Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Fajna marka dla małobiuścistych

• Trefl
    Trefl · 11-02-17 16:20 · do góry^

Hej dziewczyny!
    Ostatnio miałam okazję wypróbować markę BOUX AVENUE (znalazłam ich staniki w lumpie) i jestem zachwycona, tym bardziej, że to raczej promałobiuścista marka, a tych jak na lekarstwo. Poszperałam na ich stronie i jestem oczarowana... Ceny nie za niskie, ale ich staniki są przepiękne. Może niedługo zrobię recenzję mojego łupu :) Fajnie by też było zrobić jakieś wspólne zamówienie z ich strony :)

PS. W końcu jakaś marka produkuje miękkie trójkąty w normalnych rozmiarach (widziałam chyba nawet 28A).

mail: kozaczek1.15 @ o2.pl

Odpowiedz»
  • Trefl
    Trefl · 11-02-17 16:21 · do góry^

Na allegro widziałam pojedyncze sztuki :)

Odpowiedz»
  • hochigan_
    hochigan_ · 11-02-17 18:02 · do góry^

Rzeczywiście ładne staniki.

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 11-02-17 20:10 · do góry^

Fajne, czekam na recenzję :-) A w jakim rozmiarze masz ta swoją zdobycz? Zastanawia mnie rozmiarówka...

I faktycznie promałobiuściastych marek prawie nie ma. Wszystkie inwestują w G+, ale zapominają, że są też małe biusty, które też chcą fajnie wyglądać...

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 11-02-17 20:19 · do góry^

Jeszcze tylko dodam, że po wygoooglowaniu pojawiło się parę odpowiedzi boux avenue by la senza-może te marki mają coś ze sobą wspólnego i dlatego fajnie leżą na mniejszym biuście?

Odpowiedz»
  • patsonka89
    patsonka89 · 11-02-17 20:33 · do góry^

Na swojej stronie maja faktycznie sliczne modele. Ja w przesylki zagraniczne sie nie bawie wiec ciekawe jak z dostepnoscia w Polsce jest. Czekam.z ciekawoscia na wrzutke :)

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 12-02-17 01:44 · do góry^

Treflu, nie znoszę Cię za ten post, bo teraz wypatrzę sobie oczy od kobaltowego kompletu z ich strony :D A gdybym weszła w 32E, to być może mogą brać moje pieniądze :P

Ale czy ktoś mi potrafi logicznie wytłumaczyć, czemu marki potrafią wyprodukować rozmiar 32E i jednocześnie nie potrafią pociągnąć rozmiarów do 30F?

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 12-02-17 08:43 · do góry^

Ta marka akurat ma wiele modeli w 30F to może coś dla siebie znajdziesz :-)

Odpowiedz»
  • Trefl
    Trefl · 12-02-17 10:15 · do góry^

Ja swój mam w 30E- moim zdaniem dość małomiskowo wypada. Oni mają staniki do G więc tragedii nie ma :) Może jeszcze dziś zrobię wrzutkę :)

Odpowiedz»
  • Trefl
    Trefl · 12-02-17 10:17 · do góry^

A i dość ścisły ten mój jest :) Miałam też okazję przymierzyć 32DD i moim zdaniem był bardziej jak większe 30DD.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 12-02-17 12:11 · do góry^

Wiem, wiem, przejrzałam ofertę dokładnie, ale nic nie poradzę, że najbardziej mi się spodobał ten, który był tylko do E. Inne w porządku, ale żaden nie wydał mi się aż tak fajny, żebym była gotowa zapłacić za niego pełną cenę. Gdzie Wy takie lumpy znajdujecie? Ja niby mieszkam w dużym mieście, a o żadnym nic nie wiem.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 12-02-17 12:24 · do góry^

No ale cena wysyłki od nich to szaleństwo, po cóż to taka szybka dostawa? Ja tam wolę poczekać na swoje zamówienie dłużej i nie wydawać fortuny w powietrze (bo tak to widzę właściwie, jeśli wysyłka jest równa prawie cenie stanika, a nie mam nic z tego zupełnie). Kilka modeli tej marki jest dostępnych w Asos, ale raczej biednie tam, a szkoda, bo Asos ma właśnie świetną dostawę.

Odpowiedz»
  • hochigan_
    hochigan_ · 12-02-17 12:24 · do góry^

WelshCorgiPembroke, a który to Ci się tak spodobał?
    Widziałam na ebayu same usztywniane, a tych mam już dość sporo, miękkich niet, więc na razie zapiszę sobie tę markę na przyszłość.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 12-02-17 12:47 · do góry^

Model się zwie Aisha, ale chyba zbyt emocjonalnie podchodzę do niebieskich staników, prawdopodobnie ominęłabym go, gdyby był w innym kolorze :)
    Na ich stronie jest trochę miękkich, ale dostawa jednak droga, więc nie opłaca się tam robić zamówienia dla jednej osoby.

Odpowiedz»
  • hochigan_
    hochigan_ · 12-02-17 12:50 · do góry^

Kolor rzeczywiście ładny, chyba sobie kiedyś sprawię Ciao Bellę w takim. Ale krój dośc ryyzkowny, w sumie pierwszy raz takie coś widzę, niby z fiszbinami, ale wygląda trochę jak top.

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 12-02-17 13:21 · do góry^

Hmm, szkoda, że są małomiskowe, bo stanik, który mnie oczarował ma inną konstrukcję (tak mi się wydaje po zdjęciach) w DD+ i już łudziłam się, że może jakimś cudem zmieszczę się 30D... Pytanie jeszcze na ile marka trzyma się rozmiarówki i gdzie mają tabelę rozmiarów, bo takowej nie znalazłam ;-)

Odpowiedz»
  • Trefl
    Trefl · 12-02-17 13:23 · do góry^

O, mnie też ta Aisha zaintrygowała :D

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 12-02-17 13:24 · do góry^

To 32DD było takie samo w misce do 30E? Wiem, że pytanie może się wydawać głupie, ale różnie to bywa

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 12-02-17 13:24 · do góry^

*jak 30E :-)

Odpowiedz»
  • Trefl
    Trefl · 12-02-17 13:56 · do góry^

Minimalnie większe, ale to dlatego że to były inne kroje :)

Odpowiedz»