Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Jaki polecacie balsam do ust?

• jakmatusz
    jakmatusz · 17-04-15 14:55 · do góry^

Jaki polecacie balsam do ust? Na spierzchnięte i suche usta? Poradźcie proszę, bo z tym problemem męczę się już od dawna i nie mogę znaleźć odpowiedniego.

Odpowiedz»
  • Trefl
    Trefl · 17-04-15 21:52 · do góry^

Ja od dłuższego czasu używam balsamu Carmex :) I jestem bardzo zadowolona, nie wróciłabym już do dawnych pomadek za nic :P Można go kupić w Rossmanie za około 10zł.

mail: kozaczek1.15 @ o2.pl

Odpowiedz»
  • brawurka
    brawurka · 17-04-15 22:50 · do góry^

Carmex jest świetny, o ile lubi się mentolowy smak ;) Po jakimś czasie może się znudzić. Od siebie polecam Tisane, świetnie nawilża, ale do wyjścia kupuję tylko wersję w sztyfcie, słoiczek wyłącznie w domu.

Odpowiedz»
  • Jordgubbe
    Jordgubbe · 17-04-15 23:05 · do góry^

Blistex :)

Odpowiedz»
  • kredka_indygo
    kredka_indygo · 18-04-15 09:04 · do góry^

Natural Lip Stick z aloesem i mentolem, lepszy niż Carmex i kosztuje cos koło 4 zł :)
    W każdym rossmannie

Odpowiedz»
  • Trefl
    Trefl · 18-04-15 11:23 · do góry^

Oj tak, po Carmexie trochę usta pieką (ale jest to raczej przyjemne pieczenie), po czasie przechodzi :)

kredka_indygo, będę musiała wypróbować, skoro mówisz, że lepsza :) no i tańsza :D

mail: kozaczek1.15 @ o2.pl

Odpowiedz»
  • kredka_indygo
    kredka_indygo · 18-04-15 11:36 · do góry^

super jest :)
    rzucony gdzieś na sam dół na ścianie z pomadkami ochronnymi. Opakowanie strasznie brzyskie, no ale liczy sie wnętrze. Dobrze radzi sobie z przesuszonymi ustami i z drobnymi infekcjami, spałam kiedyś w pociągu oparta o szybę i chyba ją przez sen wyczysciłam twarzą :( Usta piekły, swędziały, były suche, napięte, ale ten balsam dał radę :)

Odpowiedz»
  • Haberek87
    Haberek87 · 18-04-15 12:20 · do góry^

polecam wypróbować balsam z Rossmanna Alterra z rumiankiem. w przeciwieństwie do wielu innych produktów nie tworzy po prostu powłoki na ustach (nie zawiera parafiny, silikonów, za to dużo olejków), tylko naprawdę nawilża/natłuszcza. ja też mam wymagające usta i mi bardzo pomógł. do tego jest niedrogi.

Odpowiedz»
  • gramolina_m
    gramolina_m · 18-04-15 14:45 · do góry^

Ja kupiłam Alterrę ale wersja z granatem. Pomógł doprowadzić do normy już popękane solidnie usta ;-)

Odpowiedz»
  • basiulka
    basiulka · 19-04-15 20:17 · do góry^

Ja też polecam Alterrę. Dla mnie osobiście lepszy rumianek od granatu.

basiulkaxxMAŁPAwp.pl

Odpowiedz»
  • gramolina_m
    gramolina_m · 20-04-15 10:27 · do góry^

Skończy mi się granat, to kupię rumianek w takim razie :-)

Odpowiedz»
  • lisek_
    lisek_ · 04-11-15 13:49 · do góry^

Carmex :)

Odpowiedz»
  • mila02
    mila02 · 05-11-15 17:02 · do góry^

Czy tylko ja używam najzwyczajniej wazelinę? :P

Odpowiedz»
  • kredka_indygo
    kredka_indygo · 04-12-15 18:03 · do góry^

jeszcze Tisane jest super, ale nie lubię tego, że trzeba nakładać go palcem, miałam wersję w sztyfcie, ale nie sprawdziła się u mnie

Odpowiedz»
  • abcdef
    abcdef · 05-12-15 12:47 · do góry^

KasidyYates - SPAMERKO skończ dziewczyno dodawać reklamy jakichś beznadziejnych kosmetyków, bo szkoda mi czasu na kasowanie :) Jeszcze nq to nie wpadlas, że nikogo tu to nie interesuje..

Po kilka postów na raz. Litości.

Odpowiedz»
  • Asha
    Asha · 05-12-15 13:36 · do góry^

Dziewczyny, mam świetny balsam do ust, już od zeszłego roku (a więc też wydajny), z tego co pamiętam, kosztował w aptece parę groszy (około 10), świetnie nawilża, regeneruje, ale niestety durna ja, nie zapisałam nazwy i teraz nie mogę go nigdzie znaleźć ;/

Odpowiedz»
  • Asha
    Asha · 05-12-15 13:37 · do góry^

kurcze, nie mogę edytować postu;/ 10zł nie groszy;))

Odpowiedz»