Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

depilacja laserowa (light sheer)

 • honorata
  honorata · 10-02-17 14:08 · do góry^

  Ja niestety obecnie nie moge sobie na taką pozwolić.

  Odpowiedz»
 • Ines77
  Ines77 · 17-04-17 17:53 · do góry^

  Mam pytanie czy depilacja laserowa skutecznie usuwa blond włosy. Pytam bo nie znalazłam jeszcze tu odpowiedzi, a w salonie gdzie chciałam usuwać włosy dowiedziałam się, że takich jak moje nie dadzą rady usunąć. Czy są jakieś lasery, które usuwają blond włosy?

  Odpowiedz»
 • JolaPatrocka
  JolaPatrocka · 13-09-17 14:54 · do góry^

  PURE CLINIC ZAPRASZA NA DEPILACJE LASEROWĄ PROMOCJA DO 30.09.207

  Depilacja Laserowa:
  Światło IPL i E-LIGHT+ jest selektywnie absorbowane przez melaninę (chromofor) zawartą we włosach. Zaabsorbowana energia świetlna jest oddawana do tkanek otaczających, w tym wypadku wewnątrz mieszka włosowego, w postaci energii cieplnej. W związku ze znacznym zwiększeniem temperatury w obrębie mieszka włosowego dochodzi do koagulacji, czyli ścięcia białek. Doprowadza to do odcięcia odżywienia włosa i w konsekwencji dochodzi do jego wypadnięcia.

  Przygotowanie do zabiegu:
  Zabieg powinien być poprzedzony wcześniejszą konsultacją w celu odpowiedniego przygotowania oraz kwalifikacji do zabiegu. Przed zabiegiem nie należy włosków wyrywać, woskować, można je jedynie golić, a skóra nie może być opalona. Przed zabiegiem skóra powinna być umyta, wysuszona i w zależności od wcześniejszych ustaleń ogolona lub nie.

  Wskazania:
  Jeśli raz na zawsze chcesz się pozbyć niechcianego owłosienia, warto postawić na laserową depilację IPL + E-LIGHT. Za jej pomocą nie tylko poczujesz się lepiej, osiągając zamierzony efekt kosmetyczny, ale też zapewnisz sobie mniejszą potliwość oraz mniejszą liczbę infekcji.

  http://pure-clinic.pl/cennik-medycyna-estetyczna/

  Nina Kozłowska
  Tel. (+48) 477 57 97
  E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl

  Pure Clinic – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
  ul. Droga Męczenników Majdanka 181 (parter)
  20-325 Lublin

  Odpowiedz»
 • Sandra32
  Sandra32 · 16-11-17 09:46 · do góry^

  Bardzo chciałabym się zdecydować w końcu na depilację laserową. Męczenie się kilka razy w tygodniu z maszynką do golenie to zupełnie nie rozwiązanie dla mnie. Nawet upatrzyłam sobie już fajną ofertę w Skinlogica w Lesznie i mam nadzieję, że jeszcze przed wiosną uda mi się, dzięki zabiegom w tym miejscu, skutecznie uporać się z niechcianymi włoskami.

  Odpowiedz»
 • aktena
  aktena · 14-12-17 16:23 · do góry^

  Ja też zamierzam wydepilować nogi i też jestem ciekawa ile zabiegów będzie wystarczająco.

  Odpowiedz»
 • nathd
  nathd · 08-05-18 19:21 · do góry^

  Lightsheer znam i wiem, że działa.
  Obecnie pojawiły się nowe lasery - Mediostar Pro (niemiecka firma) i Zema (koreanski) - czy ktoś mial z nimi do czynienia?

  Znalazłam tylko publikację (tyle, że sprzed kilku lat), gdzie Light sheer i Mediostar dawały identyczne rezultaty.

  71/100/107 (70G/70GG )

  Odpowiedz»
 • stobejczyk
  stobejczyk · 09-05-18 01:33 · do góry^

  To prawda, że depilacja laserowa nie jest tania. Można depilować się taniej. Na portalu rejestracyjnym http://moment.pl znaleźć można inne sposoby depilacji i opinie klientek o różnych zabiegach. Może to być dobre rozwiązanie np dla dziewczyn, które mają jasne owłosienie. Laser trudniej niszczy włosy jasne.

  Odpowiedz»
 • olaxx
  olaxx · 04-10-18 16:27 · do góry^

  Moim zdaniem warto odwiedzić http://labocaclinic.pl/depilacja-laserowa/ w Katowicach. Moim zdaniem to najlepsze trwałe usuwanie owłosienia na Śląsku :)

  Odpowiedz»
 • RenataD
  RenataD · 20-11-18 09:51 · do góry^

  Faktycznie depilacja laserowa wymaga pewnych nakładów finansowych, jednak pamiętajmy, że jest to inwestycja na lata! Przez długi czas nie musimy też kupować maszynek do golenia, plastrów z woskiem, czy kremów do depilacji oraz tracić czasu na regularne wykonywanie tych żmudnych zabiegów w domu. Wiele kobiet, które skorzystały z laseroterapii żałuje, że zdecydowały się na ten krok tak późno - to o czymś świadczy, prawda? :)

  Odpowiedz»
 • Carolajn
  Carolajn · 21-11-18 13:58 · do góry^

  Dwa lata po depilacji laserowej nie wyobrazam sobie jak moglam wczesniej zyc bez tego zabiegu. Wloski wychodza mi naprawde sporadycznie i raczej pojedynczo, brak problemu z goleniem sie - pelen luksus.

  Odpowiedz»
 • mazajka
  mazajka · 26-11-18 11:16 · do góry^

  Bardzo dobre rozwiązanie.

  Odpowiedz»