóż, pomimo 3 zabiegów do gładkości jeszcze daleko, ale tego się spodziewałam, bo już trochę znam mój organizm. Mimo to jestem zadowolona i nie tracę wiary. I żałuję, że tak późno się za to wzięłam.

albeddo[na]gazeta.pl

Odpowiedz»
  • zina36
    zina36 · 01-01-14 22:13 · do góry^

Alchemia dziękuję...właśnie z beba "obgadałam" temat i wybieram się do tego salonu, z którego korzystała Depilacjalux, tanio również nie jest, ale cóż :)

zina36

Odpowiedz»