Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

depilacja laserowa (light sheer)

• honorata
    honorata · 10-02-17 14:08 · do góry^

Ja niestety obecnie nie moge sobie na taką pozwolić.

Odpowiedz»
  • Ines77
    Ines77 · 17-04-17 17:53 · do góry^

Mam pytanie czy depilacja laserowa skutecznie usuwa blond włosy. Pytam bo nie znalazłam jeszcze tu odpowiedzi, a w salonie gdzie chciałam usuwać włosy dowiedziałam się, że takich jak moje nie dadzą rady usunąć. Czy są jakieś lasery, które usuwają blond włosy?

Odpowiedz»
  • JolaPatrocka
    JolaPatrocka · 13-09-17 14:54 · do góry^

PURE CLINIC ZAPRASZA NA DEPILACJE LASEROWĄ PROMOCJA DO 30.09.207

Depilacja Laserowa:
    Światło IPL i E-LIGHT+ jest selektywnie absorbowane przez melaninę (chromofor) zawartą we włosach. Zaabsorbowana energia świetlna jest oddawana do tkanek otaczających, w tym wypadku wewnątrz mieszka włosowego, w postaci energii cieplnej. W związku ze znacznym zwiększeniem temperatury w obrębie mieszka włosowego dochodzi do koagulacji, czyli ścięcia białek. Doprowadza to do odcięcia odżywienia włosa i w konsekwencji dochodzi do jego wypadnięcia.

Przygotowanie do zabiegu:
    Zabieg powinien być poprzedzony wcześniejszą konsultacją w celu odpowiedniego przygotowania oraz kwalifikacji do zabiegu. Przed zabiegiem nie należy włosków wyrywać, woskować, można je jedynie golić, a skóra nie może być opalona. Przed zabiegiem skóra powinna być umyta, wysuszona i w zależności od wcześniejszych ustaleń ogolona lub nie.

Wskazania:
    Jeśli raz na zawsze chcesz się pozbyć niechcianego owłosienia, warto postawić na laserową depilację IPL + E-LIGHT. Za jej pomocą nie tylko poczujesz się lepiej, osiągając zamierzony efekt kosmetyczny, ale też zapewnisz sobie mniejszą potliwość oraz mniejszą liczbę infekcji.

http://pure-clinic.pl/cennik-medycyna-estetyczna/

Nina Kozłowska
    Tel. (+48) 477 57 97
    E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl

Pure Clinic – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
    ul. Droga Męczenników Majdanka 181 (parter)
    20-325 Lublin

Odpowiedz»
  • Sandra32
    Sandra32 · 16-11-17 09:46 · do góry^

Bardzo chciałabym się zdecydować w końcu na depilację laserową. Męczenie się kilka razy w tygodniu z maszynką do golenie to zupełnie nie rozwiązanie dla mnie. Nawet upatrzyłam sobie już fajną ofertę w Skinlogica w Lesznie i mam nadzieję, że jeszcze przed wiosną uda mi się, dzięki zabiegom w tym miejscu, skutecznie uporać się z niechcianymi włoskami.

Odpowiedz»