Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

depilacja laserowa (light sheer)

 • honorata
  honorata · 10-02-17 14:08 · do góry^

  Ja niestety obecnie nie moge sobie na taką pozwolić.

  Odpowiedz»
 • Ines77
  Ines77 · 17-04-17 17:53 · do góry^

  Mam pytanie czy depilacja laserowa skutecznie usuwa blond włosy. Pytam bo nie znalazłam jeszcze tu odpowiedzi, a w salonie gdzie chciałam usuwać włosy dowiedziałam się, że takich jak moje nie dadzą rady usunąć. Czy są jakieś lasery, które usuwają blond włosy?

  Odpowiedz»
 • JolaPatrocka
  JolaPatrocka · 13-09-17 14:54 · do góry^

  PURE CLINIC ZAPRASZA NA DEPILACJE LASEROWĄ PROMOCJA DO 30.09.207

  Depilacja Laserowa:
  Światło IPL i E-LIGHT+ jest selektywnie absorbowane przez melaninę (chromofor) zawartą we włosach. Zaabsorbowana energia świetlna jest oddawana do tkanek otaczających, w tym wypadku wewnątrz mieszka włosowego, w postaci energii cieplnej. W związku ze znacznym zwiększeniem temperatury w obrębie mieszka włosowego dochodzi do koagulacji, czyli ścięcia białek. Doprowadza to do odcięcia odżywienia włosa i w konsekwencji dochodzi do jego wypadnięcia.

  Przygotowanie do zabiegu:
  Zabieg powinien być poprzedzony wcześniejszą konsultacją w celu odpowiedniego przygotowania oraz kwalifikacji do zabiegu. Przed zabiegiem nie należy włosków wyrywać, woskować, można je jedynie golić, a skóra nie może być opalona. Przed zabiegiem skóra powinna być umyta, wysuszona i w zależności od wcześniejszych ustaleń ogolona lub nie.

  Wskazania:
  Jeśli raz na zawsze chcesz się pozbyć niechcianego owłosienia, warto postawić na laserową depilację IPL + E-LIGHT. Za jej pomocą nie tylko poczujesz się lepiej, osiągając zamierzony efekt kosmetyczny, ale też zapewnisz sobie mniejszą potliwość oraz mniejszą liczbę infekcji.

  http://pure-clinic.pl/cennik-medycyna-estetyczna/

  Nina Kozłowska
  Tel. (+48) 477 57 97
  E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl

  Pure Clinic – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
  ul. Droga Męczenników Majdanka 181 (parter)
  20-325 Lublin

  Odpowiedz»
 • Sandra32
  Sandra32 · 16-11-17 09:46 · do góry^

  Bardzo chciałabym się zdecydować w końcu na depilację laserową. Męczenie się kilka razy w tygodniu z maszynką do golenie to zupełnie nie rozwiązanie dla mnie. Nawet upatrzyłam sobie już fajną ofertę w Skinlogica w Lesznie i mam nadzieję, że jeszcze przed wiosną uda mi się, dzięki zabiegom w tym miejscu, skutecznie uporać się z niechcianymi włoskami.

  Odpowiedz»
 • Monika34
  Monika34 · 14-12-17 11:56 · do góry^

  zdecydowałam się na depilację w Łodzi w Laser Delux. Zastanawiałam się co wybrać wahałam się miedzy depilacją bikini a nogami. NA początek wybrałam depilację bikini jestem po 3 zabiegach, efekty są naprawdę rewelacyjne. Wiiem, że zależy to od włosa ja mam akurat bardzo ciemnie więc mi łatwiej, ale polecam to miejsce http://www.laserdelux.pl/lodz/depilacja-laserowa

  A kto z was robił nogi ile zabiegów sednio potrzeba?

  Odpowiedz»
 • aktena
  aktena · 14-12-17 16:23 · do góry^

  Ja też zamierzam wydepilować nogi i też jestem ciekawa ile zabiegów będzie wystarczająco.

  Odpowiedz»
 • Klarson32
  Klarson32 · 16-12-17 21:14 · do góry^

  Też jestem ciekawa.

  Odpowiedz»
 • Monika34
  Monika34 · 05-03-18 14:49 · do góry^

  Korzystałam z zabiegów laserowych light sheer i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z efektów. https://www.laserdelux.pl Depilacja laserowa pozwoliła mi raz na zawsze zapomnieć o wrastających włoskach w okolicy bikini i pozbyć się podrażnień.

  Odpowiedz»