Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Co na wypadające włosy?

• Trefl
    Trefl · 09-09-13 20:52 · do góry^

Ja ostatnio zaczęłam jarać się indyjskimi kosmetykami :) Mam specjalne mydło do włosów i olejek i moje włosy stały się piękne :D Zawsze były zdrowe, al teraz są jeszcze zdrowsze :) Ja kupuję z magiczne-indie.pl mają bardzo dużo specyfików właśnie do wypadających włosów, one właściwie przeważają, także myślę, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sądzę też że te kosmetyki są bardzo skuteczne (ja wypróbowałam tylko to mydło i olejek), bo to wszystko jest naturalne :)

mail: kozaczek1.15 @ o2.pl

Odpowiedz»
  • jagodalg2
    jagodalg2 · 09-09-13 22:14 · do góry^

Fajne niektóre produkty, tylko widzę, że większość nie ma na stanie i cena mało zachęcająca, ale z drugiej strony to naturalne rzeczy.

Odpowiedz»
  • ivypoison
    ivypoison · 09-09-13 23:42 · do góry^

Ja z nadmiernie wypadającymi włosami już jakiś rok się męczę, na początku nie martwiłam się tym (w końcu co jakiś czas wypada tych włosów więcej i nic na to się nie poradzi), ale jak zobaczyłam, ze mi się przerzedziły, a skóra głowy zaczeła być nadwrażliwa i bardzo boleć, to poszłam do dermatologa, jednak nie znalazła przczyny. Hormony to też nie są.
    Jakieś 2 miesiące temu mniej ich zaczęło wypadać, jednak teraz się nasiliło.
    Kupilam już sobie nawet sillice, może brakuje mi jakiś witamin.
    Przynajmniej już skora głowy nie jest tak bardzo wrażliwa i strupki zniknęły.

Trefl, na początku wakacji też się nakręciłam na indyjskie kosmetyki i z tej samej strony, na razie mam tylkl mydełko i odżywkę w proszku, może nie ma po nich cudów, ale jestem z nich zadowolona :)
    Jaki olejek kupiłaś jeśli mogę wiedzieć?

Odpowiedz»
  • laliho
    laliho · 10-09-13 16:23 · do góry^

Trefl, a próbowałaś czegoś jeszcze z tych kosmetyków do włosów? :) fajnie wyglądają. Który olejek stosujesz i jak, jeśli mogę spytać?

Odpowiedz»
  • Trefl
    Trefl · 10-09-13 17:02 · do góry^

Ja używam olejek Amla (taki zielony) :) Wcieram go w głowę i włosy 1 godzinę przed myciem, czasem mam go na głowie całą noc :) Mam jeszcze mydło Shikakai, po nim włosy się nie elektryzują. Teraz chcę wypróbować jakiś szampon na tłuste włosy, zobaczymy co będzie :)

Odpowiedz»
  • Trefl
    Trefl · 10-09-13 17:09 · do góry^

Na razie to tylko tyle próbowałam, ale chciałabym więcej :P Moja koleżanka (która zaraziła mnie umiłowaniem do tychże kosmetyków) używa kosmetyków tylko z tej strony.
    Mi te kosmetyki pomogły na mój jeden problem, z którym nie dawały sobie rady inne kosmetyki. Mniej więcej w połowie głowy, pojedyncze włosy zaczęły się kręcić i brzydko odstawać ponad resztę, teraz już tego nie robią :D

Odpowiedz»
  • laliho
    laliho · 10-09-13 17:12 · do góry^

Najpierw myślę, że wypróbuję Kozieradkę :D stronka leci do zakładek, dzięki.
    Naturalne kosmetyki są świetne, mam masło firmy Ecospa z awokado zimnotłoczonego i jako osoba z mega suchą skórą jestem zachwycona.

Odpowiedz»
  • sellenka
    sellenka · 10-09-13 17:53 · do góry^

Mnie kiedys potwornie wypadaly wlosy - jako dziecko miala lysienie plackowate, jako nastolatka czasem tez mialam okresy wypadania, ze stresu mi tez wlosy wypadaja.

Od tego lysienia plackowatego sie zaczelo. Mama ze mna do lekarzy biegala, ale nikt nie potrafil pomoc. Dopiero jakas starsza pani profesor polecila tzw domowe sposoby czyli:
    -maseczka z zoltka, z olejem rycynowym i paroma kroplami cytryny (mozna tez dodac nafte kosmetyczna)
    - wcierka z pokrzywy (wlasnorecznie zrobiona jest najlepsza, ale mozna tez kupic)
    -picie drozdzy

I to u mnie dziala. Nie od razu, z dnia nadzien, ale po pol roku zawsze widac roznice. maseczka co 2 tygodnie, wcierka przed myciem wlosow (2-3 razy w tygodniu), drozdze codziennie.

