Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Co myślicie o polskich markach?

• partka
    partka · 03-11-16 17:33 · do góry^

Hej, chciałam Was zapytać, co myślicie o polskich markach bieliźnianych, takich jak Ava, Gorsenia, Gorteks, "Gaja, Kinga i innych. Czy zdarza Wam się kupować biustonosze tych firm?

Odpowiedz»
  • partka
    partka · 03-11-16 17:36 · do góry^

KrisLine, Axami, Nipplex, Nessa

Odpowiedz»
  • partka
    partka · 03-11-16 17:36 · do góry^

KrisLine, Axami, Nipplex, Nessa

Odpowiedz»
  • bad_cat
    bad_cat · 03-11-16 18:16 · do góry^

Z tych marek pamiętam Kingę, mierzyłam kilka modeli i jak dla mnie miały strasznie zamknięte miski. Z Avy mierzyłam czarny plunge, nie pamiętam jaki dokładnie model i miał z kolei za płytkie miski przy mostku. U mnie to się bardzo często zdarza w polskich markach z wyjątkiem Effuniaka i plunge OnlyHer. Ale ja mam dziwny kształt biustu, jakaś dzika krzyżówka kropli ze stożkiem ;)

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 29-11-16 20:57 · do góry^

Jakoś mi się nie zdarza. Nawet nie bardzo wiem, jaki mam rozmiar w polskich.

Po prostu już się przyzwyczaiłam do brytyjczyków i lubię kupować okazyjnie w necie.

Dawno, dawno temu miałam jakiegoś Konrada, był ok, chociaż słabo trzymał (być może miałam luźnawy obwód) ale pamiętam że moje pierwsze zetknięcie z polskimi markami było nieprzyjemne - kiedy byłam nastolatką ciocia mi kupiła jakiś w ramach wspierania polskich firm i był nie dość, że brzydki to jeszcze szwy mi otarły skórę tak, że miałam ślady.

Na Avocado kiedyś sobie ostrzyłam zęby, ale najpierw nie miałam pieniędzy, a potem już znałam swoje potrzeby i wysoko zabudowane modele Avocado nie rokują, jak dla mnie.

Teraz jak tak patrzę na różne polskie firmy, szczególnie te tańsze, to wzornictwo rzadko kiedy mi się podoba, często kroje są trochę problematyczne (mocno zabudowane, ale wypchane gąbką), ale najbardziej odstraszają mnie niemiłe w dotyku materiały. Ja mam wrażliwą skórę i długi czas w ogóle unikałam wszelkiej koronkowej bielizny, dopiero potem odkryłam, że jakoś niektóre marki potrafią robić staniki, które nie piłują skóry.

Są takie modele, na które bym się może i skusiła, ale mając pełną szufladę staników to ja już naprawdę muszę albo widzieć coś naprawdę okazyjnie, albo coś co mi się niesamowicie podoba.

Odpowiedz»
  • Adrianna_Kosek
    Adrianna_Kosek · 29-04-18 03:13 · do góry^

Zobaczcie też tu http://vistex.com.pl to kolejny polski producent dający dobrą jakość. Pierwszy raz miałam na sobie coś z wiskozy i jestem pod wrażeniem.

Odpowiedz»