Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Dobre kosmetyki za grosze gdzie?

• Dorothy
    Dorothy · 12-09-15 13:12 · do góry^

Z tanich kosmetyków mogę polecić Ziaję. Mają duży wybór produktów do pielęgnacji skóry i do włosów. Najlepiej kupować w ich sklepach firmowych, bo wtedy jest taniej i większy wybór. Farmona też ma niskie ceny i dobre produkty.

Odpowiedz»
  • cannotdecode
    cannotdecode · 12-09-15 19:14 · do góry^

Ziaja ma fajne mleczko do demakijażu Phytoaktiv, z Marion olejek do demakijażu twarzy i oczu golden skin care, pomadki golden rose :D

Odpowiedz»
  • lusika
    lusika · 13-09-15 17:10 · do góry^

To fakt, ziaja liście manuka:) Kupiłam ostatnio krem z alterry, nie dziala jakoś rewelacyjnie - poużywam dłużej, to może zmienię zdanie.

Odpowiedz»
  • kredka_indygo
    kredka_indygo · 13-09-15 19:57 · do góry^

płyn micelarny z Biedronki
    olejek Babydream Pflegeol- do ciała, chociaż słyszałam, że można nim olejować włosy ( u mnie na włosach się nie sprawdził)
    biedronkowe żele pod prysznic- te kremowe a'la Nivea, pomarańczowy to mój faworyt
    Eveline extension volume- tusz do rzęs,
    Eveline Celebrity eyeliner i lakiery do paznokci, te z dużym pędzelkiem (ale tylko ciemne kolory, jasne strasznie smużą)
    szampony i odżywki do włosów Nectar of Nature mango oraz avocado. Szampony gęste i wydajne, odzywki niestety nie, koszt ok 5 zł za produkt, widziałam tylko w Carefourach (tylko tych dużych)

Odpowiedz»
  • hondka
    hondka · 14-09-15 17:57 · do góry^

Kosmetyki mozna też łatwo zrobić samemu!

Odpowiedz»
  • Tempu
    Tempu · 14-09-15 22:25 · do góry^

Ziaja ma w miarę ok toniki do cery wrażliwej

Odpowiedz»
  • Quirke
    Quirke · 18-09-15 12:29 · do góry^

Ziaja ma całkiem dobre kosmetyki w niskiej cenie. Lubię antybakteryjny żel do twarzy z serii Ziaja Med, bo jest łagodny i nie ma w składzie SLS.
    Fitomed również wydaje się całkiem ok, ma lepsze składy niż większość drogeryjnych kosmetyków do mycia. Z tych drogeryjnych niezły jest żel Facelle, który w Rossmanie kosztuje kilka złotych, łagodnie myje (i nic poza tym nie robi, ale przynajmniej nie zaszkodzi) i można go wykorzystać do całego ciała i twarzy.

Z kolorówki, poza samorobnymi podkładami i korektorem z, nomen omen, Kolorówki (lepsze i znacznie tańsze niż gotowe kosmetyki mineralne) lubię tusz Lovely Volume Booster - jest świetny do codziennego, naturalnie wyglądającego podkreślenia rzęs i naprawdę trzeba się postarać, żeby z nim przesadzić, co przy porannym pośpiechu na pewno jest plusem.

Odpowiedz»
  • karmel56
    karmel56 · 31-07-16 23:27 · do góry^

calkiem tania jest Bielenda, zwlaszcza ze jakosc wielu ich kosmetykow jest mega spoko ;) teraz mam zmyslowy olejek do ciala- i fajnie mi sie go uzywa, bo ladnie nawilzyl moja wysuszona opalaniem skore ;)

Odpowiedz»
  • myrtle0610
    myrtle0610 · 25-08-16 12:21 · do góry^

Trochę się powtórzę, ale Ziaja i Bielenda wg mnie mają dobre jakościowo kosmetyki i taniutkie :) Maski do włosów KALLOS tez bardzo tanio wychodzą i są świetne (za ok. 10-11 zł można dostać litrowy słoik)

Odpowiedz»
  • KasidyYates
    KasidyYates · 14-11-17 00:20 · do góry^

Przede wszystkim Efektima. Cuuudo.

Odpowiedz»