Odpowiedz»
  • Donegal
    Donegal · 11-09-13 00:54 · do góry^

A miałyście może styczność z kremami do twarzy z tej indyjskiej strony?

Odpowiedz»
  • ivypoison
    ivypoison · 11-09-13 23:35 · do góry^

Z kremami indyjskimi do twarzy nie miałam styczności i raczej mieć nie będę, nie bardzo mogę jakichkolwiek kremów używać, a przynajmniej nie znalazłam jeszcze odpowiedniego dla mnie, ale teraz będę zamawiała sobie glinkę multani mati, czytałam pozytywne recenzje na jej temat :)

Odpowiedz»
  • Trefl
    Trefl · 12-09-13 16:22 · do góry^

Moja koleżanka miała taki ze złotem i ponoć działała :) Ja nie będę próbować bo nie mogę fajnego znaleźć, do 20zł i na tłustą cerę- graniczy z cudem :P Ale za to wezmę jakiś krem do mycia twarzy :)

Odpowiedz»
  • Donegal
    Donegal · 12-09-13 23:18 · do góry^

Ja póki co używam kremu Babydream ale chciałabym przerzucic sie na coś dla dorosłych :D ten bardzo fajnie nawilża, ale chciałabym żeby miał jeszcze jakiś wpływ na ogólną poprawę wyglądu cery.

Odpowiedz»
  • Donegal
    Donegal · 14-09-13 22:46 · do góry^

A z moimi włosami stało się coś dziwnego. Zawsze były zdrowe, używałam pierwszego lepszego szamponu, zazwyczaj co butelkę to innego + zawsze różowej odżywki Welli repair. Myłam co 2 dni, po każdym myciu suszenie. Nic im się nie działo, nie plątały się, dobrze się rozczesywały, nie przetłuszczały jakoś ekspresowo.
    A teraz szok. Jak umyję i wysuszę, to mam plączącą się szopę, za to na wieczór są mega przetłuszczone i oklapnięte do granic możliwości? :/

Odpowiedz»
  • stonka
    stonka · 15-09-13 13:13 · do góry^

Mi zaczely leciec jak szalone :(
    Lykam Calcium Pantothenicum, musze kupic kozieradke i wcierac w skalp... Przez moment byla duza poprawa, ale potem przestalam uzywac ww i wrocilo :(
    Powodem chyba sa farby chemiczne do wlosow (bo tylko to sie zmienilo), wiec wyglada na to, ze znowu musze pomyslec nad powrotem do henny...

welcome to our world, we are the wasted youth and we are the future too.

kontakt: stonka.balkonetka@gmail.com

Odpowiedz»
  • Alchemia
    Alchemia · 15-09-13 20:09 · do góry^

Właśnie oglądam sobie voice'a i kurczę, nie mogę się skupić, jak patrzę na Barona, bo to nieprzyzwoite, żeby facet miał takie włosy... mógłby się podzielić ze mną połową warkocza...

albeddo[na]gazeta.pl

Odpowiedz»
  • sabinamusial
    sabinamusial · 20-09-13 13:28 · do góry^

Sprawdź siemie lniane

www.dream-factory.pl najlepszy salon kosmetyczny

Odpowiedz»
  • laliho
    laliho · 22-09-13 02:49 · do góry^

Użyłam już 3 razy kozieradki i może to być trochę efekt Placebo, ale wydaje mi się, że JUŻ zauważyłam poprawę. Przeczesuję dłonią włosy i nic na niej nie zostaje :D

Odpowiedz»
  • Alchemia
    Alchemia · 22-09-13 10:13 · do góry^

To nie musi być efekt placebo:) Dziewczyny na blogach i w ogóle pisały, że efekty widać dość szybko (szkoda, że nie u mnie :(((()
    Ja zaś użyłam drugi raz balsamu z pijawek, na razie różnicy nie zaobserwowałam, ale to dopiero drugi raz.

albeddo[na]gazeta.pl

Odpowiedz»
  • laliho
    laliho · 27-09-13 00:55 · do góry^

Całe szczęście to nie było placebo :D teraz mam już widoczne baby-hair, nie dużo, ale pojawiają się.

