Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

medycyna estetyczna, operacje plastyczne

 • Asha
  Asha · 05-12-15 13:38 · do góry^

  Powiem Wam, że gdybym miała trochę więcej kasy, bez mrugnięcia okiem zdecydowałabym się na zabieg piersi. Nie powiększania, a trochę może podniesienia, zmiany kształtu. Bo niestety nie zawsze dobrze dobrany biustonosz wystarcza.. ;)

  Odpowiedz»
 • wala1997
  wala1997 · 10-12-15 13:54 · do góry^

  Dokładnie wszystko rozbija się o pieniądze.

  Pewnie nie jedna z nas zrobiła i poprawiła by nie jedną rzecz w swoim wyglądzie, ale właśnie pieniądze.

  Też co nieco by się przydało, jak są możliwości to czemu nie korzystać jak kogoś na to stać

  Odpowiedz»
 • Vunik
  Vunik · 20-07-18 08:58 · do góry^

  Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi jeśli podchodzi się do tego z umiarem. Także medycyna estetyczna ma wiele do zaoferowania - ale jak z wszystkim, tak i tutaj nie wolno przesadzać. Wiele różnych zabiegów można zrobić w Neo Beauty w Łodzi, poczytajcie same: http://neobeauty.pl/ . Może i Wy coś dla siebie znajdziecie.

  Odpowiedz»
 • Terlinka
  Terlinka · 27-07-18 10:50 · do góry^

  Ja jednak jestem zwolenniczką naturalności, ale szanuję wybory innych. Niech każdy postępuje w zgodzie ze sobą :)

  Odpowiedz»
 • marzena90
  marzena90 · 12-08-18 16:01 · do góry^

  ja zaś uważam,ze jak ktoś ma kompleksy i chce sobie coś powiększyć, to dlaczego nie ? Ja sobie powiększyłam piersi metodą Pure GRaft w klinice https://mediartclinic.pl/ i efekty sa szałowe, nareszcie wyglądam jak kobieta.

  Odpowiedz»
 • marlynMon
  marlynMon · 19-08-18 20:42 · do góry^

  Też tak mysle - przeciez każdy żyje swoim zyciem i podejmuje wlasne decyzje tak aby to jemy żylo sie dobrze i zeby wreszcie zaakceptowac siebie. U mnie byl problem z blizną po wypadku sprzed 8 lat. No mega mi przeszkadzała bo tez i miejsce bylo widoczne - centralnie przez cały prawy polik ;/ Bardzo niekomfortowo się z nią czułam. Zawsze pełen makijaz musiał być, a i tak to nigdy nie przykrywało w 100% bo blizna była gleboka. W kazdym razie w tym roku wygladzilam ja laserem delikatnie jak pisza na drkepa.com Takie zabiegi laserowe sa w tej chwili bezinwazyjne i calkowicie bezpieczne, wiec tylko żałuję ze zdecydowalam sie tak późno

  Odpowiedz»
 • maja891
  maja891 · 03-10-18 15:25 · do góry^

  Co do operacji plastycznych, to jestem nastawiona raczej sceptycznie, natomiast za medycyną estetyczną jest jak najbardziej tak, nie jest bowiem tak inwazyjna. Dobre efekty daje mezoterapia, tutaj https://lukaszmichalak.pl/medycyna-estetyczna/rewitalizacja-skory/mezoterapia/ można poczytać jak wygląda taki zabieg - sprawdza się zwłaszcza w usuwaniu zmarszczek, blizn, cellulitu.

  Odpowiedz»