Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

czy warto kupowac torebki ze skóry

 • balbinka3
  balbinka3 · 19-01-17 14:12 · do góry^

  hejka chciałabym poznań waszą opnie o torebkach skórzanych, sama mam w swojej szafie zarówno skóre jak nie dermę i zastanawiam się jakie macie doświadczenia w tym temacie...piszcie co i jak ;-)

  Odpowiedz»
 • Marta2
  Marta2 · 30-01-17 19:19 · do góry^

  Skoro masz skórę i dermę, to powinnaś widzieć różnicę między nimi po krótkim czasie użytkowania. Pomijając tandetny wygląd, derma szybko się niszczy. Skóra nawet po dłuższym używaniu wygląda dobrze.

  Odpowiedz»
 • cichenna
  cichenna · 17-02-17 12:00 · do góry^

  Ja się może wypowiem jako wegetarianka ;) Wiem, że skóra jest bardziej wytrzymała, ale nie jem mięsa, więc nie noszę też skórzanych ubrań i dodatków. Ale sztuczna skóra jest bardzo nieekologiczna, jej produkcja pochłania bardzo dużo wody. Dlatego zdecydowałam się na filc. Moim zdaniem filcowe torebki są naprawde ładne :) wystarczy wiedzieć, jak o nie dbać, ale łatwo znaleźć porady, ja znalazłam tu: http://supermamy.limango.pl/dbac-filcowa-torebke/ . No i ma dwie torebki filcowe, które wyglądają jak nowe :)

  Odpowiedz»
 • makika
  makika · 20-02-17 13:14 · do góry^

  Obecnie są tak dobre materiały skóropodobne, że jeśli często zmieniasz styl albo po prostu lubisz mieć wiele torebek - to śmiało można z tym zaszaleć. Ja lubię stawiać torebki na podłodze, więc filc i jemu podobne materiały odpadają, poza tym torebka powinna być wodoodporna - chyba że mowa o jakiejś kopertówce na wieczorne wyjścia czy coś w tym stylu.

  Wszystko więc zależy od tego - na jak długo ma starczyć, jak jej używasz, jak traktujesz torebkę, do czego głównie potrzebujesz.

  Odpowiedz»