Odpowiedz»
  • Sover
    Sover · 27-09-13 18:47 · do góry^

A co uważacie o waxi-e?

www.kusowska.pl - leczenie otyłości łódź

Odpowiedz»
  • laliho
    laliho · 27-09-13 23:20 · do góry^

Waxa używam od początku wakacji, u mnie bez oszałamiających efektów. U mnie działa jak zwykła odżywka/maska.

Odpowiedz»
  • asias
    asias · 07-10-13 15:18 · do góry^

A ja zakupiłam placentę, zastosowałam dopiero 2 razy, ale już czekam na efekty. Ponoć mają byc po miesiuącu.

Odpowiedz»
  • karmelka
    karmelka · 07-10-13 20:09 · do góry^

ja na wypadające włosy polecam sok z natki pietruszki i jabłka. Nie dość, że pyszny to jeszcze bardzo zdrowy. Rok temu po silnych lekach bardzo leciały mi włosy i picie tego soku bardzo mi pomogło. Teraz od tygodniu znów go piję na wzmocnienie. Przyczynia się też do powstawania baby hair.

Odpowiedz»
  • EPStudio_pl
    EPStudio_pl · 09-10-13 07:44 · do góry^

Ciezko tak z miejsca coś doradzić,najpierw należy poszukac przyczyny a potem ją eliminować. Na wypadanie włosów polecam dobry szmaponz odżywką i mniej stresu,to ma kluczowe znaczenie.

Odpowiedz»
  • Andrzek
    Andrzek · 01-01-14 23:32 · do góry^

Dermatolog, który specjalizuje się w chorobach włosów. W Warszawie dr Rakowska albo dr Kurzeja:
    http://www.dermiq.pl/lekarze-dermatolodzy/dr-n-med-adriana-rakowska
    http://www.dermiq.pl/lekarze-dermatolodzy/dr-marta-kurzeja

Odpowiedz»
  • beata1978
    beata1978 · 01-01-14 23:47 · do góry^

Muszę się pochwalić, że u mnie zadziałały tabletki Calcium Panthothenicum (w aptece ok 8zł za 60 tabletek). Włosy leciały mi garściami, umywalka się zatykała po myciu :/ Zrobiłam 3-miesięczną kurację i obecnie nie dość, że przestały mi wypadać, to wyrosło mnóstwo nowych. Mam z przodu taki już dość długi kilkucentymetrowy meszek, jak u dzieci :) Nawet mój fryzjer zdziwił się skąd u mnie taka poprawa z włosami, bo na ogół miałam je cienkie i mało ich. Tabletki najpierw wypróbowała moja koleżanka z pracy (u niej też zadziałały). Teraz zrobiłam sobie dłuższą przerwę (nie biorę już prawie 3 miesiące), zamierzam ponowić kurację na wiosnę.

mój mail: tamlin3@wp.pl

Odpowiedz»
  • monis90
    monis90 · 14-01-14 11:03 · do góry^

Wiele informacji jest na lysyproblem.pl zastanawia mnie tylko domowy sposób w oliwą z oliwek czy któraś z was może już próbowała ? Czy przynosi efekty ?

Odpowiedz»
  • Vanilla84
    Vanilla84 · 16-01-14 13:31 · do góry^

Wiele produktów przetestowałam na wypadanie włosów, ostatnio wypróbowałam terapię do włosów. Po dłuższym stosowaniu widać znaczną poprawę :) http://www.rosiegreen.pl/product-pol-157-ORIENTANA-AJURWEDYJSKA-TERAPIA-DO-WLOSOW.html

Odpowiedz»
  • anna234
    anna234 · 18-04-14 08:04 · do góry^

W zasadzie na rynku jest wiele produktów i sama zastanawiałam się co sobie sprawić ponieważ niestety ale od dłuższego czasu zauważyłam zwiększone wypadanie swoich włosów :( Niestety ale nie mogłam sprawić aby wypadły mi całkowicie.
    Zainteresowała mnie nowa seria CeCe Med Prevent Hair Loss ponieważ miałam do czynienia z ich kosmetykami wcześniej i byłam zadowolona.
    Od miesiąca stosuję ich suplement w zestawie z odżywką i szamponem i muszę przyznać, że efekty są rewelacyjne. Włosy praktycznie przestały wypadać. Również dlatego, że dbam o nie zarówno wewnątrz i z zewnątrz. Taka kompleksowa pielęgnacja daje radę ;)

Odpowiedz»
  • Neith
    Neith · 18-04-14 15:51 · do góry^

Chyba mam teżewe i ten spam już gdzieś czytałam... aaa wiem, w wątku o włosach wypadających po odstawieniu tabletek anty.
    Coraz bardziej tępe te spamboty.

Odpowiedz»